Şimdi Ara

Hometech Neo HD Smart 1500 Uydu Alıcı A101 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
4
Favori
50.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar son çıkan (Yukarda linkini verdiğim) yazılımı yüklemenizi önermiyorum yükleyenlerinde bir önceki yazılıma dönmelerini öneriyorum. Özellikle server konusunda problemli bir yazılım son çıkan... Bir önceki daha stabil. :)
  • Önceki yazılımı nereden bulacağız. Linkini verebilir misiniz?
  • Ayrıca arkadaşlar biss bölümüne biss ekle dediğim zaman biss full diye uyarı geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfalcon

Ayrıca arkadaşlar biss bölümüne biss ekle dediğim zaman biss full diye uyarı geliyor

biss kendi otomatik açmıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eurowision

Teknosa'da 129TL Üstelik kargo dahil ve kargo şirketi UPS.

Ayın 28'inde aldım 24 saat geçmeden kapıma teslim edildi. Cccam Server denedim güzel çalışıyor... Birtek Youtube özelliği çalışmıyor aslında videoların resimleri bilgileri geliyor izlemeye çalışınca video açılmıyor araştırdım bu durum bütün youtube özellikli uydu alıcılarında varmış. Yeni yazılım çıkması gerekiyormuş... Tavsiye edebileceğim bir uydu.

129TL'ye UPS kargo ile 24 saat içinde kapınızda olmasını istiyorsanız sizde bu linkten alabilirsiniz.

http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/uydu-receiver/819/110240510/starcom-2500-nano-hd-pro-uydu-alici

Verdiğiniz linkde ki cihazla bu cihaz farklı hem fiyatı hem cihazın özellikleri, link deki cihazda eternet girişi bile yok ve fiyatı 229 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: eurowision

Teknosa'da 129TL Üstelik kargo dahil ve kargo şirketi UPS.

Ayın 28'inde aldım 24 saat geçmeden kapıma teslim edildi. Cccam Server denedim güzel çalışıyor... Birtek Youtube özelliği çalışmıyor aslında videoların resimleri bilgileri geliyor izlemeye çalışınca video açılmıyor araştırdım bu durum bütün youtube özellikli uydu alıcılarında varmış. Yeni yazılım çıkması gerekiyormuş... Tavsiye edebileceğim bir uydu.

129TL'ye UPS kargo ile 24 saat içinde kapınızda olmasını istiyorsanız sizde bu linkten alabilirsiniz.

http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/uydu-receiver/819/110240510/starcom-2500-nano-hd-pro-uydu-alici

Verdiğiniz linkde ki cihazla bu cihaz farklı hem fiyatı hem cihazın özellikleri, link deki cihazda eternet girişi bile yok ve fiyatı 229 TL

Evet fiyat artık 229TL benim aldığım gün dahil bir kaç gün indirimde kaldı ve kargo dahil 129TL'den satışa sunuldu ve ben 129TL'den aldım kullanıyorum. Ethernet girişide var. Hatta şuan Ethernet girişi sayesinde Cccam server ile Şifreli kanalları çatır çatır izliyorum + Starcom HD 2500 ile Hometech HD 1500 birebir herşeyi aynıdır. Firmaları bile aynıdır Aral'dır. İki cihaz arasında birinin üzerinde Hometech diğerinin üzerinde Starcom yazması dışında en ufak tek bir fark bile yoktur.

Almak isteyenler için şuan klikSA'da Kargo Dahil fiyatı 139TL'dir.

http://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/uydu-sistemleri2/900353447

• STARCOM HD 2500 - Hometech HD 1500 için YENİ YAZILIM açıklaması:

Aral Teknikten gelen E-Mail:

merhaba,

cihazlardaki yazılım sadece youtube ilgili, diğer bölümlerde herhangi bir sorun bulunmamaktadır.
    youtube için yeni yazılım çalışmalırımız devam ediyor. yakın zamanda mailinize gönderimi yapılacaktır.

Sonunda cevap verdileri. Ben IPTV özelliğide eklemelerini her mailimde yineliyorum. Bakalım ne olacak?
  • biss girişi kolay mı ? malum idman tv siz olmaz
    ntvspor vs maçlar için de önemşi...
    bi de son soru..bende küçük hd receiverlardan vardı ahaberde atv de resmen donuyordu 2-3 sn bekleyip devam ediyordu yada kara ekran çıkıyordu...
    bu modelde böyle problemler var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfalcon

Önceki yazılımı nereden bulacağız. Linkini verebilir misiniz?

merhaba sorduğunuz yazılım bu konuda. Ayrıca Youtube'un çalıştığı en son güncel yazılımda konudadır.

http://forum.donanimhaber.com/m_70136602/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

biss girişi kolay mı ? malum idman tv siz olmaz
    ntvspor vs maçlar için de önemşi...
    bi de son soru..bende küçük hd receiverlardan vardı ahaberde atv de resmen donuyordu 2-3 sn bekleyip devam ediyordu yada kara ekran çıkıyordu...
    bu modelde böyle problemler var mı

şifreleri kendi çözüyor bir sıkıntı çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mütevazi granada

bu alıcıyı 1 haftadır kullanıyorum. bimeksten 159 liraya aldım kampanyadan, şu an 239 tl. bazı izlenimlerimi paylaşmak istiyorum almayı düşünen arkadaşlar için. çünkü ben karambole aldım. 2 hafta araştırmama rağmen bilmediğim bi ürünü gittim aldım

öncelikle görüntü kalitesinden bahsedeyim. lg 42lv3550 led tv de kullanıyorum. daha önce bu cihazda tempo ve digiturkün cihazlarını kullandım. hometech de 4 tane hd kanal var. daha önce hd kullanmadığım için bunlar iyi geldi bana. ama sanki sd kanalların performansı da digitürkün alıcısından biraz kötü gibi

kanal geçiş hızı yavaş. 2.5 sn olarak tesbit ettim. hiremco f2 var onunki 1.2 mesela

açmak için power tuşuna bastığınızda ise 24 saniyelik bir süre geçiyor. ilk açarken kumanda bozuk sandım

kumanda algılama seviyesi çok kötü. yani mühendisler birleşip öyle bi kumanda yapalım ki kanal değiştirebilsin ama çok kötü agılasın deseler ancak bu kadar kötü olabilirdi şu ana kadar kullandığım çoğu kumandalarda çeşitli yerlere tutunca kanal değişiyodu (havaya, pencereye, sağa-sola vs.) bu kumanda beni 90 lı yılların başına götürdü. dümdüz odun gibi tutmadan sallamıyo, bi de çok uzaktan da işlemiyo

kumandasının tek avantajı küçük olması

ayarlarda video çözünürlüğü kısmında 9 seçenek var. 1080i_25 seçiliydi geldiğinde. ben 1080p_60 seçtim fakat alt yazıda kasma olunca bi altındaki 1080p_50 seçtim düzeldi

hdmi kablosu yarım karış uzunluğunda. çok kısa geldi 1,5 metrelik yeni kablo aldım

bence fiyat/performans olarak yeterli bir ürün. ama daha iyileri denenebilir. ben sadece hd oluğu için ileriye dönük olarak tercih ettim. pişman değilim

ürünü 3 aydır kullanıyom. arkadaşın dedikleri kanal geçişleri hariç hepsine katılıyorum.

• kumanda algılama seviye çok iyi arkadaşlar. Siz kalitesiz olanı kullanıyorsunuz sanırım. Birisi pek iyi değil diğeri çok kaliteli. nereye tutarsam tutuyum algılıyor ve diğeri gibi tık tık sesi yerine tok tok sesi geliyor yani ordan bile belli oluyor kalitesi.

Birde next minix gibi youtube özellikli cihazların youtube'u yine çalışmıyormuş. Ben server sorunlu olduğu için güncel yazılımı kullanmıyorum starcom-hometech'de durum nedir? Youtube hala açılıyormu?
  • 42" üzeri bir panele sahip olupda örnek bir ekran görüntüsü koyabilecek var mı? En azından görüntü kalitesi hakkında fikrimiz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

42" üzeri bir panele sahip olupda örnek bir ekran görüntüsü koyabilecek var mı? En azından görüntü kalitesi hakkında fikrimiz olur.

görüntü kalitesi gerek HD gerek SD gerçekten diğer marka modellere göre bence çok iyi. Mesela Botech 2010 HD modeli kullanıyordum önceden HD yayın kalitesi güzel SD yayınlar çamurdan farksızdı. Bunda öyle değil SD kanallarda çok güzel hatta moviemax kanalları felan SD olmasına rağmen neredeyse HD gibi gösteriyor. Bence ortalamanın üzerinde görüntü kalitesi.
  • Geçtiğimiz hafta sonu elektro world'den Hometech Neo HD Smart 1500 , cihazı alırken oradaki satış temsilcisi cihaza internet bağlantısı yaptığımızda şifreli olan olan digitürk ve d-smart kanallarını şifresini kırarak izleyebileceğimizden bahsetti. Konu hakkında bilgisi olan veya bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri varmı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowermad

Geçtiğimiz hafta sonu elektro world'den Hometech Neo HD Smart 1500 , cihazı alırken oradaki satış temsilcisi cihaza internet bağlantısı yaptığımızda şifreli olan olan digitürk ve d-smart kanallarını şifresini kırarak izleyebileceğimizden bahsetti. Konu hakkında bilgisi olan veya bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri varmı acaba.

Dostum malesef DSMART yada DİJİTÜRK mühendisleri kendi modül yazılımları ile ilgili açma girişimlerine izin verilmiyor,yani serverlere yada internete verenlerde kendileridir unutmayın server de bahse konulu platformalar yoktur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

quote:

Geçtiğimiz hafta sonu elektro world'den Hometech Neo HD Smart 1500 , cihazı alırken oradaki satış temsilcisi cihaza internet bağlantısı yaptığımızda şifreli olan olan digitürk ve d-smart kanallarını şifresini kırarak izleyebileceğimizden bahsetti. Konu hakkında bilgisi olan veya bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri varmı acaba.

Dostum malesef DSMART yada DİJİTÜRK mühendisleri kendi modül yazılımları ile ilgili açma girişimlerine izin verilmiyor,yani serverlere yada internete verenlerde kendileridir unutmayın server de bahse konulu platformalar yoktur...

Arkadaşım bilgi için teşekkürler. Demekki satış temsilcisi ürünü daha kolay satabilmek için böyle bir yalan söyleme gereği duymuş.Bende boşa umutlanmıştım

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşım bilgi için teşekkürler. Demekki satış temsilcisi ürünü daha kolay satabilmek için böyle bir yalan söyleme gereği duymuş.Bende boşa umutlanmıştım

yalan söylememiş sadece bilgi kısıtlı olduğu için serverler hakkında bilgi yok denecek kadar azmış diyelim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

yalan söylememiş sadece bilgi kısıtlı olduğu için serverler hakkında bilgi yok denecek kadar azmış diyelim...

Peki arkadşım digitürk ve d-smart dışında hotbird'deki şifreli kanlların şifrelerini çözebiliyormuyuz acaba.
    Birde rica etsen konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığım için affına sığınarak soruyorum, bu şifreli kanallar hakkında bu cihazla yapalıbileceklerden bahsedebilirmisin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki arkadşım digitürk ve d-smart dışında hotbird'deki şifreli kanlların şifrelerini çözebiliyormuyuz acaba.
    Birde rica etsen konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığım için affına sığınarak soruyorum, bu şifreli kanallar hakkında bu cihazla yapalıbileceklerden bahsedebilirmisin

kısa ve öz ifade edeyim: ilk önce Cccam server satın almalısın ve biliyor isen Cccam server ayarlamalrını cihaza tanıtmalısın ve internet devamlı açık olmalı.Hotbirt,astralar,thor,hellas,sirus,nilsat gibi uydular açılması gerek ama bilgin yoksa satın aldın kişi ile görüşmelisin....

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.