Şimdi Ara

Hızlıal.com konusu(Mağdur olan bircok arkadaş var-konu kaldırılabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
2.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce mail geldi, Daha önce sıkıntılı alışverişi olanlar vardı sanırım, ne kadar güvenilir bilmem ama uyguna gelen saatler var. Maile geldi ama sitede de aynı kampanya var.
    https://www.hizlial.com/hesabina-200tl-yukledik_lp9795473?utm_source=hizlial.com&utm_medium=sliderbanner&utm_campaign=hesabina-200tl-yukledik

Hızlıal.com konusu(Mağdur olan bircok arkadaş var-konu kaldırılabilir)

Edit: Link eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takdag90 -- 19 Ekim 2017; 17:8:30 >

• Yönetici arkadaşlar hızlıal Gold ve sanalpazar fırsatlarını ve ilanları direk kaldırmalı. Daha fazla mağduriyet yaşanmasın bu konuları paylaşan arkadaşlarda belki iyi niyetle gelen mailler vs olunca burada paylaşıyorlar ama istemedende olsa dolandırıcılara fayda sağlamış oluyorlar. Lütfen daha dikkatli olalım.
  • aynı msj bana da geldi ama baktım çok yüksek fiyatlar
  • Şu sitenin konularının açılması yasaklanmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Şu sitenin konularının açılması yasaklanmalı.

Kesinlikle. 300 lirada 299 liralık çek verseler bile bulaşılmaz. Konuları açan arkadaşlar hiç forumu takip etmiyor sanırım.
  • Yönetici arkadaşlar hızlıal Gold ve sanalpazar fırsatlarını ve ilanları direk kaldırmalı. Daha fazla mağduriyet yaşanmasın bu konuları paylaşan arkadaşlarda belki iyi niyetle gelen mailler vs olunca burada paylaşıyorlar ama istemedende olsa dolandırıcılara fayda sağlamış oluyorlar. Lütfen daha dikkatli olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 19 Ekim 2017; 16:3:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağdur olanlar yazabilirse bizde görelim.. herkes diyor yasaklanmalı felan diye ama , ne ürünüm geldi iyi diyen var, ne de param gitti diyen var.

• quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Mağdur olanlar yazabilirse bizde görelim.. herkes diyor yasaklanmalı felan diye ama , ne ürünüm geldi iyi diyen var, ne de param gitti diyen var.

Ürünüm geldi diyen de, param gitti diyen de var. Belirli periyotlarla açılan başlıklarda dile getirildi, aratıp bulabilirsin.

Bu siteden alışveriş yapmanın zar atmaktan yani kumar oynamaktan farkı yok.

• Maceraperest arkadaşlar vardır elbet
  • Arkadaşlar kaç kez yazdık. Almayın şu siteden. Adamlar dolandırıcı. Benim aldığım saati yollamadıkları gibi parayı da iade etmiyorlar!!!
  • storm kullanıcısına yanıt
    Açtığım konuda belirttim durumu, daha önce sıkıntısız alışverişlerim oldu bana sıkıntısı olmadı hiç. Alıp şansını denemek isteyen alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

Açtığım konuda belirttim durumu, daha önce sıkıntısız alışverişlerim oldu bana sıkıntısı olmadı hiç. Alıp şansını denemek isteyen alır.

Son dönemde aldınız mı? Eskiden hızlıal iyi bir siteydi. Son 1 yıldır sıkıntıdalar ve macera isteyen alır. Baştan söyleyim harcama itirazsız paranızı geri alamazsınız. Forumda defalarca konuları açıldı, en son sabah gold ile ilgili bir konu vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storm -- 19 Ekim 2017; 16:30:37 >
  • birinin canı fena yanacak en sonunda..
  • işin içinde Hızlıal varsa oradan Hızlıkaç
  • Açın okuyun arkadaşlar zor değil bir günde gelen aynı tip sorundan kaç tane var. Günümüzde bu araştırmaları yapmak zor değil.

https://www.sikayetvar.com/hizlialcom

• Beyler ağustosun başında yarısı çekle saat aldım. Sipariş iptal oldu. Harcama itirazı yaptım. Para daha geçmedi hesabıma. Uzak durun.

• quote:

Mağdur olanlar yazabilirse bizde görelim.. herkes diyor yasaklanmalı felan diye ama , ne ürünüm geldi iyi diyen var, ne de param gitti diyen var.

Biraz daha araştırmacı olmakta, okumakta fayda var.
  • Adamlar 100 lira tokatlamak için yem atmışlar

• Epey sıkıntı yaşayan forumdaş oldugunu görüyorum konuda, bu nedenle başlığı düzeltip kaldırmasını talep ediyorum yöneticilerden. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takdag90 -- 19 Ekim 2017; 17:7:49 >
  • quote:

quote:

Gereksiz yorum yapma

• quote:

quote:

quote:

Gereksiz yorum yapma

Araştırmacı ol oku demek gereksizse sen git hızlıal ve gold'dan alışveriş yap.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.