Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir digital platformda yok sanırım bu dizi ? Netflix-Blu Tv ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tessaiga

quote:

Orijinalden alıntı: samuel20

Arkadaşlar homeland 3,4,5 varsa 6.sezon altyazısını bana gönderebilecek olan var mı.Lütfen kız arkadaşım çok seviyor bu diziyi

Arkadaşa özel mesajdan link attım ihtiyacı olan arkadaşlar son sezon subscene sitesinde var diğer sezonlarda opensubtitles'de var

Bir çok kişi çevirmiş bazıları kalitesiz çıkıyor.Karman çorman olmuş ortalık.Fox telif almış iyi yapmışsın da arkadaş telif alırken önceki bölüleri yükle bari kanalına da abone olanlar da izlesin yani ! Şimdi bakıyorum eski bölümleri de yok.
  • diğer sezonların aksine bu sezon ilk bölüm epey hareketli olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 5 Şubat 2018; 15:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

diğer sezonların aksine bu sezon ilk bölüm epey hareketli olacak gibi

Altyazısı uğraştırmasın bana yeter. Homeland yavaş başlasa da güzel devam eder, ben razıyım baştaki yavaşlığa

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Altyazı konusu tam bir muamma

yavaş başlaması çok sıkıntı değil ki genel olarak heyecan yaratan bir başlangıç yapmıyorlar ama sanki bu sefer o döngü değişiklik gösterecek onu vurgulamaya çalıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 5 Şubat 2018; 20:14:25 >
  • E hiç bir yerde yok altyazı.

Sıfırdan başlayalım dedik :(
  • Foxlife için mesaj attım eski bölümleri yüklesinler d-smart go sitesine diye hiç oralı bile olmadılar.Arkadaş telif alıyorsunuz madem de tam yapın ya.
    Beinconnect iyi kötü falan ama hiç olmazsa bunlardan daha iyi.
  • merhaba arkadaşlar 6cı sezonunun altyazılarını bulamıyorum. birisi bana yollayabilir mi acaba arşivinden filan. özellikle ilk bölümün

altyazı sitelerinde silinmiş niyeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard Days -- 10 Şubat 2018; 13:29:22 >
  • yeni bölüm torrente düşmüş, benim gibi ingilizceyi tam bilmeyenler mecbur yarını bekleyecek
  • fox ahs de olduğu gibi homelandde de bize çektirecek anlaşılan. dizi dün torrente düştü hala ingilizce altyazı bile yok ortalıkta.
  • Yeni sezonun İngilizce alt yazısı subscene'de mevcut. Muhtemelen Türkçe'si de bugün, yarın gelir.
  • 8.3 puanla açılışi yapmış, eh işte

• Telif haklarından dolayı artık online izlemek pek mümkün gözükmüyor. yeni bölümün türkçe altyazısını olurda bulursanız bana da gönderin lütfen.
  • Bu diziye altyazı yapan nasıl olmaz aklım almıyor.
  • s07e01

niye her sezon bu kadını deli gibi gösteriyorlar? özellikle etrafındakiler en ufak hatasında "ilacını aldın mı? terapiste gittin mi? " ... kadını zorla delirtiyorlar

• altyazı bulabilen var mı ?
  • yok hocam altyazıyı bende bulamadım. böyle giderse turkcell tv ya da tivibu üyeliği alacam.

özel mesaja giremiyorum ondan buradan yazdım :) mesajınızı mail olarak da gelmiş oradan görebildim.
  • Bu sezon epey sıkıntılı geçecek alt yazılar o belli oldu, pek çok dilde alt yazı gelmiş olmasına karşın (İsveçce, Yunanca, Arapça ve daha niceleri) Türkçe maalesef henüz yok, belki de hiç gelmeyecek. Şimdilik tek çare birçok platformda yayın yapan Fox Crime kanalından izlemek gibi duruyor. İlk bölümün tekrarı cumartesi 11:15 ve 19:45'te, pazar günü ise 13:35'te var.

Bu da linki;https://www.foxchannels.com.tr/diziler/foxcrime/homeland
  • Alt yazı geldi. Fox Crime'dan izlemek tek çaremiz değil artık.
    https://subscene.com/subtitles/homeland-seventh-season/turkish/1720001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 15 Şubat 2018; 1:20:42 >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.