Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.211
Cevap
142
Favori
1.334.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonradan xenon taktıran abiler ablalar.

XENON far muayenede AĞIR kusur olmuş.

LPG için sızdırmazlık raporu almamak ağır kusurdu HAFİF kusur olmuş.

Saygılar
  • Selamlar,
    3 haftalık Accord 2.4 kullanıcısıyım.Önceki araçlarımdan sonra oh be dünya varmış diyorum :)
    İyi forumlar herkese..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinfizz

Selamlar,
    3 haftalık Accord 2.4 kullanıcısıyım.Önceki araçlarımdan sonra oh be dünya varmış diyorum :)
    İyi forumlar herkese..

hayirli olsun, kazasiz belasiz gunlerde kullanmak nasip olsun. forumda gorunup kaybolanlardan olmazsin ins. herdayim paylasimlarinizi bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerm

quote:

Selamlar,
    İyi forumlar herkese..

hayirli olsun, kazasiz belasiz gunlerde kullanmak nasip olsun. forumda gorunup kaybolanlardan olmazsin ins. herdayim paylasimlarinizi bekliyoruz.

Teşekkür ederim.Herkese kazasız belasız.İnşallah burda olmaya çalışacağım.
    Mesela ilk paylaşımımı yapayım
    Aracımda lpg yok.benzin ile istanbul trafiğinde normal kullanım 11lt/100km = 0,50 kuruş yakıtı var.
    Depoyu 2 defa fuleyip bir ölçümdür.Beklediğimden az yaktı,şu anda çok memnunum

• quote:

Selamlar,
    İyi forumlar herkese..

hayırlı uğurlu olsun millet 2.4 aldıkca gaza geliyorum bakalım ne olacak sonu.
  • Bu ne sessizlik ya?
  • quote:

quote:

quote:

Selamlar,
    İyi forumlar herkese..

Teşekkür ederim.Herkese kazasız belasız.İnşallah burda olmaya çalışacağım.
    Mesela ilk paylaşımımı yapayım
    Aracımda lpg yok.benzin ile istanbul trafiğinde normal kullanım 11lt/100km = 0,50 kuruş yakıtı var.
    Depoyu 2 defa fuleyip bir ölçümdür.Beklediğimden az yaktı,şu anda çok memnunum

bence çok süper 1.6 cıvıc sedanla da o değeri yakalarsınız tüpe bile gerek yok 300 lira tüp yaksanız 50 tl de benzin 350 tl eder orjinal herzaman orjinaldir

• 2400 excitive yaziyor gonderdim derken arkadasla gonderdim MTV yi gibden yatirdim memurlardan yardimci olanini bulmak Cozum olabilir
  • marş motoru kömürleri biten 2.4 accordun fotoları

.:: HONDA Accord Kulübü ::.
  • quote:

quote:

Selamlar,
    İyi forumlar herkese..

Tanerm merhaba, sicakyüz fatih kardeş nerelerde haberiniz varmı merak ettim
  • Accordumuzun yol sesinden şikayet eden arkadaşlar.
    dün BMW 320d ile yaklaşık1 saatlik bir yol tecrübem oldu
    araçta aynı yol sesini duyuyorsunuz abartmıyorum. Bu arada
    araç yaniydi.

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyhattı

en son mozambik'ten çin denizine doğru gemi bakımı için yola çıkmıştı... 5-10 gün içerisinde düşer buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

marş motoru kömürleri biten 2.4 accordun fotoları

Marş motoru yolda birakir mi? Bakimda kontrol ettirmek gerekir mi? Yolda kalmamak adina Kontrol ettirilmesi gereken başka neler vardir.

• Giderken yolda bırakmaz ama park edip-stop ettiğimizde tekrar çalıştırmak istersek : marş basmaz , araç çalışmaz !

Diye biliyorum yanlışımız varsa affola..
  • quote:

quote:

en son mozambik'ten çin denizine doğru gemi bakımı için yola çıkmıştı... 5-10 gün içerisinde düşer buraya

Fırtınaya yakalanmışlar ama Hindistan'a sağ salim ulaşmışlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: TcpIp

quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

marş motoru kömürleri biten 2.4 accordun fotoları

Marş motoru yolda birakir mi? Bakimda kontrol ettirmek gerekir mi? Yolda kalmamak adina Kontrol ettirilmesi gereken başka neler vardir.

aracınızın km si 150.000 km yi geçtiyse ve siz değiştirmediyseniz yolda kalmayı beklemeden değiştirin 200 tl civarı yenisi kit halinde geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: spectaküler

quote:

quote:

Fırtınaya yakalanmışlar ama Hindistan'a sağ salim ulaşmışlar...

teşekkür ederim arkadaşlar

• Arkadaşlar, Fatih'in hepinize selamları var. Şu an Hint Sahillerinde. Yakında Çin Denizine çıkarma yapacaklarmış. Any Car Link zamazingosu isteyen varsa (2003-2007 kasa) kendisinden istirham edelim. Geçen yıl fiyat 80-85 dolar arasıymış galiba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spectaküler -- 22 Ocak 2012; 21:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectaküler

Arkadaşlar, Fatih'in hepinize selamları var. Şu an Hint Sahillerinde. Yakında Çin Denizine çıkarma yapacaklarmış. Any Car Link zamazingosu isteyen varsa (2003-2007 kasa) kendisinden istirham edelim. Geçen yıl fiyat 80-85 arasıymış galiba...

getirtebiliyor musunuz
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.