Şimdi Ara

HızlıAl.com | PS4 | Sony Eurasia | PAL - Onaylanmıştır! (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
8
Favori
16.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Hızlıal ı şikayetvara bildirdim. Bana şöyle bir mesaj göndermişler

:Size daha iyi hizmet vermek için şikayetvardaki mesajınızı lütfen siliniz.. Yazmışlar.
    Ben de sildim

Öyle şey olur mu ya keşke silmeseydiniz mesajınızı. Tehdit eder gibi mesajınızı silmezseniz size diğer müşteriler gibi yardımcı olamayız demek istemişler. Pekala tüketici hakemine başurmuş olsaydınız dilekçenizi geri çekmezseniz ürün satmayız size mi diyeceklerdi ? Bu şekilde kimse kimseye buyrultuda bulunamaz. Haksız bile olsanız mesajınızı silmemiş olsaydınız size gelen mesajla birlikte tüketici heyetine başvururdunuz. Sonuçta bedave birşey dagıttıkları yok. Piyasadan 250 lira aşagıya bir ürün satıyorlar o kadar.

Aynı şekilde bir durum okulumda geçmişti. Olay bölüm başkanına ulaştı haklı olduğum halde o dilekçeyi geri çektim. Çekmemiş olsam aynı şekilde savcılıga başvurup 1 kaç kişinin ceza almasını sağlayabilirdim. Ama bu olay 1 sene sonra yaşansaydı son sınıfta, hiçbir güç bana dilekçeyi geri çektiremezdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

hızlıalda 1219 şuan

İthalatçı garantilidir hocam o.

Konuda eurasia garantili demişler.

Geçtiğimiz gun müşteri hizmetlerine mesaj attım sordum hocam urun ithalatçı garantili dediler. Bu arada su anda en uygun ithalatçı garantili urun n11 deli capslock bilisim in sattığı 1099 liralık ps4. Puanlarla falan 1099-33-111 olarak geliyor.

n11 in puan sistemi biraz garip yahu 111lira çek veriyor da bir sürü alt yazı detayı var

• kliksadan almayı düşünüyorum ben de, 1000 lira üstüne 150 lira çek veriyorlarmış, world'e de 50 lira puan veriyor.eurasia garantili 1499, uygun mudur ?
  • Le Blanc kullanıcısına yanıt
    Çek işinizi görecekse uygun yok kenarda duracaksa değil
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    fifa 15 de satıyor bu arkadaşlar, 150+50 bir fifa parası ondan aklımı kurcaladı ama 18 ağustosta bitiyormuş süresi
  • Su fiyata tekrar gelse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: www2

quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Hızlıal ı şikayetvara bildirdim. Bana şöyle bir mesaj göndermişler

:Size daha iyi hizmet vermek için şikayetvardaki mesajınızı lütfen siliniz.. Yazmışlar.
    Ben de sildim

Öyle şey olur mu ya keşke silmeseydiniz mesajınızı. Tehdit eder gibi mesajınızı silmezseniz size diğer müşteriler gibi yardımcı olamayız demek istemişler. Pekala tüketici hakemine başurmuş olsaydınız dilekçenizi geri çekmezseniz ürün satmayız size mi diyeceklerdi ? Bu şekilde kimse kimseye buyrultuda bulunamaz. Haksız bile olsanız mesajınızı silmemiş olsaydınız size gelen mesajla birlikte tüketici heyetine başvururdunuz. Sonuçta bedave birşey dagıttıkları yok. Piyasadan 250 lira aşagıya bir ürün satıyorlar o kadar.

Aynı şekilde bir durum okulumda geçmişti. Olay bölüm başkanına ulaştı haklı olduğum halde o dilekçeyi geri çektim. Çekmemiş olsam aynı şekilde savcılıga başvurup 1 kaç kişinin ceza almasını sağlayabilirdim. Ama bu olay 1 sene sonra yaşansaydı son sınıfta, hiçbir güç bana dilekçeyi geri çektiremezdi.

Doğru diyorsunuz bir an öyle düşündüm. Zaten hızlıaldan almam ucuz da olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hepsiburada ps4ü1300 é veriyor. Sony garantili mi oluyor?
    100 tl de puan var
    https://www.axess.com.tr/kampanya/axesse-ozel-100tlye-varan-chippara-firsati

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar buda pal gozukuyor ama sony garantilimidir sizce?

http://m.kliksa.com/Urun/sony-playstation-4-500-gb-pal-oyun-konsolu/980004572

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, öyle midir, böyle midir diye sorular sormak yerine firmaları arayıp sorsanız bilgileri ilk ağızdan alsanız daha iyi olmaz mı?
  • İthalatci garantili en uygun bizdehesapli.xomda var 1099 tl alinir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparis verdim, beklemeden kargoya verilmis urun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bortav -- 13 Ekim 2014; 21:59:14 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.