Şimdi Ara

Hometech Neo HD Smart 1500 Uydu Alıcı A101 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
4
Favori
50.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar eternet girişi çalışmıyorsa wifi den internete girmezmi?
    bu konuda bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih22

merhaba,
    arkadaşlar eternet girişi çalışmıyorsa wifi den internete girmezmi?
    bu konuda bilgisi olan varmı

aklınla bin yaşa girer tabiiki
  • realtek çipsetli wireless usb marka ne arkadaşlar kablo davası beni bozuyor kablosuz çalışırsa iade etmiycem çalışmazsa iade kesin
  • saat 22:00'da teknosada indirim var next mini hd'nin fiyatı 149 TL hangisi daha iyidir sizce?
    http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/uydu_receiver/819/110240508/next_minix_hdblack_uydu_alici
  • next Cccam server de sorunlu almayın her ikisinide....
  • işim aslı ben bim satıgı uyduyu almıştım
    görüntü bimden aldıgım daha iyi
    a101 satıgı biraz daha farklı işin aslı analoglarda fark ediyor hd hemen hemen aynı
  • vatan bilgisayardan geçen hafta everst marka wifi adaptörü aldım onun ki real chipti. ayrıca kinamaks diye bir markam vardı onunkide aynı chipti. vatan bu hafta sonu yüzde 30 indirimli daha ucuza alabilirsin. ben 35 liraya aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Svelto

quote:

Orijinalden alıntı: eurowision

wifi'si yok wifi desteği var.Uydu alıcısına fazla para bayılmamak isteyenler için ideal olabilir. Cihazda ethernet ve cccam desteğide varmış. İşlemcisi iyiyse ben almayı düşünüyorum açıkcası, kötü çıkar beğenmezsem iade ederim.

Destekten kastınız harici usb wifi modem midir?

Birde kumandayı görmesi için göz felan var mı? Yani bu tarz cihaz kullanmadığımdan TV nin arkasına saklama şansımız olacak mı?

next minix den yola çıkarak anlatıyorum .ethernet kablosunu taktım çalışmadı demişsin.sorunun menüde youtube rss reader vs. olmaması galiba.next minicxler ilk çıktıklarında youtube desteği yoktu.yazılım güncellleme sayesinde youtube özelliği eklendi.uydudan güncelleme yolu ile yazılımını güncelle.youtube eklentisi menüye eklenir.oda olmadı usb ile uygun yazılım atman olacak..

• beyler bende aldım a101 den bugun ama aynı cıhazdan ev arkadasımda almıs bıtane yanı 1i fazla ısteyene satabılırım göruntu kalıtesı gercekden cok guzel wifi youtube google kart gırısı vs. ısteyen olursa cıhazda sorun olmadıgı icin iyade edemıyorum ilgilenenler arasınlar 0541 247 59 60 abartmamak sartıyla uygun bır ındırımle verebılırım
  • arkadaşlar

starcom 2500hd almak isteyenler için sanalpazardan 12ay taksitli alınabilir

http://www.sanalpazar.com/Starcom-Hd-2500-Mini-Uydu-Alici__isp4765094
  • cumartesi aldım
    + lar
    çok güzel kayıt yapıyor (görüntünün aynısı)
    media player ı gayet güzel

- ler
    bendekindemi hata bilmiyorum ses kendi kendine azalıp çoğalıyor.
    kanal geçişleri bana yavaş geldi
    kumandası çok ince (parmağınla biraz zorlasan kırılacakmış gibi)

iade edeceğim galiba
  • ben dün cihazı aldım ethernet girişi çalışmayınca geri iade ettim.
    vatan bilgisyarda benzerini aynı fiyata buldum.
    bu cihazı kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/uydu-sistemi/seoul-hiremco-nova-nova-hiremco-nova-full-hd-uydu-alicisi-usb,-smart-kart,-youtube,-mkv,-hdmi/productdetails.aspx?I_ID=63193
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundogusu

ben dün cihazı aldım ethernet girişi çalışmayınca geri iade ettim.
    vatan bilgisyarda benzerini aynı fiyata buldum.
    bu cihazı kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/uydu-sistemi/seoul-hiremco-nova-nova-hiremco-nova-full-hd-uydu-alicisi-usb,-smart-kart,-youtube,-mkv,-hdmi/productdetails.aspx?I_ID=63193

Hiremco'nun Jet HD ve Nova HD modellerinin ethernet girişi yoktur.
    Ama bildiğim kadarıyla usb üzerinden Wi-fi desteği var. Hiremco'nun
    ethernet girişli olan mini HD modelleri ise Rocket HD ve Galaxy HD'dir.

http://www.vatanbilgisayar.com/uydu-sistemi/seoul-hiremco-galaxy-hd-galaxy-full-hd-uydu-alicisi-ve-media-player,-mkv,-hdmi,-uydudan-guncelleme/productdetails.aspx?I_ID=62083

• dts desteklemiyor lcd varsa vede cihaz destekliyorsa ses gelir yani gerisi yalan olur en önemli eksisi bu bana göre oyüzden kesin iade edicem
  • mrb cihazı kullanıyorum fakat youtube videolarda oynatma yok 360p ayarında,videolar çıkıyor ama oynatma yok yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxicix

mrb cihazı kullanıyorum fakat youtube videolarda oynatma yok 360p ayarında,videolar çıkıyor ama oynatma yok yardımcı olur musunuz?

MAALESEF cihaz destek vermiyor gibi gözüküyor yazılım gelene kadar bekleyin ne zaman yazılım çıkarsa ozaman oynatır....
  • bu alıcıyı 1 haftadır kullanıyorum. bimeksten 159 liraya aldım kampanyadan, şu an 239 tl. bazı izlenimlerimi paylaşmak istiyorum almayı düşünen arkadaşlar için. çünkü ben karambole aldım. 2 hafta araştırmama rağmen bilmediğim bi ürünü gittim aldım

öncelikle görüntü kalitesinden bahsedeyim. lg 42lv3550 led tv de kullanıyorum. daha önce bu cihazda tempo ve digiturkün cihazlarını kullandım. hometech de 4 tane hd kanal var. daha önce hd kullanmadığım için bunlar iyi geldi bana. ama sanki sd kanalların performansı da digitürkün alıcısından biraz kötü gibi

kanal geçiş hızı yavaş. 2.5 sn olarak tesbit ettim. hiremco f2 var onunki 1.2 mesela

açmak için power tuşuna bastığınızda ise 24 saniyelik bir süre geçiyor. ilk açarken kumanda bozuk sandım

kumanda algılama seviyesi çok kötü. yani mühendisler birleşip öyle bi kumanda yapalım ki kanal değiştirebilsin ama çok kötü agılasın deseler ancak bu kadar kötü olabilirdi şu ana kadar kullandığım çoğu kumandalarda çeşitli yerlere tutunca kanal değişiyodu (havaya, pencereye, sağa-sola vs.) bu kumanda beni 90 lı yılların başına götürdü. dümdüz odun gibi tutmadan sallamıyo, bi de çok uzaktan da işlemiyo

kumandasının tek avantajı küçük olması

ayarlarda video çözünürlüğü kısmında 9 seçenek var. 1080i_25 seçiliydi geldiğinde. ben 1080p_60 seçtim fakat alt yazıda kasma olunca bi altındaki 1080p_50 seçtim düzeldi

hdmi kablosu yarım karış uzunluğunda. çok kısa geldi 1,5 metrelik yeni kablo aldım

bence fiyat/performans olarak yeterli bir ürün. ama daha iyileri denenebilir. ben sadece hd oluğu için ileriye dönük olarak tercih ettim. pişman değilim

• hd beni tatmin etmedi acikcasi sorun bendemi bilemiyorum full hd deil tv ondanmi acaba.birde wirless baglantisini yapamadim usb kismina takiyorum hicbir belirti yok wifide secemiyorum acilmiyor wifi bolumu.bana wifi anten tavsiye edebilirmisiniz marka model uyumlu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilenchi

hd beni tatmin etmedi acikcasi sorun bendemi bilemiyorum full hd deil tv ondanmi acaba.birde wirless baglantisini yapamadim usb kismina takiyorum hicbir belirti yok wifide secemiyorum acilmiyor wifi bolumu.bana wifi anten tavsiye edebilirmisiniz marka model uyumlu

BENİM LG TV 107 ekran full hd mediamarkta 230 tl ye vardı oradada hıremcolar takılıydı onlara baktım
    burada konuyu iyiki açmışlar
    ben bu cihazın starcom olanı 150tlye aldım goruntu kalıtesıde aynı dün kupa maçlarını hd kalitesinde izledim
    tabiiki tv hd ready olunca 720 p veriyor 1080 veremez

wifi için realtek işlemcililer varmış 40tl civarı satanlar var
  • hocam bende ergotech etn 715 wifi anteni var arastirdim bunun islemcisi realtekmis ama calistiramadim neyse artik ethernet girisi kullanicqz napalim bosuna masraf yapmaya gerek yok.tesklr.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.