Şimdi Ara

Hobilere harcanan paralar.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
30
Favori
12.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    600 cc den alacağın zevki ve hazzı emin ol hiç bir şey veremez. Bir 1000cc hariç tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metinsemer kullanıcısına yanıt
    Ne yaptin hocam, bir oturusta 1litre viski hobi degilz intihar bence. 3.cogul kisilerde benim gibi dusunuyor herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Ne yaptin hocam, bir oturusta 1litre viski hobi degilz intihar bence. 3.cogul kisilerde benim gibi dusunuyor herhalde

Tek başıma içmek için değil hocam tek başıma içsem 2 gün ayakta duramam heralde. Arkadaşlarla beraber içeriz genelde bira alırız 2 tane içelim keyfimiz yerine gelsin diye hemde bazen kafalar çok dağınık olur odaklanalım diye ama keyfim zaten yerindeyse öğrenci adamız sonuçta viski pahalı hemde 100lük olduğunu görünce arkadaşlar bana kızıyor bu kadar para verilir mi diye. Sıkıntı şu ki yeri geliyor onlar alıyor bu seferde ben onlara kızıyorum. O parayı kazanmak için ne halde ortalıkta dolaştığımı biliyorlar doğru dürüst okula gitmiyordum tamamen maddiyat amaçlı konuşma yani.

• Figur ve Japonca manga almayi seviyorum. Gerci seviyordum, simdi tl cok deger kaybetti 1 yildir hicbir sey siparis edemedim bile.
    Bir de oyun almayi seviyorum, ama sadece oynamayi dusundugum oyunlari almaya basladim artik, eskiden cer cop ne varsa topluyordum.
    Ayligi alinca hama boncugu isine girisecegim sanirim, cok sevimli oluyorlar. Hatta sunla baslamayi dusunuyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hobilere harcanan paralar..

• Hobi sayılır mi bilmiyorum ama dil ogrenmeyi çok seviyorum almanca ve italyanca ogrenmeye çalışıyorum,ingilizcem orta düzey bana göre gramer falan biliyorum da speKing ve listening gelistiriyorum.Bunlari yaparken hiç sıkılmiyorum ve zevk alıyorum

• Hocam ben iki yıldır İngilizce eğitim goruyorum artık sadece kelime dağarcığımı genişletmek ve dinleme konuşma üzerine çalışıp kendimi sıcak tutmam yeterli oluyor ve gelişmemi sağlıyor yeni hedefim İtalyanca ben İtalya aşığı olduğum için bu kadar aklıma takılı kaldı siz neden öğrenmek istiyorsunuz ve nasıl öğreniyorsunuz?

Bu arada çok güzel bir konu olmuş uzun zamandır bu kadar severek okuduğum konu yoktu açılmış olmasına sevindim ve neden kimse bisiklet dememiş

• hobim uzanmak, uyumak, uyanıp 2-3 saniye etrafa bakıp geri uyumak. gideri arada bir tuvalete gitmek

• Cidden cok ama cok faydali bir hobi. Hocam suan ciddi anlamda ornek aldim sizi. İs hayatinizda cok faydasini goreceginize/gordugunuze eminim.

• BİLOCÆN kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam bende ilgi gordugune sevindim konumun.

Konuyu acma amacim fitness'a fazla yatirim yapmakdan dolayi duydugum endise. Cok ama cok seviyorum body building ile ugrasmayi, emegimin karsiligini sonuna kadar aliyorum fakat biraz fiyatinin fazla oldugunu dusunuyorum takviye urunlerin fiyatlari malum pahali, ve arkadaslarimin gereksiz demesi, o paraya neler yapilir demesi beni dusundurdu. Forum uyelerinin dusuncelerini ogrenmek istedim. Hicbir zaman vazgecmeyi dusunmuyorum allah korusun bir sakatlik oldugu takdirde falan haric.

• quote:

Tesekkur ederim hocam bende ilgi gordugune sevindim konumun.

Konuyu acma amacim fitness'a fazla yatirim yapmakdan dolayi duydugum endise. Cok ama cok seviyorum body building ile ugrasmayi, emegimin karsiligini sonuna kadar aliyorum fakat biraz fiyatinin fazla oldugunu dusunuyorum takviye urunlerin fiyatlari malum pahali, ve arkadaslarimin gereksiz demesi, o paraya neler yapilir demesi beni dusundurdu. Forum uyelerinin dusuncelerini ogrenmek istedim. Hicbir zaman vazgecmeyi dusunmuyorum allah korusun bir sakatlik oldugu takdirde falan haric.

Bende 4 yıl profesyonel olarak sporla ilgilenmiştim sakatlandığım için artık spor yapamıyorum. Ama o dönemler aldığım zevki başka hiç Bir şeyde bulamadım umarım hep keyifle yaparsınız. Maddi kısmını eğer karşılayabilirseniz umursamayin sigara ve alkol size daha az keyif ve zevk verecek şeyler ben ikisini de kullanıyorum ama bunlarda gerçek siz kimseyi umursamayin devam edin sporunuza

• babamın koklatmaması benim için bir hobidir eğer koklatırsa kızlar beni beyenir ve eczanedeki kız bana aşık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: BİLOCÆN

Hocam ben iki yıldır İngilizce eğitim goruyorum artık sadece kelime dağarcığımı genişletmek ve dinleme konuşma üzerine çalışıp kendimi sıcak tutmam yeterli oluyor ve gelişmemi sağlıyor yeni hedefim İtalyanca ben İtalya aşığı olduğum için bu kadar aklıma takılı kaldı siz neden öğrenmek istiyorsunuz ve nasıl öğreniyorsunuz?

Bu arada çok güzel bir konu olmuş uzun zamandır bu kadar severek okuduğum konu yoktu açılmış olmasına sevindim ve neden kimse bisiklet dememiş

Hocam ben telaffuzu çok güzel hem de seneye lise için erasmus projesi var seçilenler İtalya'ya gidecek ben de %90 girerim diye düşünüyorum bu yüzden de ogreneyim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

quote:

Hocam ben iki yıldır İngilizce eğitim goruyorum artık sadece kelime dağarcığımı genişletmek ve dinleme konuşma üzerine çalışıp kendimi sıcak tutmam yeterli oluyor ve gelişmemi sağlıyor yeni hedefim İtalyanca ben İtalya aşığı olduğum için bu kadar aklıma takılı kaldı siz neden öğrenmek istiyorsunuz ve nasıl öğreniyorsunuz?

Hocam ben telaffuzu çok güzel hem de seneye lise için erasmus projesi var seçilenler İtalya'ya gidecek ben de %90 girerim diye düşünüyorum bu yüzden de ogreneyim dedim

Nasıl öğreneceksiniz peki?

• Elektro gitarla uğraşıyorum. Pahalı bir alet en basitinden ucuz başlangıç ekipmanlarının fiyatı bile 1000 liranın üzerinde. Bir öğrencinin karşılayabileceği rakamlar değil bunlar, iyi ki ikinci el piyasası iyi olan bir hobi. 1,5 milyarlık gitarımın ikinci elini 550'ye aldım daha 1 ay önce. Tertemiz sıfırından farklıydı. Şimdi o 550'ye aldığım gitarı zarar etmeden yine 550'ye satabilirim, yani sattığımda cebimden elektro gitar için bir kuruş para çıkmamış olacak bir nevi. Ama insan açgözlü, aldıkça daha iyisini istiyor. Bu gitarı sat, üstüne 100 lira koy yenisini al, onu da sat 100 lira koy derken gidiyor. Yeni gitar, yeni amfi, yeni pedallar, yeni pena, her 3-4 haftada bir yeni tel derken masraf çok büyüyor.
  • Dağ Bisikleti-Trekking-Kamp vb. doğa sporları ile ilgileniyorum,Malzemeleri bir kere aldınmı tamam,geriye bakım ve ulaşım kalıyor.Demirbaş sahibi olmak güzel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

quote:

Nasıl öğreneceksiniz peki?

Duolingo ve memrise kullanıyorum,ayrıcawww.italyan.com bu site de çok güzel ve geniş bir site

• Paramız yok ki hobimiz olsun
  • Hobim aticilik 2 tane tüfek var. Biri havalı tüfek mermisinin kutusu 5 ile 30 arasi değişiyor.

Diğeri yivsiz av tüfeği mermisinin tanesi 1-3 lira arasina geliyor

• quote:

Ayda 700-1000tlyi body building icin neye harciyorsun hocam? (Spor salonu ucreti haric)

beslenmeye çok gidiyo

• Uzun zamandır böyle güzel bir konu görmemiştim. Takipteyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.