Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (989. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.211
Cevap
142
Favori
1.334.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cellman64

merhaba arlkadaşlar. amerikan kasa 1999-2001 arası honda accord sahibi olan var mı?

Ben varım, 6 yıl/100.000 km.dir CG6 Accord kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Benzer bir soru da ben sorayım, 90 binde 2.0 2008 model (eski kasa) accord almayı düşünüyoruz. Motor tamamda otomatik şanzımanı soru işareti oluşturuyor. İlk kez otomatik bir araç alacağız. İşin aslı pek anlamıyoruz otomatikten. Ne dersiniz arkadaşlarlar kronik sorunu falan varmıydı bu aracın?

Şanzıman konusunda hiç tereddütünüz olmasın Honda otomatik vites konusunda en kusursuz markalardan biridir ilk üçe girer,2003,2009,2012 model accord kullanan biri olarak çok şükür hiç sıkıntı cekmedim.içiniz rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Benzer bir soru da ben sorayım, 90 binde 2.0 2008 model (eski kasa) accord almayı düşünüyoruz. Motor tamamda otomatik şanzımanı soru işareti oluşturuyor. İlk kez otomatik bir araç alacağız. İşin aslı pek anlamıyoruz otomatikten. Ne dersiniz arkadaşlarlar kronik sorunu falan varmıydı bu aracın?

Honda Otomatiği sorunsuzdur genelde fakat, kullanıcı etkenini göz ardı etmemek gerekir, malesef insanımızın çoğu otomatik vites araç kullanmayı bilmiyor, yağını değiştirmeden binen birsürü insan var, bundan dolayı arızalar olabiliyor, hangi marka olursa olsun satın almadan bilen bir yere göstermek en mantıklısı.
  • Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roy kullanıcısına yanıt
    Trtersan / 2006 / 2.4 / Siyah / Ankara

• caucass / 2008 / 1.6 / Bej / İzmir /
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamtar ankara

2009 accordumu satıp 2012 accord almayı düşünürken ve kafama koymusken
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-turkiyede-tek-uzaktan-calistirmali,kazasiz-degisensiz-boyasiz-209102050/detay/. (ilan no 209102050)
    BMW 2011-2013 bmw 3.16İ Aklımı çeldi.fakat 75-90 bin lik araçlarda ne elektrikli ve hafızalı koltuk nede koltuk ısıtması var.şekli ve şemali güzel,özellikle F30 kasalarının.sizin fikriniz nedir bu konuda.

2 el olarak ileride satmayi dusunuyorsaniz BMW nin satisi diger arabalara gore cok daha kolay bunun nedeni ise kisilere daha fazla guven vermesi. BMW ve Honda arasinda secip yapmak cok zor olsa gerek cunku ikiside farkli kategorilerde Bence bir galeriye gidip 2 arabayida onceliklde denemenizi tavsiye ederim

• Daha önce 97 euro accordum vardı, yakın zamanda 99 amerikan kasa ile tekrar aranızda olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: acc04

2.4 accord
    Teleflex lpgli

Problem: Duraklama hizlarinda kontak kapatma
    Problem sıklığı: cok nadir, 2 ayda 1 falan

Daha once benzinli civic vtec2 mde de nadirende olsa yapardi.

Bu hondalara ozgu ya da otomatiklere ozgu bir sorun mu? Cozumu var mi?

Hiz 4-5km iken yapti hep.

Onumde hic arac olmadi yoksa araci n ye alip kontaga basana dek ondeki araca tiklatma ya da en kotu rampa asagi kayma sonucu onemli kaza yapma riski var.

Merhaba.

Regülatörde yay problemi muhtemeldir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukhanlimotor

quote:

Orijinalden alıntı: yamtar ankara

2009 accordumu satıp 2012 accord almayı düşünürken ve kafama koymusken
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-turkiyede-tek-uzaktan-calistirmali,kazasiz-degisensiz-boyasiz-209102050/detay/. (ilan no 209102050)
    BMW 2011-2013 bmw 3.16İ Aklımı çeldi.fakat 75-90 bin lik araçlarda ne elektrikli ve hafızalı koltuk nede koltuk ısıtması var.şekli ve şemali güzel,özellikle F30 kasalarının.sizin fikriniz nedir bu konuda.

2 el olarak ileride satmayi dusunuyorsaniz BMW nin satisi diger arabalara gore cok daha kolay bunun nedeni ise kisilere daha fazla guven vermesi. BMW ve Honda arasinda secip yapmak cok zor olsa gerek cunku ikiside farkli kategorilerde Bence bir galeriye gidip 2 arabayida onceliklde denemenizi tavsiye ederim

Bizim buralarda bir laf var bilmem bilir misiniz; bmw ye ilk sahibi biner, sonraki sahiplerine bmw biner.

• herkese selamlar, 97 euro accordumun özellkler ön kapı hem kapı hem kasa üzerindeki toz lastikleri fena durumda, yırtıkları var, haliyle ses ve soğuk alma durumu da olmaka, çıkması da bundan hallice malesef ve fiyatları fahiş, şöyle bi ürün buldum

https://www.youtube.com/watch?v=Egvfsf6cw7Q

ancak ürünü 3m kataloğunda bulamıyorum faydası olurmu sizce

• Arkadaslar merhaba, aracımı alalı 23 bin km oldu, ben almadan once subap ayarı yapılıp yapılmadığını bilmiyorum, önümüzdeki yag degisiminde subap ayarı da yaptırmayı dusunuyorum. Aracım LPG li, açıkcası subap ayarı ihtiyacım olup olmadıgını bilmiyorum. Subap ayarını Ankara da yaptırabileceğim, subap ayarını rastgele degil, Honda k24 icin gerekli ayar olan emme icin 0.23-0.24, eksoz icin 0.27-0.28 yapabilecek bir yer tavsiyesi olan arkadaslar, yorum yapabilirlerse cok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

• Zaten yaptırmanız gerekir. Lpg'li araçlara her 20 bin'de bir subap ayarı yapılır...

• Selamlar

2004 model Accord 2.4 umu satiyorum.
    Km 230bin civari.
    Arac gumus gri, siyah koltuk.
    2.sahibiyim.
    Bu sene nisan gibi ziebart ic bakimi yapildi. Faturasi mevcut. Koltuklarda asinma nerdeyse yok.
    Sorgulamada 2 hasar kaydi toplamda sadece 1100tl civari cikiyor. Her 2si arac bendeyken oldu. Sag ve sol camurluk surme seklinde. Hasar fotosu da mevcuttur ayrica.
    Aracta benim araci aldigimda (62bin km once) tartirdigim teleflex gfi lpg kiti mevcut. Stepne tank ve dolum ucu benzin kapak girisinde.
    Arac ilk 1,5sene kadar Radar Honda ve sonrasi Florya Ikiler honda bakimlidir. Aracimi Ikiler hondadan Murat usta gayet iyi tanir. Dileyen sorabilir. Takip edenler iyi bilir ufak problemleri onemseyip yaptiran biriyim. Arac en son ikilerde sanzuman yagi ve filtresi degisti.
    Yaz lastiklerim goodyear efficient grip birkac ay once almistim. Faturasi mevcut. Kisliklar ise halen iyi durumda.
    Fiyatim 35bin tl olup ilgilenenler ozelden yazarlarsa fotolarini atabilirim. Satma sebebim daha genis ve ust sinif olan e60 kasa bmw 5 serisine gecmek.

• Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1998 euro acccord sahibiyim arac su eksiltiyor neden olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: soru soran adam

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1998 euro acccord sahibiyim arac su eksiltiyor neden olabilir ?

Motora giden su tesisatındaki kauçuk hortumlarda çatlak olabilir.

• Görünürde çatlak,yırtık yok ama su eksiltiyor. yerde su izi varmı diye baktım o da yok

• beyler 2003 honda accord 2.4 kulaniyorum ama cd sorunu var crack calistiriyor bende crack cd yapip koyuyorum bazen calistiriyor bazen hata verip cd yi cikartiyor nedeni nedir servise gotursem yaparlar mi ? ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CD çaları değiştir, hatta navi tak
  • 
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.