Şimdi Ara

Homefront Ön İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
18.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu oyunnun multisi önemli bence orginal kullananlar için.black ops sürekli oynadığım bir oyun ama daha single bile başlamadım.single çok önemli değil önemli olan online modları
  • Oyun tek kelime ile EN BASITINDEN BIR FPS arkadaslar.
    ALmak yada almamak sizin elinizde tabi ki.
    Ben size su duvara kafa atmayin yoksa caniniz yanar diyebilirim sadece. Haa siz yok ben denemek, tecrube etmek istiyorum derseniz tabi ki tutman.
    Buyurun onden :)
  • Bitirebilen oldu mu oyunu?

Ben en son koprunun oldugu bolgeye geldim helikopterle. Varmi daha cok...
  • ps3 de mi oynuyosunuz
  • Oyun bitti bende, 5 saat filan surmustur. Toplamda 7 bolum var. Spoiler vermeden sunu soyleyim Açık kapı bırakmışlar devam oyunu için.

Finali koprude yapmislar Golden gate te. Son sahnede bizim eleman dustugu yerden flu bir sekilde asfalta baktiginda birde oteki dayi ciktiya dedim COD taki gibi yerden silahi alip herifin birini indiricez diye ama o kadar da alinti yapmamislar.
  • Oyun'u xbox'a koyduğumda update istiyor. Kullandığım dashboard 12611. Bu update ile ne birlikte geliyor? Bu update'i yaptığımda eski oyunlarda problem yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Oyun bitti bende, 5 saat filan surmustur. Toplamda 7 bolum var. Spoiler vermeden sunu soyleyim Açık kapı bırakmışlar devam oyunu için.

Finali koprude yapmislar Golden gate te. Son sahnede bizim eleman dustugu yerden flu bir sekilde asfalta baktiginda birde oteki dayi ciktiya dedim COD taki gibi yerden silahi alip herifin birini indiricez diye ama o kadar da alinti yapmamislar.

ilk oyunun başarısına göre 2 ve 3 ün gelebileceğini söylemişlerdi.umarım hayal kırıklığına uğramazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinsel -- 12 Mart 2011; 17:01:11 >
  • Single Player'i berbat oyunun. Xbox'da oynuyorum, bu grafikler nedir ya!! Crysis 2 her şeyi alt üst edecek. Bu oyun "kocaman bir" balon arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Single Player'i berbat oyunun. Xbox'da oynuyorum, bu grafikler nedir ya!! Crysis 2 her şeyi alt üst edecek. Bu oyun "kocaman bir" balon arkadaşlar.

Oyunla gelen update sadece oyun için mi?
  • spydir arkadas killzone hakkında soledikleri resmen benim içimi okuyarak yazmıs allah razı olsun cıka cıka böle rezil bir multi cıktı ya dicek bir lafın yok ya o multi menusu bile yeter oynanabilirliği saymıyorum artık satan firmalarda akıllandı öle isme sıgınıp nasıl olsa satarız dusuncesi var bulletstorm oyununuda cok iyi bir şekilde beklerken artık tarih olmus unreal engine kullanmalarına aklım ermiyor oyun sektoru cok farklı kutuplara dogru gidiyor homefrontu oynamadım ama iyi kotu oynıcam fps yılıydı bu sene ama hep bir yerden benim için hayal kırıklıgı oluyor umarım crysis ve fear beni yanıltırda adam gibi fps yı yasarız
  • Konusu ve Görüntüler ve 3 Yıllık Emek İlgimi Çekti Oynamak İstiyorum :)
  • singleini bitirdim baştan sona amerikan propagadansı kardeşim yapında ama bu kadarda fazla olmaz yahu birde sonunda halen dokundurucu nokta koymuşlar oynadığıma pişman oldum. multiyi bilemem ama genede oyunun oynanışı ve bu silah sesleriyle zevkli olacağına inanmıyorum.

ekleme:puanlama yapacak olursam en fazla grafik 5.5/10 , ses 3/10, oynanabilirlik 4/10, hikaye/senaryo 0/10 genel olarak 4.5/10 anca eder bence. not:multiyi oynamadım ama neresinden tutarsanız elinizde kalan bir oyunun multisininde iyi olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 22 Mart 2011; 0:37:30 >
  • oyun sadece 7 bölümden oluşuyo tam oyuna alıştığınızda oyun bitiyo 3 saatte bitirdim oyunu ayrıca gölgelendirmeler berbat konusu çok güzel insanı bazen gaza getiriyo ama oynanış 0
  • oyunun konusu güzel ve insanı gaza getiriyor.ama ben şu ateş ederken silahların çıkardığı sesleri hala anlamış değilim.su tabancası daha çok ses çıkarır.
  • yapay zekayı begenmedım
  • Bu oyunda live takılan eklesin. GT FuatJohn =)
  • Zaman kaybı
  • homefront 2 yi crytek yapacakmış ne zaman çıkacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.