Şimdi Ara

Honda CBR 250RR'ın fiyatı ne olabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CBR 250RR Türkiye'de fiyatı ne kadar olabilir?

• 20bin olur
  • 17.000
  • Neye dayanarak 17.000 dediniz hocam?
  • Güç olarak r25 ile aynı veya daha güçlü desek bile 15.850tl olan r25 den daha pahalı olur abs ile 16bin 17bin tl sürüş modları felan var onlarada iyi para isterler benim görüşüm abs ve sürüş modları olmaz ise 16bin tl abs ve sürüş modları olursa 17.500 18bin tl tabi fuarda 15 16bin tl olabilir abs sürüş modlu modeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir iki iste de yurt dışı fiyatının 5000 euro civarında olduğunu okudum ne kadar doğru bilemem. Eğer doğru ise ülkemizde en az 23 24 olur sanırım. Verseler 10.000 e hemen alırım ama o fiyatlara 2. elini vermezler.
  • 23-24 bin çok uçuk rakamlar bunlar.Adamlar zaten çift silindir 250 cc piyasasından ekmek yemek için çıkarıyorlar o fiyatlara 600 cc ler bulunuyor kim alır ki.Ben r25 altı yada aynı bekliyordum ama sürüş modu falan varmış çekiş kontrol full elektronik göstergeler ıvır zıvır.R25 yeni sezondan en aşağı bin lira zam yese 17 olur.Bunuda elektronik cart curt diye 18-18.500 derler-demeleri lazım.Zaten bu motoru alacak adam az çok motor kullanmış,bilgisi,araştırma yetisi olan adamdır.25 e doğru giderken çok alternatif var.
    cbr 600 f ,cb 500 ,mt 07 , eski kasa 600 rr lar yeni cbr 500 ler ,eski kawa er-6 lar falan filan.
  • 17.000 altinda girmesi lazim yoksa alici bulacagini sanmiyorum.Ha bulursa da eski kasa gibi ucuz parcalar vs olmaz.mt 07nin 20.000 civari tertemiz modelleri varken 17 bile cok olur.Mt 07de cok ucuz satip hata yaptilar bence :)

• %8 vergi diliminde bulunan 250 cc motoru 20 ve üzerine satmaya kalkarsalar işleri zor.
    R25 in 16 olduğu piyasada max 18 olur,olması gerekir.
  • Yibir ve cibif sifir fiyatlarini ve bu fosillere verilen o paraciklari dusununce en iyimser ihtimalle minimum 2o bin olur diyorum. Ama gercekci duaunursek buraya da yaziyorum 23.750 lira olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hbyk12

Neye dayanarak 17.000 dediniz hocam?

işkembeye

şaka bir yana o fiyat üzeri gelmesi durumunda 2. el mt-07 gibi bir tercih söz konusu oluyor ki 700cc bir motordan bahsediyoruz sıfırları baz alırsak r25 gene ucuz kalacak ve ön planda olmaya çok satmaya devam edecek bu yüzden eğer bu özeliklerle gelirse ondan ucuz olmasını beklemiyorum ama çok az pahalı olmasını mümkün görüyorum sonuçta teknoloji olarak hem daha yeni hemde artıları var yok ama birde ucuz gelirse piyasanın a sına kor herkes bunu alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemus -- 29 Temmuz 2016; 11:29:54 >

• 20 den aşağı olmayacaktır. ilk alanlardan olacağım sanırım, kırmızı beyaz çok güzel.
  • çüş yaa, 250'lik cbr ne zaman 20 oldu??

ben inanıyorum ki 16- 17 max..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.