Şimdi Ara

Honda City Türkiye fiyatı açıklandı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
4
Favori
35.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben satın aldım araci 1 2 güne gelir.iyi kötü yanlarını paylaşırım buradan

• quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

ben satın aldım araci 1 2 güne gelir.iyi kötü yanlarını paylaşırım buradan

hayırlı olsun hangi modeli kaça aldınız acaba

• bir önceki kasasını 150 bin km, 11 yıl kullandım, şehir içi için çok ideal bir arabaydı, kesinlikle masrafsız bir arabaydı. Şimdiki kasası epey dolu geliyor ama klasik japon hastalıklarının devam etmesi üzücü.(4 cam otomatiğinin tek dokunuşla açılmaması gibi).

• darkcald kullanıcısına yanıt

lansman fiyatına 229k.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Atmosferiği övücez diye turbo kötüleme timi başlamış yine işe şaka gibisiniz sadece Övdüğünüz araba çok matah bişi olsa tamam dicem 3. dünya ülkelerine satılan city biraz daha abartırsanız e yada 5 serisiyle kıyas yapıcaksınız  

ya bunlara bakma sen. honda, bildiğimiz eşeğe kaporta takıp piyasaya sürse bunlar onu da yere göğe çıkarır. yeterki honda olsun bunlar için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc24

Arkadaşlar Honda city executive için opsiyonladım. İkinci el alacağıma yeni olsun dedim. Sizce nasıl yakıt konusunda 6.2 LT ortalama deniyor. Bu motor için LPG uyumu olabilir mi. Bazıları uymaz deniyor.

Hayatının hatasını yapmışın. Git geri al paranı iptal et. Çok değil 6 ay içinde pişman olursun. Tüp takılmıyor. Gidişi iyi degil hantal araç, özellikle yokuşlarda hep hondaya söversin. Malzeme kalitesi çok düşük. Bu araca o kadar para verilmez. Tabi siz bilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: daswagen

Yeni nesil motor ve honda mı ? Ofansif mizah mı yapıyorsun commandxciğim.

Honda’nın motorları Özal döneminden kalma.

ya bunlara laf anlatamazsınız. yıl 2021 rakipleri turbo motora çoktan geçti, 10 aracından 9 u turbo...honda, turbo motoru Türk halkına sanki bir lütufmuş gibi sunuyor. Bizim millet de atmosferik abi atmosferik diye bir yerlerden duymış eski bilgilerle gelip atıyor. .la turbo dediğin de zaten atmosferiğe turbo bağlanmış hali. atmosferikte bağırtarak devir kasarak elde ettiğin gücü ve torku, turbo vasıtasıyla daha kolay ve alt devirlerden itibaren alıyorsun.

• BOMBOM41 B kullanıcısına yanıt

230bine az yakan, donanımlı, iç hacmi, bagajı geniş alternatif turbo motorlu, yakıtı koklayan araçlardan 3-5 tane önerin de millet onu alsın. Yorumunuz gereksiz yorumlarda kalmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

B segment araba bu sonuçta , 200 bine bu ülkede bu hedef 2023 az bekleyin herkes Maybach Porsche Ferrari binecek

Alıntıları Göster

2023 ler bitmez...  

Öyle bir durumdayız ki 230~240 bin piyasaya göre para değil ama sana bana göre biriktirmesi, elde etmesi, kazanması çok zor bir meblağ. öyle ki asgari ücretin üzerinde 5000 tl alan bir çalışanın 4 yıllık maaşı. Elinde birikmiş 100 bin ve üzeri paran yoksa B sınıfı sıfır zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

230bine az yakan, donanımlı, iç hacmi, bagajı geniş alternatif turbo motorlu, yakıtı koklayan araçlardan 3-5 tane önerin de millet onu alsın. Yorumunuz gereksiz yorumlarda kalmasın.

Sedan değil ama o segmentte az yakan, 350 lt bagaj hacmiyle turbo otomatik polo tek geçerim. Begenmiyorsan ikinci el 1~2 yaşında temiz bakacan. Hatta C segment bile bulunur. Alternatifsizlik diye bir durum yok, ama belli ki ne söylesem bir kulp takacaksın. genelde de öyle olur... o yüzden gerek yok öneriye. çeşit çok.

Saçma sapan bir araca sadece sıfır diye ne konfor alacağım, ne kalite bulacağım yani o kadar para bağlamak akılsızlıktır bana göre....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOMBOM41 -- 17 Eylül 2021; 18:44:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOMBOM41

Sedan değil ama o segmentte az yakan, 350 lt bagaj hacmiyle turbo otomatik polo tek geçerim. Begenmiyorsan ikinci el 1~2 yaşında temiz bakacan. Hatta C segment bile bulunur. Alternatifsizlik diye bir durum yok, ama belli ki ne söylesem bir kulp takacaksın. genelde de öyle olur... o yüzden gerek yok öneriye. çeşit çok.

Saçma sapan bir araca sadece sıfır diye ne konfor alacağım, ne kalite bulacağım yani o kadar para bağlamak akılsızlıktır bana göre....

Alıntıları Göster

Geniş, sedan araba bakan adam ne yapsın poloyu, içi de bagajı da kibrit kutusu gibi...

• fanatik olunca öyle görünüyor demek ki. sana city ye 240 lira vermek içine siniyorsa bişey diyemem. sıfır gibi c segment 1 yaşında gırla araba var o fiyatlara. city ile size çilekeş seneler...

• BOMBOM41 B kullanıcısına yanıt

Polo mu? Şaka mı? Bu aracın muadili olabilecek polo 329bin görünüyor.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Millet civic yerine kaliteli olsun diye Polo alıyor. City nedir ya Allah aşkına.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Polo mu? Şaka mı? Bu aracın muadili olabilecek polo 329bin görünüyor.

Polo ve 329 k? Vw alıyorsunuz beyefendi…
    Allah korusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 17 Eylül 2021; 20:31:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daswagen kullanıcısına yanıt

Satış rakamları tam tersini diyor. Millet vw kazığı yemektense egea, civic, corolla alırım demiş sanki

• ARAÇ 90 KM. 8.2YAZIYOR ekranda .yakıor bence. dizel exe civic ten inince zayıf geldi araba.civicteki gibi uzaklaşınca otomatik kitleme yok.yağmur sensoru yok.koltuklar yukarıda konumlanmış içi oldukça geniş.araba en den dar.yan yana koyunca bariz belli oluyor.tüm cityler satılmış bu arada.ayrıca yılbaşı 280 bın civarı olur dediler :) aklıma geldıkce yazarım.sahıbındede 2.ellerı duşmüş 250 260 k arası hayırlısı olsun

• Çok gömülmüş de lansman fiyatına daha iyi bir şey alamazsınız ve eski City ile alakası yok. Önceki bildiğin Hindistan arabasıydı bu yine eli yüzü düzgün bir şey.

Dandik Suzuki Swift'e bile 240 bin lira liste fiyatı yazılmışken bu paraya sıfır Polo alırsın diyen arkadaş geçen senede kalmış anlaşılan.

• Max Damage M kullanıcısına yanıt
    Suzuki swift kadar başına taş düşsün sanki çok matah city

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Suzuki swift kadar başına taş düşsün sanki çok matah city

Hayırdır seninle ne hukukumuz var da bana böyle konuşuyorsun başına taş düşsün falan.

Ben arabayı kötülüyorsam sen de benim yazdığım aracı kötülersin gelip de bana böyle hakaretamiz konuşamazsın. Haddini bil.

Swift sahibiyim ve City'i de gittim bayide inceledim. Ellerinde araç olsa benim tenekeyi takasa verip City alacaktım. Araba benim, tercih benim. Seni ve Doğan Holding'i mutlu edeceğim diye memnun kalmadığım arabayı mı öveceğim?

Ayrıca bana bu forumdan Swift danışan en az 4-5 kişiyi vazgeçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Firmaya şikayet et dava etsin beni.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.