Şimdi Ara

HızlıAl.com | PS4 | Sony Eurasia | PAL - Onaylanmıştır! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
513
Cevap
8
Favori
16.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim de alasım var ama biraz gaza gelmem lazım Uzun süre bu fiyatların altına inmez diye düşünüyorum PS4'ler, sizce iner mi?
    Ve alan arkadaşlar memnun mu acaba, en son PS1 vardı konsol olarak bende. Yanına TV almam gerektiği için biraz çekiniyorum bu kadar büyük meblalı alışveriş yapmaya.
    Beklesem birkaç ay daha mı iyi olur ?
  • Benim de bu gun geldi cihazim. Arkadaslarin belirttigi gibi 2014 world cup lisansli yani yeni seri. Bendeki cihaz made in china. Sony eurasia garantili oldugu icin sıkıntı olacagini sanmiyorum. Yurtici kargo ile geldi. Cihazin kutusu hizli al firmasinin kocaman bir kutusunun icerisine konulmustu teslim alirken. Kutuyu actoligimda ps4 un kutusunun havali naylon ile sarili olmadigini gordum. Ancak kontrol ettigimde kutuda herhangi bir deformasyon olmadigini, urunun gayet iyi bir sekilde oldugunu gordum. Ayrica onceki sayfalardan birisinde PS4 UN PS3 OYUNLARINI DA CALISTIRDIGINI YAZAN BIRISI VARDI. BU GUN FAR CRY 3 PS3 ALDIM. CIHAZ CALISTIRMADI BOYLE BIR SEY YOKMUS. Boyle bir yanilgiya dusmeyin diye dip not olarak belirtmek istedim. Satin alan tum arkadaslara hayirli olmasi dilegimle.
    Herkese hayirli bayramlar diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_N_T_35

Benim de bu gun geldi cihazim. Arkadaslarin belirttigi gibi 2014 world cup lisansli yani yeni seri. Bendeki cihaz made in china. Sony eurasia garantili oldugu icin sıkıntı olacagini sanmiyorum. Yurtici kargo ile geldi. Cihazin kutusu hizli al firmasinin kocaman bir kutusunun icerisine konulmustu teslim alirken. Kutuyu actoligimda ps4 un kutusunun havali naylon ile sarili olmadigini gordum. Ancak kontrol ettigimde kutuda herhangi bir deformasyon olmadigini, urunun gayet iyi bir sekilde oldugunu gordum. Ayrica onceki sayfalardan birisinde PS4 UN PS3 OYUNLARINI DA CALISTIRDIGINI YAZAN BIRISI VARDI. BU GUN FAR CRY 3 PS3 ALDIM. CIHAZ CALISTIRMADI BOYLE BIR SEY YOKMUS. Boyle bir yanilgiya dusmeyin diye dip not olarak belirtmek istedim. Satin alan tum arkadaslara hayirli olmasi dilegimle.

Gayet iyi anlatmışsınız. Cihazınızı güle güle kullanınız.
    Ben de haftaya ctesi alırım artık. Ps3 oyunları çalışsaydı kimse ps3 almadı. Ama bazı PSN oyunları çalışabilir.

İyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

quote:

Orijinalden alıntı: T_N_T_35

Benim de bu gun geldi cihazim. Arkadaslarin belirttigi gibi 2014 world cup lisansli yani yeni seri. Bendeki cihaz made in china. Sony eurasia garantili oldugu icin sıkıntı olacagini sanmiyorum. Yurtici kargo ile geldi. Cihazin kutusu hizli al firmasinin kocaman bir kutusunun icerisine konulmustu teslim alirken. Kutuyu actoligimda ps4 un kutusunun havali naylon ile sarili olmadigini gordum. Ancak kontrol ettigimde kutuda herhangi bir deformasyon olmadigini, urunun gayet iyi bir sekilde oldugunu gordum. Ayrica onceki sayfalardan birisinde PS4 UN PS3 OYUNLARINI DA CALISTIRDIGINI YAZAN BIRISI VARDI. BU GUN FAR CRY 3 PS3 ALDIM. CIHAZ CALISTIRMADI BOYLE BIR SEY YOKMUS. Boyle bir yanilgiya dusmeyin diye dip not olarak belirtmek istedim. Satin alan tum arkadaslara hayirli olmasi dilegimle.

Gayet iyi anlatmışsınız. Cihazınızı güle güle kullanınız.
    Ben de haftaya ctesi alırım artık. Ps3 oyunları çalışsaydı kimse ps3 almadı. Ama bazı PSN oyunları çalışabilir.

İyi akşamlar

tesekkur ederim.

• yahu gelen mesajlardan bezdim artık. ucuza garantili resmi ürün bulmuşsunuz illa bi hinlik olacak diye kaide yok. ayrıca 1250tl çok büyük bir meblağ adam 750tl ye 1000tl ye satsa parnoyalarınıza hak verebilirim ama 1250tl çok büyük para lan zaten. yarın öbür gün tükendi diye yazarlarsa bu kararsızlar çok üzülür. hatta biran önce tükenmesini o kadar istiyorum ki bitsin bu konu artık. şimdi yönlendirmiş gibi de olmayayım aman birisi sorun yaşar falan. kimseye önermiyorum!! şahsım adına konuşuyorum cihazım made in china ve hizlial.com dan aldım. hatta gny ile birlikte ilk satın alanlardan biriyim. hizlial.com dan onlarca alışverişim oldu bazılarında sorun bile yaşadım ama adamların bir statüsü var. canavar gibi çalışıyor alet.

iyi ki bir makine alacaksınız yok paketi iyi mi yok garanti belgesi var mı yok bandı yok curtu var var var 10 defa yanıtlandı sorularınız ister al ister alma içine sinmiyorsa git sony bayiden aynı ürüne 300tl fazla ver yaşadığın onca strese değmez. böyle paranoyaklık olamaz!

bir de bu made in japon muhabbeti var ki çok gülüyorum. sonuçta seri üretimi yapılan bir cihazda kullanılan ham maddenin ya da teknolojinin üretim yerine göre farklılık göstermesi mümkün değil. ben şahsen made in china cihazların daha sağlıklı olacağı kanısındayım neden? çok uzun süredir çin teknoloji üretiminin beşiği durumunda ve çindeki üretim fabrikaları eminim ki son derece stabil yani üretim işi konusunda bütün çarklar olması gerektiği gibi dönüyor. şimdi nispeten üretim işinden uzak kalan japan fabrikları üretimde çin kadar stabil olmayabilir. bu benim görüşüm basit bir mantık.

teknolojiye çok para harcayan bir insanım ve çok uzun süredir made in japan yazan bir aletim olmadı. belki en son doksanlarda walkmanım olmuştur! ne akıllı telefonum ne televizyonum ne de diğer herhangi bir ürünüm japan üretimi değil hepsi çin üretimi ve bugüne kadar çinde üretilen aaa bir markadan aldığım hiçbir üründe sorun yaşamadım.

şu ana kadar bana pm yoluyla ürün hakkında soru soran arkadaşları tenzih ederim. ilk zamanlardı herkes merak ediyordu sözüm size değil ama şimdiden sonra rica ediyorum bana hizlial ve ps4 ile ilgili pm atmayın. bütün sorularınızın cevabı bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 27 Temmuz 2014; 3:47:34 >

• hocam resmi garantili uzun süre bunun altına düşmez herhalde,tv yerine monitörde alabilirsiniz,24 inç full hd gayet güzel olur...
  • Biraz önce hızlıal.com dan siparişimi verdim. Ödeme seçeneği olarak havaleyi seçtim ve banka olarakta Zıraatı. Şimdi ben bunlara nasıl ödeme yapacağım. Aldığım hesap numarasına atm den gidip mi yatıracağım. Atm den yatırırsam benim yatırdığımı nasıl anlayacaklar. Bilgilendirirmisiniz. Saygılar.
  • Arkadaşlar ürün sony garantili be de çok uygun fiyatta bence. Tabiki şimdilik. Bu cihazın alınabilir fiyatı şimdilik bu. Nerede üretildi diye polemiğe girmeyiniz. Cihaz sağlam olduktan sonra gerisi teferruat.

• sabirmusti kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam cevabınız için . Peki hdmi ile monitöre bağlarsam sesi nasıl alacağım ?
  • Shiruba kullanıcısına yanıt
    Atm ye gidiyorsun kartsiz islem diyorsun. Zaten hemen tc numarani istiyor. Onu yazinca is bitiyor tum bilgilerini ogreniyor. Sonra parayi koyuyorsun oluyor bitiyor. Cok kolay bir islem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Atm ye gidiyorsun kartsiz islem diyorsun. Zaten hemen tc numarani istiyor. Onu yazinca is bitiyor tum bilgilerini ogreniyor. Sonra parayi koyuyorsun oluyor bitiyor. Cok kolay bir islem.

Teşekkürler. İptal ettim, worldpazardan kapıda ödemeli olarak sipariş ettim arada 5 tl oynuyo bakıp görerek almak bana daha güvenli geldi..
  • hocam hdmi seste ilettiği için monitörün arkasında kulaklık yeri olur oraya isteğiniz ses sistemini veya kulaklığı takabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabirmusti

hocam hdmi seste ilettiği için monitörün arkasında kulaklık yeri olur oraya isteğiniz ses sistemini veya kulaklığı takabilirsin...

Monitörlerin arkasında öyle bir jak olduğunu bilmiyorum teşekkür ederim :) Benim ki hdmi değil o yüzden geri kalmışız sanırım biraz.
  • rica ederim,siz yine de alacak olursanız kulaklık yeri olmasına dikkat edin nadir de olsa bazı modellerde olmayabiliyor...
  • Sevgili Fifaboy.

Geçtiğimiz günlerde sizi yetkili arkadaşlarıma hakaret etmemeniz hususunda uyarmıştım.Ancak görüyorumki laf sokma ve hakaret etmeyi kendinize görev bilmişsiniz.
    Hakaretleriniz sebebiyle hesabınız 8 gün kapalı.Bu cezayıda bizzat ben verdim bilesiniz.

Profiliniz açıldıktan sonra bu tarz mesajlarınıza devam etmeniz halinde hesabınız ile alakalı işlem yapacağımı belirtirim.Bu konularda lütfen daha hassas ve daha dikaktli olunuz.Sizlere elinden geldiğince saygı çerçevesinde mesajlar yazıp,yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarıma karşı aynı şekilde saygı göstermenizi beklerim.

Bu size samimi ve içten bir uyarımdır.

Herkese iyi forumlar.
  • Çin&Japon üretimi arasında nasıl bir fark oluyor bilen var mı?

Ps4'ü Çin'de üreten Foxconn firmasının profili:

quote:

acer inc. (taiwan)
    amazon.com (united states)
    apple inc. (united states)
    cisco (united states)
    dell (united states)
    hewlett-packard (united states)
    microsoft (united states)
    motorola mobility (united states)
    nintendo (japan)
    nokia (finland)
    samsung electronics (south korea)
    sony (japan)
    toshiba (japan)
    vizio (united states)

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarına üretim, montaj yapan Foxconn Çin'de yer alıyor diye, merdiven altı üretim yapıyor sanmayın arkadaşlar. :)

Garantiniz var mı, yok mu bütün mesele bu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

yahu gelen mesajlardan bezdim artık. ucuza garantili resmi ürün bulmuşsunuz illa bi hinlik olacak diye kaide yok. ayrıca 1250tl çok büyük bir meblağ adam 750tl ye 1000tl ye satsa parnoyalarınıza hak verebilirim ama 1250tl çok büyük para lan zaten. yarın öbür gün tükendi diye yazarlarsa bu kararsızlar çok üzülür. hatta biran önce tükenmesini o kadar istiyorum ki bitsin bu konu artık. şimdi yönlendirmiş gibi de olmayayım aman birisi sorun yaşar falan. kimseye önermiyorum!! şahsım adına konuşuyorum cihazım made in china ve hizlial.com dan aldım. hatta gny ile birlikte ilk satın alanlardan biriyim. hizlial.com dan onlarca alışverişim oldu bazılarında sorun bile yaşadım ama adamların bir statüsü var. canavar gibi çalışıyor alet.

iyi ki bir makine alacaksınız yok paketi iyi mi yok garanti belgesi var mı yok bandı yok curtu var var var 10 defa yanıtlandı sorularınız ister al ister alma içine sinmiyorsa git sony bayiden aynı ürüne 300tl fazla ver yaşadığın onca strese değmez. böyle paranoyaklık olamaz!

bir de bu made in japon muhabbeti var ki çok gülüyorum. sonuçta seri üretimi yapılan bir cihazda kullanılan ham maddenin ya da teknolojinin üretim yerine göre farklılık göstermesi mümkün değil. ben şahsen made in china cihazların daha sağlıklı olacağı kanısındayım neden? çok uzun süredir çin teknoloji üretiminin beşiği durumunda ve çindeki üretim fabrikaları eminim ki son derece stabil yani üretim işi konusunda bütün çarklar olması gerektiği gibi dönüyor. şimdi nispeten üretim işinden uzak kalan japan fabrikları üretimde çin kadar stabil olmayabilir. bu benim görüşüm basit bir mantık.

teknolojiye çok para harcayan bir insanım ve çok uzun süredir made in japan yazan bir aletim olmadı. belki en son doksanlarda walkmanım olmuştur! ne akıllı telefonum ne televizyonum ne de diğer herhangi bir ürünüm japan üretimi değil hepsi çin üretimi ve bugüne kadar çinde üretilen aaa bir markadan aldığım hiçbir üründe sorun yaşamadım.

şu ana kadar bana pm yoluyla ürün hakkında soru soran arkadaşları tenzih ederim. ilk zamanlardı herkes merak ediyordu sözüm size değil ama şimdiden sonra rica ediyorum bana hizlial ve ps4 ile ilgili pm atmayın. bütün sorularınızın cevabı bu konuda.

Valla o kadar güzel ve net bir şekilde anlatmışsın ki, üzerine söylenecek tek bir kelime dahi kalmamış

Made in Japan olsa bütün makineler, eminim ki bu sefer de konsolun hangi saatte üretildiği araştırılıp, sabah saatlerinde banttan çıkan konsolların henüz makinalar soğukken üretildiği için pek tercih edilmemesi gerektiği filan yazılacaktı. Ya da burayı okuyan da dünyada tek teknolojik ürün üretimi Japonya'da filan yapılıyor sanacak.

Size ufak bir örnek vereyim, 2005 yılında o zamanın çok ama çok üst düzey bir Canon fotoğraf makinası almıştım ve tam da istanbul'daki Şampiyonlar Ligi final maçı öncesin denk getirmiştim ki, maça da biletim olduğu için bol bol fotoğraf çekerim diye. Ancak gelin görün ki, makina tam da maç günü stadın orada tutukluk yaptı ve neredeyse bir tane foto bile çekemedim o unutulmaz günde. Be makina "Made in Japan" idi.

Bu işin sonu yok arkadaşlar, özellikle de teknolojik ürünlerde. Artık o kadar tatminsiz bir hale geldik ki, hep daha fazlasını arayıp istemekten çoğu zaman o ana konsantre olup anın güzelliğini ve keyfini yaşayamaz olduk.

Hali hazırda, bizzat Sony'nin garantisi altında olan bir ürünün Çin işi- Japon işi olmasının bu kadar da tartışılması bana gereksiz geliyor, kusura bakmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

yahu gelen mesajlardan bezdim artık. ucuza garantili resmi ürün bulmuşsunuz illa bi hinlik olacak diye kaide yok. ayrıca 1250tl çok büyük bir meblağ adam 750tl ye 1000tl ye satsa parnoyalarınıza hak verebilirim ama 1250tl çok büyük para lan zaten. yarın öbür gün tükendi diye yazarlarsa bu kararsızlar çok üzülür. hatta biran önce tükenmesini o kadar istiyorum ki bitsin bu konu artık. şimdi yönlendirmiş gibi de olmayayım aman birisi sorun yaşar falan. kimseye önermiyorum!! şahsım adına konuşuyorum cihazım made in china ve hizlial.com dan aldım. hatta gny ile birlikte ilk satın alanlardan biriyim. hizlial.com dan onlarca alışverişim oldu bazılarında sorun bile yaşadım ama adamların bir statüsü var. canavar gibi çalışıyor alet.

Arkadaş doğru söylüyor aslında, bende kendine mesaj attım ps4 le ilgili dönüşte yaptı bende fiyat ucuz olduğundan şüpheleniyordum ama fiyat aslında ucuz değil, 400 dolar zaten Amerika'daki fiyatı, demek ki ederi bu 1000 tl'nin altında ederi olan bir cihaz. Ama şüphe şurdan geliyor Türkiye gibi bi ülkede taban fiyat 1500 iken bunların 1250'ye satması biz Türkiye mağdurları için bir şüpheye sebebiyet veriyor ister istemez. Ama mesajlardan ve aldığım bilgilerden anladığım kadarıyla adamların sattığı fiyat bu ve bu işte bir hile düzenbazlık yok, kapalı sıfır kutu gönderiyorlarmış, almayı düşünenler için denemeye değer. En kötü ihtimalle zaten 1 hafta içinde iade şansı mevcut.

• Ben de sipariş verdim ama ürün ancak cumaya gelir.

• Gule gule kullanin:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.