Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.401
Cevap
45
Favori
166.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kirmizi isik yaniyor. Sarz oldugundada sönüyor. Sarzi oldugundan eminim. Malesef acilmiyor. Servise gonderecegim. Yapacak baska birsey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxramma

Arkadaşlar bu tabletin casper via t9wden farkı nedir? Neden onu degilde bunu almaliyiz? Veya neden bunu degilde onu almaliyiz? Neyi tercih etmeliyim

Hemen hemen aynılar, sadece ekran boyları farklı.
  • Çağdaş kullanıcısına yanıt
    Bende onu soruyorum. Neden bunu aldınız casperda alabilirdiniz sonucta aralarinda fiyat farki var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxramma

Bende onu soruyorum. Neden bunu aldınız casperda alabilirdiniz sonucta aralarinda fiyat farki var.

Aynı özelliğe sahip cihaz 100 tl vermek tercih meselesi. İncelemelerine baktım, akıcılık ve malzeme kalitesi olarak yeterli geldi. Arkadaşım casper'ın benzer cihazına 650 tl verdi içine oturdu, sadece kasası biraz daha estetik ve ses çıkışı bunun gibi yüksek değil.

• Tablet için kılıf alanlar varmı arkadaşlar, kılıfsız taşımak sorun olacak gibi. Amazonda şunu buldum uyarmı bilmiyorumhttps://www.amazon.de/dp/B00BIFVNYI
  • 299 tl'ye almadık gerek yok diye,şimdi arayıp bulamıyoruz :D
    Samsun'da a101'lerde gören olursa pm atsın millet.
  • Cihaz alanı enteresan şekilde 6 gb kaldı. Photoshop, chrome, opera ve ufak tefek bir kaç uygulama var. Eski windows silinmiş vaziyette niye şişti bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Cihaz alanı enteresan şekilde 6 gb kaldı. Photoshop, chrome, opera ve ufak tefek bir kaç uygulama var. Eski windows silinmiş vaziyette niye şişti bilmiyorum.

Update ler yüzünden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile Man

quote:

Cihaz alanı enteresan şekilde 6 gb kaldı. Photoshop, chrome, opera ve ufak tefek bir kaç uygulama var. Eski windows silinmiş vaziyette niye şişti bilmiyorum.

Update ler yüzünden.

Windows 10 32 gb alanı beğenmezse bu cihaz ve alternatifleri çöp olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 12 Aralık 2016; 23:59:56 >
  • quote:

quote:

quote:

Update ler yüzünden.

Temiz kurulum ardından updateleri kapatırsanız 15 gb rahat kalıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Update ler yüzünden.

Temiz kurulum ardından updateleri kapatırsanız 15 gb rahat kalıyor.

Başka çare görünmüyor driverlar üzmese bari, teşekkürler.

• En ideal biçimi temel programları kurup geriye kalan tüm ekstraları hafıza kartına atmak oluyor.
    ayrıca ccleaner gibi programları kullanıp disk birleştirme felan yaparsanız birkaç gb daha yer kazanırsınız.
  • w835 W kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar.

Tablet şarj olmasına rağmen açılmıyordu. Servise göndermiştim. Bu gün servisten aradılar. Tableti açtıklarını söylediler. Testlerini yapıp gün içinde kargo ya vereceklerini söylediler. Neden olduğunu telefonda sormak hiç aklıma gelmedi. Şu an hometech sitesinden cihaza hangi işlemler yapıldığını sorguladığımda PİL DEŞARJ yazıyor. Bu ne demek bilen varmı? Pil fazlamı dolmuş demek oluyor?

• merhaba
    Bu konuda fazla bilgim yok ama anladığım kadarı ile,pildeki fazla dolum yüzünden,pili dejarj etmek yani boşaltmak gibi bir tabir.Pek mantıklı açıklamasını yapıcak bilgimiz yok,bilenler cevaplar herhalde
    Neyse geçmiş olsun,kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usb çoğaltıcı arıyorum. Sizce linkteki uygun mudur? Önerisi olan var mıdır?

http://m.n11.com/7-port-usb-coklayici-usb-hub-cogaltici-adaptorlu-pc-notebook-P149563802

• Servis bir şey bilmiyor bana demişlerdi biosu yeniden yüklememiz gerek ucreti 60 tl. Gittim a101deki tabletin biosuna bakarak bios ayarlarını default yaptım açıldı.
  • Office 2016yı kaldırın yerine libreofficeyi kurun. Hem azda olsa hafızadan tasarruf edersiniz hemde gözlemlemelerime göre cihazda daha kolay, daha az vakitte açılıyor Cihaz daha rahat kaldırıyor.
    Tabi ayrıcada bedava lisans ile felan uğrasşmıyorsunuz oda ayrı bir konu.
  • Linux mint mate indirdim usbye yazdım efi boot klasorune 32 bit icin loader ekledim linux açıldı ama ekranı harici monitore veriyor kendi ekranı siyah oluyor. Remix osda açılıyor ama goruntuyu sadece hdmiye veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imkansizlar -- 27 Aralık 2016; 15:50:02 >
  • Arkadaşlar Merhaba

Kullanmış olduğum Hometech Wi101 cihazıma 3 ay önce format atmaya çalıştım. Ancak ayarlar kısmından yapmaya çalıştığım fabrika ayarlarına dönme çabam formatın başarısız olmasına neden oldu. Uzunca bir süre bilgisayarı kullanamadım. Format yarıda kaldığından mevcut orjinal sisteme dönemiyordum. Bende Windows 10 Home Single Language kurdum. Bu sistemi kurmam sonucunda bilgisayarımı açabildim. Ancak eski bilgisayarımdan eser yoktu. Bende buna şükür diyerek kullanmaya başladım. Ama yaşadığım tutarsızlıklar artık canımı sıkmaya başladı. İlk başta eski sistemle farklılıklara değinmek istiyorum. Kamerası, dokunmatiği çalışmıyor. Ne kadar sürücü yüklemeye çalışsamda olmadı. Bir türlü çalıştıramadım. Son zamanlarda ise çok garip şeyler olmaya başladı. Mesela kendi kendine birben kapanabiliyor. 2 tane flash diskimi bozdu. Nasıl yaptı bilmiyorum ama ikiside kullanılmaz halde biçimlendirme dahi yapılamıyor. Yaşadıklarım bilgisayardan soğumama neden oldu. Eski haline dönmesini o kadar çok istiyorum ki... Ama duyduguma göre Hometech sıkıştırılmış windows 10 kullanıyormuş. İnternette bulamadım. Orjinal windows 10 a nasıl ulaşabilirim ? Elinde mevcut olan varsa paylaşabilir mi? Teşekkür ederim...

• enesfrkn E kullanıcısına yanıt
    Flaş disklerin icin bu programı dene EASEUS Partition Master
    Hometechde windows 10 single language yuklu.
    Belki sizin yuklediginiz redstonedir

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.