Şimdi Ara

HODRİ MEYDAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elektronik işi nasibe bağlı.ben yeni çıkan tüm santa rosaları gördüm.buna rağmen aldığım acer 5920g t7300 modeli için hiç pişman değilim.ekranı çok güzel.hızlı.özellikler full.bu arada ısınma olayı çok şikayet ediliyor.bence bu bilgisayar ayarında başka marka bilgisayarların oyun sırasındaki ısı değerleri kimse tarafından belirtilmiyor.lütfen aceri kötülemeyin.

• quote:

Orjinalden alıntı: tkafkas

elektronik işi nasibe bağlı.ben yeni çıkan tüm santa rosaları gördüm.buna rağmen aldığım acer 5920g t7300 modeli için hiç pişman değilim.ekranı çok güzel.hızlı.özellikler full.bu arada ısınma olayı çok şikayet ediliyor.bence bu bilgisayar ayarında başka marka bilgisayarların oyun sırasındaki ısı değerleri kimse tarafından belirtilmiyor.lütfen aceri kötülemeyin.

Kim kötülüyor yav
    Acer başlığında da yanlış hatırlamıyorsam ısındığını söyleyen ama bu konunun rahatsız etmediğini söyleyen kullanıcılar vardı.
    Ayrıca maşallah sen ısı değerlerini testleri falan hepsini yapıp bu başlıkta vermişsin sağol Acer başlığındaki değerlerden bahsetmiyorum...Senin değerlerinden bahsediyorum
    Bu konuyu buraya açmak yeirne aynı sınıftaki diğer marka-modellerin başlığında kullanıcılara testler yapmalarını sıcaklık değerlerini paylaşmalarını isteyebilirdin

• quote:

Orjinalden alıntı: tkafkas

elektronik işi nasibe bağlı.ben yeni çıkan tüm santa rosaları gördüm.buna rağmen aldığım acer 5920g t7300 modeli için hiç pişman değilim.ekranı çok güzel.hızlı.özellikler full.bu arada ısınma olayı çok şikayet ediliyor.bence bu bilgisayar ayarında başka marka bilgisayarların oyun sırasındaki ısı değerleri kimse tarafından belirtilmiyor.lütfen aceri kötülemeyin.

dostum haklısın 5920 gerçekten bi adım önde eş değerlerine bakıldığında.yalnız benim sana bi sorum olacak t7300 modelini kullanıyorsun herhalde sen.t7500 modeli için ne dersin ? fark filan var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.