Şimdi Ara

honda civic 2008 elg. lpg taktırsam mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yılda yaklaşık 10000 km yaparım, ortalama yakıt 9,5lt./100km. lpg taktırmayı düşünüyorum ama sorun çıkacak diye aklımda çıkıyor bu araca lpg uyum sağlarmı kullanıcı arkdaşların yorumları faydalı olacak elbette ama sorunsuz olanı bulmak istiyorum. önemli olan markamı takıldığı yermi daha doğrusu atiker ile brc arasında ne fark var. brc ye 1700 lira vermek mantıklımı yoksa 1000 liralık atikerde aynı mı....

• teyzemde fiat panda 2005model 1.2 triptonic vites var eşindede 2008 hyundai accnt era var pandada atiker takılı erada ise brc ikisindede hiç sorun yok montaj düzgün yapıldıktan sonra iki markadada sorun olmaz düşüncesindeyim. yılda 10 bin yapıyorum demişsiniz bence taktırmanıza gerek yok aracı kaç sene kullanacaksınız ?
  • Hocam bekle şimdi taktırma bugun otohaber dergisinde bir yazı okudum civic lere lpg tavsiye etmiyorlar.Önce forumda henüz açtıgım bu topicte mantıklı cevaplar verilsin nedenleri yazılsın ondan sonra karar ver bağlatıp bağlatmayacağına.Sonradan pişman olmanı veya problem yaşamanı istemem.
  • arkadaşlar cvp lar için sağolun beklemek en iyisi sanırım araca bi 6 yıl daha bineriz önemli bi sorun olmadıkça yani 60000 km daha...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.