Şimdi Ara

honda CIVIC 2008-2007 gizli özellikler (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
326
Cevap
3
Favori
110.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boşver murtilaf, rds zaten hiç bi halta yaramıyor, ülkemizde bunu destekleyecek radyo yayınları yok, uzunca bir sürede olmayacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307
    Vardır da sen bulamamışındır. Önceki sayfaları okursan bu RDS'nin hem kelime anlamı hem de hangi tuşta olduğu üzerine bayaa yazmıştık.

Yok. Ben teybin üzreindeki power tuşuna basmamla kapanması bir oluyor. E tipiydi benim radyo sanırım. Yok öyle bi özellik

quote:

Orjinalden alıntı: caucass
    boşver murtilaf, rds zaten hiç bi halta yaramıyor, ülkemizde bunu destekleyecek radyo yayınları yok, uzunca bir sürede olmayacak

Ya en azından Radyo kanallarının isimlerini görürdüm

• Arkadaşlar, bizim kasanın radyo-teyp ve cd çalar kullanma kitabı mail yolu ile honda Türkiyeden geldi. İsteyen olursa gönderebilirim.

12/24h modu "5" ile değiştiriliyormuş bu arada...
  • bizimkilerde 6 ile
  • bizimkide 2007 olduğunda aynı tip galiba. E sanırım.RDS ve 24h modu yok:(
    quote:

Orjinalden alıntı: murtilaf

quote:

Vardır da sen bulamamışındır. Önceki sayfaları okursan bu RDS'nin hem kelime anlamı hem de hangi tuşta olduğu üzerine bayaa yazmıştık.

Yok. Ben teybin üzreindeki power tuşuna basmamla kapanması bir oluyor. E tipiydi benim radyo sanırım. Yok öyle bi özellik

quote:

boşver murtilaf, rds zaten hiç bi halta yaramıyor, ülkemizde bunu destekleyecek radyo yayınları yok, uzunca bir sürede olmayacak

Ya en azından Radyo kanallarının isimlerini görürdüm

• Benim teyp'te minik yuvarlak bi düğme var, ona basınca saati gösterip/gizliyor. Gizleyince RDS otomatik devreye girip radyo istasyonunun ismini ve varsa yayınladığı yazıları gösteriyor.
  • quote:

istanbul ankara yolunda bazı tünellerinde devreye giriyor.farlarınızı yakın kemerinizi bağlayın gibi uyarılarda bulunuyor
  • bu rds ise bizimkinde var.izmir ksk-bornova tünelinde konuşuyorlar.bende kanala girip konuşuyorlar diye biliyordum.yani radyo yayını yapıyorlar diye.
    quote:

Orjinalden alıntı: profuzman

quote:

istanbul ankara yolunda bazı tünellerinde devreye giriyor.farlarınızı yakın kemerinizi bağlayın gibi uyarılarda bulunuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: profuzman

quote:

o rds değil, sadece tünelden yapılan bir yayın
  • Şimdi size arabada değil ama biz insanlarda olan gizli bir özellikten bahsedeceğim. Deneyin haklı olduğumu göreceksiniz:

Arabasının uzaktan kumandalı merkezi kiliti olanlar, kumandanın arabaya sinyalini kavuşturamayacağı bir uzaklığa gitsinler. Örnek: kumanda 25m'den sonra açıp kapamıyorsa, 30-35m'ye gidin. Sonra, kumandayı şakağınıza dayayın. Tabancayı kafaya dayamak gibi. Açma veya kapama tuşuna basın. ŞAKIRT! diye arabanız kilitlenecek ya da açılacak.
  • Arabayı kafadan kilitleyince alarmıda devreye giroormu?.......
  • Bittabi abisi
  • allahım neler duyacağız daha???

sen akıl sabır ver yüce tanrım.
  • boşa niyaz etme bu adam akıllanmaz
  • Emre, böyle yazmışsın ama kesin denemişsindir! Yazdıklarım doğru. İnsan beyninde bu sinyalleri iletme özelliği var ama beyin zarar görüyor mu görmüyor mu bunu bilmiyorum. Ben şunun için yazmıştım: Bir gün ihtiyacınız olursa rahatça kumanda edebilesiniz diye yoksa bana ne!
  • yarın hemen deniyorum, ilk işim bu olacak
  • Şu an evin penceresinden de deneyebilirsin eğer araba çok yakında değilse
  • gece telepati kurmamız daha zor oluyor
  • bu doğru, daha önce duymuştum ve denemiştim, kafatası anten görevi görüyor, mantığı böyle birşey

quote:

Şimdi size arabada değil ama biz insanlarda olan gizli bir özellikten bahsedeceğim. Deneyin haklı olduğumu göreceksiniz:

Arabasının uzaktan kumandalı merkezi kiliti olanlar, kumandanın arabaya sinyalini kavuşturamayacağı bir uzaklığa gitsinler. Örnek: kumanda 25m'den sonra açıp kapamıyorsa, 30-35m'ye gidin. Sonra, kumandayı şakağınıza dayayın. Tabancayı kafaya dayamak gibi. Açma veya kapama tuşuna basın. ŞAKIRT! diye arabanız kilitlenecek ya da açılacak.
  • Hepimiz anteniz o zaman, ha?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.