Şimdi Ara

Hollanda'dan İphone 4s Getirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir tanıdık Hollanda'dan geliyor 1 hafta sonra 14 ekim'de bazı ülkelerde satışa sunulacak arkadaşlar ama o ülkeler arasında Hollanda yok ama sitelerine girdiğimde bazı bilgiler var ama 28 ekimde satışa sunulacakmış öyle yazıyor birde Hollandalı operatörleri
    T-Mobile , KPN ve Vodafone var T-Mobile sim kilitli diyorlar KPN ve Vodafone sim free siyorlar bilgisi olan herkesden yardım etmesi için rica ediyorum

iPhone 4S Çıkış Tarihi
    Yeni iPhone 4S 14.Ekim.2011 tarihinde başta ABD olmak üzere Kanada, Avustralya, İngiltere, Fransa, Almanya ve Japonya'da satışa sunulacak. 28.Ekim.2011 tarihinde ise Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Norveç, Singapur, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve İsviçre'de satışa sunulacak

• Dogrudur vodafone sim free. Arkadaşım hollanda dönüşü 2 iPhone 4 getirmisti birini satti digerini kendisi kullaniyor hiç bi sıkıntı yasamadi, tax free de yapti.
  • Fiyat nedir acaba?
  • Sim free satılıyor kontratsız alınıyor değil mi vodafone den ? direk parası ile ?
  • vodafone amsterdama 300 tlye götürüyor acaba iphone alıp gelmek içi gidilir mi
  • Arkadaslar yılbaşında Amsterdamdan almayı düşünüyorum ama Hollanda Storeda "simlock vrij" diye birşey gördüm.. Sim kilitli olduğu anlamına mı geliyor bu? Rezerve sayfasını da bulamadım dil İngilizce olmadıgından, orada yaşayan var mı? Elden alabiliyor muyuz acaba? Ve son olarak da yine dilden ve mobil girdiğimden kaynaklı amsterdamdaki Store adreslerine de ulaşamadım :)) bilenler varsa nerelerden almam daha mantıklı olur acaba?
  • sadece vodafone mu simkilitsiz satıyormuş? apple store yok mu hollanda da bizimki gibi?
  • hollandada apple store yok, resellerlar var turkiyede oldugu gibi.
    amsterdamda central stationin hemen karsisinda birtane var ama sim kilitli olarak satiyorlar. arkadaslar vodafone un simkilitsiz sattigini solemis, o konuda bilgim yok ama mediamarktlarda bile sim kilitli satiliyor hollandada.
  • tam fiyat yok mu?
  • 599 euroya aldim ben, hollanda online apple store'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci54

599 euroya aldim ben, hollanda online apple store'dan.

Hollanda'da yılbaşında iki gün kalabilicem elden almam lazım :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: apoo143

quote:

Vallahi ben 18 inde hollanda'da olacagim icin 7 aralikta siparis verdim, 15, 22 aralik teslimat gozukuyor. Orda tanidigin birileri varsa bugun siparis versen tam yilbasinda eline ulasmis olur. 2 hafta teslimat suresi veriyor cunku.
  • quote:

quote:

quote:

Vallahi ben 18 inde hollanda'da olacagim icin 7 aralikta siparis verdim, 15, 22 aralik teslimat gozukuyor. Orda tanidigin birileri varsa bugun siparis versen tam yilbasinda eline ulasmis olur. 2 hafta teslimat suresi veriyor cunku.

Peki siparişi versem, teslimat süresi 5 Ocak gibi bir tarih görünse iptal etmek kolay mı? Gerçi sende çifte vatandaşlık vardı galiba, biliyor musun netten alınca vergi iadesi olmuyor değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki siparişi versem, teslimat süresi 5 Ocak gibi bir tarih görünse iptal etmek kolay mı? Gerçi sende çifte vatandaşlık vardı galiba, biliyor musun netten alınca vergi iadesi olmuyor değil mi?

2 hafta veriyor direkt olarak. iptal edebiliyorsun, kargolanmadigi surece kartindan para cekilmiyor on provizyonda bekletiliyor. tax free'den yararlanamadigim icin o konuda bilgilendiremicem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cihaz bugun arkadasimin evine ulasmis ama evde olmadigi icin kagit birakmislar yarin gidip alacak.

biraz bilgilendirme yapayim fikir sahibi olmak isteyenler icin.

yapi kredi bankasi kartimla hollanda apple online sitesinden satin aldim. Kart benim uzerime, Billing benim uzerime. Teslim adresi ismi ve fatura teslim yeri arkadasimin hollandadaki evi.

siparis tarihi 7 aralik. siparisten once zaten sitesinde 1-2 weeks seklinde yaziyordu. siparisi gectikten hemen sonra 15-22 aralik teslim gozuktu. dedikleri gibi 14 unde kargolandi 15 inde teslim yerine ulasti. yani 2 hafta surebilir yaziyordu ama tam 1 hafta surdu.. aldigim cihaz 16gb beyaz 4s

Bu arada istenilen telefon numarasi bolumune arkadasimin telefonunu yazdim, siparisten sonra aramislar onay almislar arkadasimdan.

butun ayrinti bu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cihaz bugun arkadasimin evine ulasmis ama evde olmadigi icin kagit birakmislar yarin gidip alacak.

biraz bilgilendirme yapayim fikir sahibi olmak isteyenler icin.

yapi kredi bankasi kartimla hollanda apple online sitesinden satin aldim. Kart benim uzerime, Billing benim uzerime. Teslim adresi ismi ve fatura teslim yeri arkadasimin hollandadaki evi.

siparis tarihi 7 aralik. siparisten once zaten sitesinde 1-2 weeks seklinde yaziyordu. siparisi gectikten hemen sonra 15-22 aralik teslim gozuktu. dedikleri gibi 14 unde kargolandi 15 inde teslim yerine ulasti. yani 2 hafta surebilir yaziyordu ama tam 1 hafta surdu.. aldigim cihaz 16gb beyaz 4s

Bu arada istenilen telefon numarasi bolumune arkadasimin telefonunu yazdim, siparisten sonra aramislar onay almislar arkadasimdan.

butun ayrinti bu.

arkadaşlar hollanda da sanırım apple store yok
    unlock olan i phone ler sadece internetten alınıyor değil mi
    şimdi ben şubat 1 de hollanda da olacam
    1. sipariş işini nasıl yapabilirim
    internet adresi var mı
    2. sadece k.kartına verebiliyorum siparişi değil mi
    3. bu işte tax free olayı oluyor mu

• Tax free bildigim kadarıyla ülkenin kendi üretimi olan ürünlerde oluyor ama emin de değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERB!AN

Tax free bildigim kadarıyla ülkenin kendi üretimi olan ürünlerde oluyor ama emin de değilim.

tax free her ürüne olur fakat, satıcının tax free formu doldurması lazım sana.
    dolayısıyla internetten alışverişte tax free olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitbook

quote:

Orijinalden alıntı: SERB!AN

Tax free bildigim kadarıyla ülkenin kendi üretimi olan ürünlerde oluyor ama emin de değilim.

tax free her ürüne olur fakat, satıcının tax free formu doldurması lazım sana.
    dolayısıyla internetten alışverişte tax free olmayacaktır.

acaba internetten apple online sayfasından böyle bir form doldurtma talebinde bulunsak olmaz mı ki
  • Ben Hollanda da yaşıyorum.
    Öncellikle Başta Amsterdam ve Rotterdam da Apple store var.Rotterdam da birden fazla hemde.
    İkincisi Suan itibari ile yarın Hollanda dan simlock suz yani kontratsiz İphone 4s almak isteseniz bile Piyasada iphone 4s yok.
    Ne internette ne Apple store de Nede Media Markt da.Kendim bizzat almak icin ariyorum ama hicbir yerde yok.
    Apple store bile 3 hafta sonraya gün veriyor.
    Apple store ve Media Markt da 16 gb lik 4S 599 euro fakat yazdigim gibi yok.
    Ayrica hicbir Operator Ne Vodafone Ne T-mobile ne Kpn nede Telfort kontratsiz kesinlikle satmiyorlar.Ki zaten kontratli verdikleri icin ellerindeki iphone latin hepsi sim kilitli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.