Şimdi Ara

Hızlıal.com güvenilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hizlial.com/casio-ctk3200-org-canta-adaptor-hediyeli/10009056 bu ürünü almayı düşünüyorum sizce güvenilir bir site mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Black Dark- -- 10 Ağustos 2015; 11:52:50 >

• Tabikide güvenilir hocam ayrıca üründe bazı sıkıntılar olursa hızlıal kendisi ilgileniyor yani siz hiç firmayla iletişime geçmiyosunuz hızlıal kendisi hallediyor birsürü alışveriş yaptım o siteden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlıal.com’dan alış veriş yapmanızı ASLA tavsiye etmem. Bir tane kahve makinası siparişi verdim 20 gün geçti hala “ürününüz temin ediliyor” yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradım bana yaklaşık 10 gün sonra ürününüzü göndereceğiz dediler. 10 gün geçti tekrar aradım 1 Ocak 2018 e kadar (8 gün sonrası) ürününüz gönderilecek dediler. Ürünü 26 kasım 2017 de sipariş ettim 22 aralık oldu tık yok. Bu kadar zamanda Çin’den malzeme geliyor. Sipariş iptalinde de minumum 1 ay maksimum 2 ayda paranızı iade ederiz diyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 10-20 lira fazla verin başka bir siteden alışveriş yapın. Böyle bir eziyeti çekmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.