Şimdi Ara

HOMEND 1401 GRILLIANT CAM IZGARA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
15.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tefal family gril korkma a333 ve bu homend arasında kaldım.... sizce bu uzgara yapısı lezzeti etkiler mi ... homendin yüzeyi düz cam, tefalinki ise çizgili.... varmı fikri olan
     HOMEND 1401 GRILLIANT CAM IZGARA HOMEND 1401 GRILLIANT CAM IZGARA HOMEND 1401 GRILLIANT CAM IZGARA

• Bu ürünü kullanan varsa detaylı anlatabilirmi tavsiye edermi yazarlarsa memnun olurum almayı düşünüyorum sonraan eyvah demeyelim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende homend 1401 grili var ben gayet memnunum, apartmanda oturup mangal yakamayanlar için bire bir diyebilirim
    metal yüzeyli grillere göre daha iyi pişiriyor, sıcaklık ayarı yapabiliyosunuz ve hatta grili ikiye ayırmışlar isterseniz çok et pişirmeyecekseniz tek tarafını açıp tek tarafta pişirebiliyorsunuz birde aldığımda az elektrik yakar diyorlardı 1200 watmış
    eşim gözleme bile yapıyor grillde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinty

bende homend 1401 grili var ben gayet memnunum, apartmanda oturup mangal yakamayanlar için bire bir diyebilirim
    metal yüzeyli grillere göre daha iyi pişiriyor, sıcaklık ayarı yapabiliyosunuz ve hatta grili ikiye ayırmışlar isterseniz çok et pişirmeyecekseniz tek tarafını açıp tek tarafta pişirebiliyorsunuz birde aldığımda az elektrik yakar diyorlardı 1200 watmış

selamlar.

takip ettiğim bir ürün .

fiyatıda tuzlu.. bir hata yapmak istemiyorum.

1. kaç paraya aldınız . değer mi .

2. kullanımı , temizliği vs kolay mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

bende homend 1401 grili var ben gayet memnunum, apartmanda oturup mangal yakamayanlar için bire bir diyebilirim

selamlar.

takip ettiğim bir ürün .

fiyatıda tuzlu.. bir hata yapmak istemiyorum.

1. kaç paraya aldınız . değer mi .

2. kullanımı , temizliği vs kolay mı ?

ben esseden kampanyalı almıştım 299 tl idi yanlış hatırlamıyorsam
    bu fiyatları baya kırdıkları bir kampanyaları var o sırada denk gelmişti
    baya araştırdım firmayı aradım bilgi aldım sonra gidip ürünü aldım

almamın nedenine geleyim, öncelik servis olayı iyi arızalanırsa 2 günde tamiri yapılıp getiriyolarmış

pişirme yapılan yer yani camı japon imalatıymış
    pişirme yeri çıkabiliyor ve bulaşık makinesine zorda olsa sığabiliyor

temizlenmesi ise eti unutup yakmadığın sürece kolay, yakarsanda bu süngerlerin yeşil kısımları ve cif ile ovalayınca çıkıyor

cam sağlıklı diye tercih ettim, camın çizilme olayı cif ile ovaladığımda telefonlardaki kılcal çizikler gibi çizikler oluşuyor ama sorun değil nede olsa cam

daha önceden bu telli ızgaralardan vardı onlardan kullanıyordum ama tellerinin bir müddet sonra kopması can sıkıcı oluyordu

diğer ızgaralarda teflon kaplı, teflon belli bir sıcaklığa çıktığında duman yaymaya başlıyormuş, bilirsiniz teflonu çizmeyin derler demek ki var bir sağlıksız yanı

bunları yan yana getirince paraya kıyıp almaya karar verdim, şimdilik memnunum yaklaşık 1 sene belki daha fazla oldu, her gören almak istiyor ama parasını duyunca vazgeçiyor :)

kesinlikle parasını hak eden bir grill

• eyvallah.

alınacaklar listesine ekleyeyim.

sırası geldiğinde de alayım.

teşekürler.

son olarak :)) yedek parçası pahalı mı .

mesela camları kaç parça.

kaç para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

eyvallah.

alınacaklar listesine ekleyeyim.

sırası geldiğinde de alayım.

teşekürler.

son olarak :)) yedek parçası pahalı mı .

mesela camları kaç parça.

kaç para.

valla yedek parçası lazım olmadı hiç fiyatını bilmiyorum, cam tek parça halde tutup kaldırıyorsun tepsi gibi çıkıyor yerinden :) spatula ve etrafa yağ sıçramasın diye metal bir parçası var başka parçası yok :)
    fiyat için istersen firmayı arayıp sorabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinty -- 24 Mayıs 2013; 18:02:46 >
  • Arkadaslar, ürünün pişirme yüzeyinin ölçüsü nedir?

Hiçbiryerde yazmıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealX11

Arkadaslar, ürünün pişirme yüzeyinin ölçüsü nedir?

Hiçbiryerde yazmıyor :)

+1
  • Bu ürünü alıpta bir süredir kullanan arkadaşlardan aradan geçen bu süre içinde edindikleri olumlu veya olumsuz görüşlerini almak isterim.

Ayrıca bu ürünle bugüne kadar neler yapabildiniz? Kısa bir kaç cümle bu ürünü almayı düşünen benim gibi alıcılara fikir verecektir. Şimdideden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Bu ürünü alıpta bir süredir kullanan arkadaşlardan aradan geçen bu süre içinde edindikleri olumlu veya olumsuz görüşlerini almak isterim.

Ayrıca bu ürünle bugüne kadar neler yapabildiniz? Kısa bir kaç cümle bu ürünü almayı düşünen benim gibi alıcılara fikir verecektir. Şimdideden teşekkürler

Bu ürünler şimdiye kadar,Tavuk,köfte sucuk yapabildim ve süper oluyor bildiğin gibi değil. yani kor mangalı pek aratmıyor...Demek istediğim elektrikli mangallar içinde en iyisi ve en sağlıklısı ,sonuçta cam yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Bu ürünü alıpta bir süredir kullanan arkadaşlardan aradan geçen bu süre içinde edindikleri olumlu veya olumsuz görüşlerini almak isterim.

Bu ürünler şimdiye kadar,Tavuk,köfte sucuk yapabildim ve süper oluyor bildiğin gibi değil. yani kor mangalı pek aratmıyor...Demek istediğim elektrikli mangallar içinde en iyisi ve en sağlıklısı ,sonuçta cam yani...

Dostum hemen dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.

Pirzola, kanat, bonfile gibi et ürünleri yaptıysanız nasıl oluyor merak ettim. Bunun yanı sıra sivri biber, domates, soğan gibi etlerin yanında mangalda yaptığımız sebzeleri bu amaçla pişirdiniz mi hiç?

Birde ızgara yüzeyi nedir acaba? Videodan az çok kestirebiliyorum ama emin olamadım.

İlave soru: Mutfakta kullandığımızı sayarsak duman ve koku durumu nasıl acaba? Yoksa teras veya balkonda mı kullanmak daha iyi olur?

Isı ayarı ile oynayarak yavaş yavaş pişirme sağlayabiliyor muyuz? Çünkü yukarıdaki yorumlarda bir arkadaş eti attım, eti dağladı diye yorum yapmış. Demek ki daha düşük sıcaklıklarda yapmak icap ediyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 3 Eylül 2013; 16:12:21 >

• celebic kullanıcısına yanıt
    iyi yönlerini söyliyim

sıcaklığı diğer grillere göre çok iyi
    üstündeki tepsi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor
    tost makinesinden daha az elektrik yakıyor
    cam olması sağlıklı
    iki bölmeli çok şey pişirmeyeceğinde tek tarafı açabiliyorsun

kötü yönleri

üzerinde bişey unutup yakınca pişirme yerine yapışıyor temizlemek uğraştırıyor cif ile ovalamak gerekiyor gerçi ben daha pratik bir yolunu buldum ama :) falçata ucu ile yatay olarak temizliyorum sonra eşim cifliyor fazla birşey kalmıyor

bazen yağların süzüldüğü yer doluyor ara ara boşaltmak gerekiyor (çok pişirince tavuk etinde oluyor genelde)

yaptıklarım

sucuk ızgara
    kanat
    et pişirme (bi türlü kıvamını tutturamıyorum güzel bir tarif lazım)
    köfte
    bir defa da yumurta pişirdim :D

içlerinde kanat en uzun süreni oluyor

• quote:

iyi yönlerini söyliyim

cam olması sağlıklı

kötü yönleri

üzerinde bişey unutup yakınca pişirme yerine yapışıyor temizlemek uğraştırıyor cif ile ovalamak gerekiyor gerçi ben daha pratik bir yolunu buldum ama :) falçata ucu ile yatay olarak temizliyorum sonra eşim cifliyor fazla birşey kalmıyor

bazen yağların süzüldüğü yer doluyor ara ara boşaltmak gerekiyor (çok pişirince tavuk etinde oluyor genelde)

yaptıklarım

sucuk ızgara
    kanat
    köfte

Pişirme işlemi bittikten sonra yemekten hemen sonra yıkamak gerekiyor güzel etkili yağ skökücü lazım buna yoksa camdan çıkarması zor oluyor yağları....Ben balkonda pişirdim hep duman oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

iyi yönlerini söyliyim

cam olması sağlıklı

kötü yönleri

yaptıklarım

sucuk ızgara
    kanat
    köfte

Pişirme işlemi bittikten sonra yemekten hemen sonra yıkamak gerekiyor güzel etkili yağ skökücü lazım buna yoksa camdan çıkarması zor oluyor yağları....Ben balkonda pişirdim hep duman oluyor...

aynen bende balkonda pişiriyorum :) mangal yasak balkonda ama ızgara değil :)

• Cevaplar için teşekkürler
  • Aşağıdaki videoya satıcıya sordum aldığım cevap aşağıdaki gibidir

Merhabalar Cengiz Bey, Ürün Yüzeyi 34cm x 25.5 cm dir.

• Tesekkürederim :)
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Kullandığım en iyi elektrikli ızgara. Cam yüzeye yapışma konusunda yağsız etlerde problem oluyor, temizlik için ise pişirdiğiniz ürünleri üzerinden aldıktan sonra hemen spatulası ile yağları kazırsanız yanıp koku yapmaz ve yapışık kalmaz. Bir tek duman problemi var ama aspiratör altında kulanırsanız sorun olmuyor. Tabi en güzeli balkon. Ete göre daha kısa sürede pişen deniz ürünleri ve sebzeler için düşük ayarda çalıştırabiliyorsunuz, 6 kademe sıcaklık ayarı var.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.