Şimdi Ara

Hometech led ışıldak 5 lira (istanbul acıbadem şokta)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.avgross.com/Hometech-Led-244-Isildak,PR-467308.html

ürün bu.
    Hometech Led 244 Işıldak

Hometech led ışıldak 5 lira (istanbul acıbadem şokta)

Kasaya geldiğimde alışverişimi bitirip, kasa arkasında bir sürü ürünün olduğunu gördüm acıbadem şokta (metrobüse yakın olan şok, nişantaşı acıbadem).

Bu ışıldağın 5 lira olduğunu gördüm etiketinde ve aldım. Kasada 10 lira fiyat çıktı, oysa arkada etikette 5 lira yazıyor. Dedim bunu ve 10 lira olarak fişe yansıtıp 5 lira elden verdi.

Aynı şekilde kablolu mouse vardı minton, o da 5 liraydı.Almadım ama, sadece ışığı aldım.

http://www.pdateknoloji.com/minton-optik-mouse-mcm5002_54252.html?gclid=Cj0KEQiAt9vEBRDQmPSow-q5gs8BEiQAaWSEDhM2EgDobFtg2gJZRH5JNY-4g_j7gMGAQ-okVUFGiyIaAslD8P8HAQ

bu olabilir fare de.

Usb şarj aleti filan da vardı dandik marka ama onlara bakmadım fazla. Eve gelince baktım, bu ışıldağı 5 liraya bulamadım internette. Belki de o şubede fiyarı düzelttiler ben gittikten sonra ama yakın olan varsa şansını deneyebilir.

3 tane ince kalem pille çalışıyor. GÜzel bir şeye benziyor.

• Fiyatı iyi ama alırken smd led olanlarını tercih edin, hem daha fazla ışık veriyor hemde daha az yakıyor.
  • öyle bir sıcak fırsat ki, istanbul acıbadem şokta!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unfortunately -- 6 Şubat 2017; 11:41:31 >
  • Şok oldum
  • Farelerden aldım, minton marka, bence parasına göre gayet güzel mause, her zeminde çalısıyor...
  • sicak firsatlar gozune hometech led isildak tutulmus gibi, şok'ta!
  • Bu ürün geçen haftadan beri var. Gittim baktım çok küçük ve pilli.

A101 deki hometech 9.90 lık hem el feneri hem Işıdlak daha mantıklı geldi onu aldım. Verdiği Işık da tatminkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 6 Şubat 2017; 13:5:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zaten bu fiyata satılıyor her yerde. pilli olduğu için 1 lira bile etmez bir ürün, şarjlıları 10 lira zaten ki çok iyiler o paraya. a101 de geçen hafta şarjlısı 10 liraydı. araştırmadan konu açmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.