Şimdi Ara

HOMETECH Ht Book 14 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
4
Favori
91.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ht 14x bendede var 1 haftadır kullanıyorum. hediye geldi bana açık söylemek gerekirse para verip almam öyle söylim dizi film izliyorum netflixten okadar zaten fazlasına gücü yetmez gibi. sd kart taktım hdd takılsa daha iyi olur tabi
  • Ht c14m. Modeli var bizde. Şarzı 87 den yukarı çıkmıyo. 2 gündür şarzda tık yok. %87
  • Cihazla ilgili bir soru sorayım kullanan arkadaşlar bu cihazda 32 gb eMMC disk var ve bu disklere disk birleştirme yapmak zararlı tıpkı SSD ler gibi. Bunlarda Trimde yok yanlış bilmiyorsan. Kullananalar bir açıklama yapabilirler mi ?
    Örnek;
    http://www.teknolojidedestek.com/wp-content/uploads/2015/06/Windows-8-de-SSD-Birlestirme-Nasil-Kapatilir-01.png
  • Arkadaslar merhaba
    Htbook14 modeliyle ilgili bi sorunum var.video izlerken kulaklık takınca cızırtı ve parazit aşırı derecede rahatsız ediyor.şuan kulaklık kullanamıyorum.ses driverlerini kaldırdım tekrar yükledim ama bi sonuç alamadım.aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim
  • intifada54 İ kullanıcısına yanıt
    ht c14m için şarjı komple bitirin ama hiç açılmayacak şekilde bitirin. mesela şarjı bitince bir kaç kez açamayı deneyerek pil komple bitsin, sonra şarj edince %100 olunca düzeliyor.
  • demirparcasi D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Deniyecem
  • Bu arkadaşın normal 14 modeli var bende. A-b falan değil ilk modeli. Teknoloji mağazasından almıştım 599 TL'ye.. şuan 800 kusur olmuş....

800u değil ama 600 u hak ediyor. 1 yıldır kullanıyorum biri benim hatamdan biride adaptör bozulmasından 2 defa garantiye gitti. Benim hatam olanın ücretini verdim 150 TL idi. Öteki de ise ücret almadılar. Benim hatam olan sorunu 1 haftada adaptör bozulmasını ise 1 günde hallettiler.

Ben garantiye teslim ederken elden verdim bana yakınlar. İşlerini yapıyorlar.

Kullanım olarak hangi tarayıcı olursa olsun 2.ci 3.cu sekmede yeniden yükleme yapıyor, kasıyor. Ram yetmiyor gozumdeki tek eksiği bu. Ama eti belli Budu belli buna katlanıyorum. Edge'de eklenti kurduğunuzda tek sekmede bile agirlasiyor..Ama cromda sorun yok, crome kullanıyorum zaten.

Oficce normal, bazen video falan eklemeye çalışıyorum word yada PowerPoint de orada az bekletiyor ama işini yapıyor..

Bu arada eski oyunları oynayabiliyorum : mount and blade warband, Hoi2 , cs 1.5 ve 1.6 açtığı oyunlar. Ama tabiki oyun bilgisayarı değil kaldırdım onları :) birkaç ay durdular ama oynadım baya...

720p video ise sınırı. 1080 de ve 720p 60' da kasılıyor makine. Ama 720p HD izleyebilirsiniz..

Birde garantiye şöyle bişey dediler :

HOMETECH Ht Book 14

Garibime gitti.. fisteyken neden kullanmayalım yahu :))

• endurus E kullanıcısına yanıt
    3.5 mm kulaklık öneriliyor ama aynı sorundan bende de var. Fakat kulaklık kullanmadigimdan pek bı rahatsızlık hissetmedim.
  • Kasım sonu aldığım ht c14m'de aldığım günden beri WiFi bağlanma problemi yaşıyorum. örneğin bazı ağlrda hiçbir problem olmadan direk bağlanıyor ancak bazı ağları hem zor görüyor hem de onlara bağlanırken wifi ağını kapatıyor. 3-4 dakika sonra ağ tekrar açılıyor yeniden bağlanmayı deniyorum yanaynı sorun tekrar ediyor ya da bağlanabiliyor. başına gelen var mı?
  • fiş mevzusunu batarya açısından söylemişlerdir.
  • Bu laptoptla beraber gelen kendi hafızasını çıkartabiliyormuyuz? yoksa entegrelimi oluyor acaba. Bendeki bozuldu bari hafıza kartı işe yarasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

ürün geldi, malzeme kalitesinden hiç umudum yoktu fakat klavye haricinde gayet şık ve sağlam duruyor.
    Performans açısından browser,film,office işleri tamamen sorunsuz halledebilirsiniz.

Ürün 1 sene sonra ilk arızasını verdi klavyedeki bazı tuşları birdenbire çalışmaz oldu, bu hafta servise yollayacağım garantisi mevcut.
  • Arkadaşlar bu cihaza 32bit win7 kursak driver bulabilirmiyiz? Hiç deneyen oldumu?
  • Arkadaşlar htbook 14b modeline format attım ses bir türlü çalışmıyor. Sitede bulunan ses driver güncelleme yaptım yine düzelmedi. Farklı bir yöntemi mi var?
  • Slm arkadaşlar klavyesi komple bozuldu power tuşuda klavye üzerinde pc yi nasıl açabilirim
  • 14s modeline format atmak istiyorum bios'a hangi tuş ile girebiliriz?

3gb ram olmasına rağmen 64 bit w10 kurulmuş bu anormal degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CattishTurtle

14s modeline format atmak istiyorum bios'a hangi tuş ile girebiliriz?

3gb ram olmasına rağmen 64 bit w10 kurulmuş bu anormal degil mi?
    f7 tuşu ile oluyor sanırım.Yada shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlat dediğimizde boot listesi geliyor yeniden başlarken.64 bit olması işlemci desteği ilede alakalı.Ancak 32 gb gömülü hafızadan ötürü güncelleştirmeler düzgün yüklenmiyor.64 koysalar ölürlermiş sanki.
  • ht 14 cl modelini sipariş ettim acaba ssd takabilir miyim
  • Tablet kapanıp duruyor, bazen hiç açılmıyor sorun ne olabilir
  • hakan_k06 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba,

Adaptör bozuldu. Bozulan adaptörü atan kafama edeyim.

Bu adaptörün ucunun ölçüsü nedir ? Bilginiz var mı ? Veya şu şarj edilen yerin yani adaptörün laptopa takıldığı yerin ekran görüntüsünü bana bir atsanız ? Benim laptop evde. Evim de işyerime uzak. Bu akşam almam lazım. Vatan'da varmış.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.