Şimdi Ara

honda CIVIC 2008-2007 gizli özellikler (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
3
Favori
110.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte gizli bir özellik; Hondanın dizelleri kıskandıran yakıt ekonomisi koca bir yalan
  • yakıt ekonomisi denilen şeyin sen hiç tüketmediğini mi sanıyordun.

aldanmışsın o zaman.
    kaç tane benzinli araç şehirlerarası yolda yakıt tüketimi 5,2-5,6 değerlerinde seyir eder.

bir kere daha düşünmen lazım.
    bir örnek: kuzenimin 407 si var. 1,6 dizel araç. şuan istanbul yollarında kullanıyor.ve 8,5-9,0 değerleri arasında bir türlü düşüremiyor tüketimini.şehirlerarası tüketimi 5-5,5 değerlerinde.üstelik benzinli araca göre çok çok hantal olduğunuda dile getiriyor.

Artık gerisini sen düşün?

quote:

Orjinalden alıntı: rahmi2253

İşte gizli bir özellik; Hondanın dizelleri kıskandıran yakıt ekonomisi koca bir yalan
  • Honda Co.Jp., Türkiye'de üretilen modeller için gizledikleri özellikleri bulanlara çeşitli Honda Aksesuar ve Oyuncakları hediye edeceklermiş. Bununla ilgili Mayıs ayında bir kampanya düzenleyecekler ve Honda sahiplerinden araçlarında buldukları gizlenmiş özelliklerin neler olduklarını bildirmelerini isteyecekler. Belirtilen her gizli özellik için bir çekiliş numarası verilecek ve kampanya bitiminde Honda Co.Jp. Türklere satılan hondalara hangi özellikleri gizlediklerini bildiren bir liste yayınlayıp çekiliş yapacak. Listede olmayan bir özelliği kampayada ileten bu özellik için çekiliş no. alamayacak. Kampanya SMS yoluyla yapılıp tüm geliri ABABA2307'ye bağışlanacak. Bilgilerinize...

• Hayır efendim öyle değil, Bugün gazetelerde yine honda reklamlarında ballandıra ballandıra bitirememişler Yok dizelleri kıskandırıyormuş, yok inanılmaz yakıt ekonomisiymiş (harbiden inanılmaz)...
    Kuzeninin arabasında da bence bir problem var sonuçta bildiğim kadarı ile Fordun TDCİ motoru ile aynı motoru kullanıyorlar. Yada bu dediğin peugeot gibi bir markaya ait olsa gerek. Benimde kuzenimde VW jetta 2.0 triptronic var şehir içiankara trafiğinde 6.4/100 lt yakıyor performansta mükemmel..... Al buda bir örnek
    quote:

Orjinalden alıntı: emrehanci

yakıt ekonomisi denilen şeyin sen hiç tüketmediğini mi sanıyordun.

aldanmışsın o zaman.
    kaç tane benzinli araç şehirlerarası yolda yakıt tüketimi 5,2-5,6 değerlerinde seyir eder.

bir kere daha düşünmen lazım.
    bir örnek: kuzenimin 407 si var. 1,6 dizel araç. şuan istanbul yollarında kullanıyor.ve 8,5-9,0 değerleri arasında bir türlü düşüremiyor tüketimini.şehirlerarası tüketimi 5-5,5 değerlerinde.üstelik benzinli araca göre çok çok hantal olduğunuda dile getiriyor.

Artık gerisini sen düşün?

quote:

Orjinalden alıntı: rahmi2253

İşte gizli bir özellik; Hondanın dizelleri kıskandıran yakıt ekonomisi koca bir yalan

• arkadaşlar kimse alınmasın ama ...
    bazı yorumları görünce eğer hondam olsaydı forumdan yararlanamıyorum diye üzülürdüm...
    çok güzel bir başlık yalan olmuş...
  • BMW ci misin?
  • bmw ci değilim...
    bmw kullanıyorum memnunum...
    çok beğeniyorum ama fanatiği değilim öyle söyliyim
  • Valla kimseyi zorla buraya davet edip okutmuyoruz yazılanları. Ara sıra da eğlence lazım hayatta. Hep ciddi ciddi yazmak olmuyor. Bunlar benim fikirlerim tabi. Seninkine de saygı duyuyorum. Madem öyle düşünüyorsun, çözüm çok kolay...
  • ALAMANCI ZİHNİYETİNDEN GELEN BİR MERAK SONUCU BEYENEREK ALMIŞTA OLABİLİR?

:):):):):

quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

BMW ci misin?
  • quote:

Valla kimseyi zorla buraya davet edip okutmuyoruz yazılanları. Ara sıra da eğlence lazım hayatta. Hep ciddi ciddi yazmak olmuyor. Bunlar benim fikirlerim tabi. Seninkine de saygı duyuyorum. Madem öyle düşünüyorsun, çözüm çok kolay...

kendi aranızda bile çok anlaştığınızı düşünmüyorum...
    bende sürekli ciddiyet olsun demiyorum tabiki espriler olucakta...
    forum anlayışınıza saygı duyuyuyorum ....
    çözümün ne olduğunu biliyorum eksik olmayın..

• quote:

Orjinalden alıntı: emrehanci

ALAMANCI ZİHNİYETİNDEN GELEN BİR MERAK SONUCU BEYENEREK ALMIŞTA OLABİLİR?

:):):):):

quote:

BMW ci misin?

buyrun??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper911 -- 22 Mart 2008; 15:47:52 >
  • Haklısın, kendi aramızda anlaşıyor olsak birinin yazdığı bir konuya diğerleri sadece "evet haklısın, doğrudur,katılıyorum, bence de öyle...vb" türden cevaplar yazacağı için iş çekilmez olurdu galiba diye düşünüyorum.
  • tartışmak ayrı bir konu...
    birbirini anlayarak muhabbet havasında konusmak ayrı birşey...

neyse başlık dahada kirlenmesin uzatmanın anlamı yok...
    madem memnunsunuz tepe tepe kullanın..
  • quote:

Haklısın, kendi aramızda anlaşıyor olsak birinin yazdığı bir konuya diğerleri sadece "evet haklısın, doğrudur,katılıyorum, bence de öyle...vb" türden cevaplar yazacağı için iş çekilmez olurdu galiba diye düşünüyorum.

Yaw ababa kardeş sen tam kafa dengisin ha, bende gırgırı çok seviyorum, çok ciddi forumlar sıkıcı oluyor, aynı kafada küçük bir grubun takıldığı bir forum var adı autohaber ara sıra takılsana hoşuna gidebilir ben orada aynı nickle bulunuyorum
  • Ayrıca bkz. 04/06 MAKYAJLI KASA İLGİLİ HERŞEY BURADA konusu sahife:2
  • Alamanlara ölüüüm, yaşasın capooonnn
  • Motor ısınmamışken gazı kökleyin. Hatta vitesi S'ye alın. Araç ınnn ınnn ınnn diye gaz verip kesecek ve ne yapacağını şaşıracak. Çok gizli bu lütfen forumun dışına çıkmasın. ;)
  • devir kesiciyi mi söylüyorsunuz??
    quote:

Orjinalden alıntı: SnowPower

Motor ısınmamışken gazı kökleyin. Hatta vitesi S'ye alın. Araç ınnn ınnn ınnn diye gaz verip kesecek ve ne yapacağını şaşıracak. Çok gizli bu lütfen forumun dışına çıkmasın. ;)

aman kimse duymasın.çok gizli
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.