Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.402
Cevap
45
Favori
166.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam öncelikle geçmiş olsun, sizin gibi DH'ye girip linkte tıkladım sonra sanal klavye çıkartıp silme tuşuna bastım bu şekilde bir sapıtma olmadı. Birde klavyedeki tuşlara basarken yuvarlak çıkıyor o bende hiç çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmanderr

hometech bedava olsa bile alınmaz.bu markanın uydu alıcısını aldık aynı marketten kumandası 1haftada bozuldu.3kuruş fazla verin iyi bişey alın daha iyi.

Bu sekilde de soylenmemeli. O zaman ben de aynisini Hilevel markasina yazayim. Aldigim flash bellegi hep yazilimsal hata veriyor.. ama internette yorumlari hep olumlu......

Ayrica bu teknoloji sans isi.

Gelelim hu markaya.. elbette bir surface deneyimi alamazsin bundan. Bir yerden kisacak tabi. Ama kesinlikle dandik de denemez. Bu markanin urunlerini kullandim. Berbat denemez. Kalitesi orta ve orta ustudur. Lambur lumbur karalamasi kolay tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikiziltoprak -- 25 Aralık 2015; 18:37:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vectra-gt

Herkese merhabalar bu tablete acaba 64 bit Windows 10 kurulabilir mi? kurulsa artısı olurmu acaba ?

???
  • spectrems S kullanıcısına yanıt
    tam kenarlardan tırnagını içeri dogru kanırt. mutlaka takılacaktır. fabrika cıkısında yekpare olarak jelatinli geldiginden ayrılması zor oluyor. ama bikez kaldırdınmı daha tutmaz onagöre tecrübeyle sabittir
  • Tabletin ses düşüklüğü sorununu çözebilen var mı acaba?
  • 1) C: sürücünüzün görüntüsü nasıl? Toplam 28.2GB yazıyor, bir ürün iade ettim onda farklı mıydı hatırlayamadım.
    2) Alt+F4'e nasıl basarız, Alt+FN+F4 yapıyorum ama yemiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 25 Aralık 2015; 22:10:43 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hepsinde 28.2 GB depolama alanı bırakılmış. Sağ FN+ALT+F4 yapınca oldu fakat sol FN tuşu tepkisiz kaldı. Print screen tuşu klavyede bulunuyor mu yoksa nasıl ekran görüntüsü alırız?

• Aynen, ALT+F4 yaparken sol FN nedense etkisiz kalıyor.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam dh ye girmenize gerek yok normal zamanda da oluyor. Ben sadece göstermek için yaptım. Bir de herkeste olacak diye bir şey yok. Benim şanssızlığımdır muhtemelen.

Şöyle o dokunduğunuz yerde siyah nokta çıkması için ya ayarlar erişebilirlik bölümünden ya da denetim masası kalem ve dokunma bölümünden görsel geri bildirimi açmanız gerekiyor. Özellikle şöyle anlatayım. Misal yüzde 20 de taktınız şarja herşey normal. Atıyorum Yüzde 50ye kadar başlıyor bu durum ortaya çıkmaya.

Ben şanssızımdır zaten bu konularda. Tam dedim oh negüzel istediğim gibi bir tablet buldum üste de para arttı hop hemen sorun çıktı.

• hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Ben de çok şanssızımdır, normalde ilk aldığım Wi101'de ekranda ölü pixel ve ışık hüzmesi, klavyesinde göçüklük vardı. Şansıma sorunsuz iade edip ve yeni cihaz aldım. Zaten ilk sayfadaki uzun mesajımda da yazıyor.. Yapacak birşey yok teknoloji şans işi, sıkmayın canınızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Arkadaşlar cihazın ekranı şeffaf jelatin kaplı mı? Kaplıyabilir miyiz varmıdır uygun?
    Bir de uygun bir kılıf varmıdır cihaz çok ince evde bile taşımakta zorlanıyorum.

evet ekranda jelatin var köşesinden tırnakla çıkartırsın ben çıkarttım o şekilde kullanıyorum
  • Bu tablete android kurabiliyormuyuz???

• quote:

Orijinalden alıntı: emreuckulak

Bende dün aldım klavye mause bağlanıyor, hatta mause kablosuz sıkıntı çıkarmadı, genel olarak güzel Windows 10 masa üstü sürümü mobil versiyon falan değil. Lakin ben kutuyu ilk açtım gerek dokunmatik kullanırken gerek fabrika çıkışında ekranda kılcal çizikler vardı sizde de var mı?

Kılcal çizik bende aldığımda vardı hatta sıfır üründe nasıl olur diye moralim bozulmuştu fakat ekranda film var. istersen çıkarabilirsin.
  • Diğer başlığa yazdığım mesaj:

quote:

Bu cihaza 1000TL+ değil, 450TL verdiğinizi hatırlatırım. Windowsdaki .exe desteğinin olması benim için yetti. Programlama ile uğraşıyorum, laptobum 17 inç olduğundan getir götür yaparken çok zorlanıyordum. Gerekli yazılımları bu cihaza kurdum ve paşalar gibi takılıyorum, dandik android programları ile bu işleri kesinlikle yapamazsınız..

Oyun konusunda cihazdan ortalama bir PC performansı beklemeyin. İşlemcisi Z3735F, youtube'da Z3735F gaming veya Z3735F [Oyun Adı] şeklinde aratın. Bence oyun performansı -eski oyunlar için- gayet yeterli.
    Örnek bir Half-Life 2 testi: (Cihazda aynı bileşenler var, Full ayarlarda 60+ FPS)

Cihazın bildiğimiz Windows 10 lisansı olması da süper, tamam daha ucuza bulunabilir ama Windows'un sattığı fiyat:

Hometech WI101 | Ana Konu

• Tabletin şarj adaptörüne güvenmiyorsanız, telefonunuzun adaptörü ile micro USB girişinden şarj edebilirsiniz.
  • Cihazın oyun performansı iyi. NFS Most Wanted 0 kasma ile oynanıyor, M&B Warband (Shaderler kapalı) 0 kasma, Minecraft kastı fakat onunda kasmadığı bilgisayar görmedim.

• aldım ama hala açmadım iade edip etmemekte düşünüyorum, ekran jelatini görüntüyü çok etkiliyormu? jelatini kaldırınca daha net bir ekranmı karşımıza çıkıyor, yani takılı koruyucu çok dandik naylonsa görüntüyü etkiliyor olabilir.

• Herkese merhabalar bu tablete acaba 64 bit Windows 10 kurulabilir mi? kurulsa artısı olurmu acaba ?

Cevap verebilecek kimse yok mu acaba?
  • Vectra-gt V kullanıcısına yanıt
    tabletin işlemcisi 32bit 64bit desteklemez
  • bilgisayar olarak performansı oldukça yeterli. görüntü kalitesi de fena değil. sadece dokunmatiği ve ses seviyesi yetersiz. biraz kullanıp sonra karar verecem iade konusuna. hdmi kablo ile bağlayıp bikaç film izlemem lazım..

kablosuz klavye alıp hdmi bağlantısı yaparak geniş ekranda başarılı bir ürün olacağını düşünüyorum.

Alan arkadaşlar iade konusunda acele etmesine gerek yok. En azından 1 hafta kullanmak lazım karar vermek için... İadesi süresi 2 hafta sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.