Şimdi Ara

Hızlı Okuyan Çocuk [Beyaz Show] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Makineye tarattırsan o kadar sürede tarayamaz yuh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bustoll

Hizli okudu diye eline ne gecti. Hadi ygs de turkce full cekti 2 dakika da hatta olabilecek en yuksek puani cikartti ne olucak. Tip okuyacak mühendis olucak en fazla. Eee hizli okumayi hayatinin baska neresinde kullanacak. Bence bu kotu bisey abi. Otobusle yolculuk yaptigini dusunsenize. Alcak kitabi 2 dakikada okudu eee yol 1 saat zaten. Hicbir ise yaramaz tamamen fasa fiso.

o çocuğunki de beyin seninki de beyin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

quote:

Hizli okudu diye eline ne gecti. Hadi ygs de turkce full cekti 2 dakika da hatta olabilecek en yuksek puani cikartti ne olucak. Tip okuyacak mühendis olucak en fazla. Eee hizli okumayi hayatinin baska neresinde kullanacak. Bence bu kotu bisey abi. Otobusle yolculuk yaptigini dusunsenize. Alcak kitabi 2 dakikada okudu eee yol 1 saat zaten. Hicbir ise yaramaz tamamen fasa fiso.

bu kadar dar görüş olamaz. Ygs de full çekecek doktor olacak prof olacak aylık 50 bin lirayı götürecek sende otobüste kitap okuyacaksın

Benim maddi durumumu bilmeden konusma bence

Bi doktor ust duzey prof doktora falan filan yapsa en fazla ayda 15 milyar alir bu paranin iki katini ilkokul mezunu is adamlari aliyor. Bence dar goruslu olan sensin.

15 bin mi. La adamlar döner sermaydeden 30-35 alıyo. İyi bi prof bıçağı 100.000 den aşşa sallamıyo. Bu neyin kafası kardeşim.

Ayrıca yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Vampir] -- 9 Kasım 2013; 18:13:29 >

• quote:

quote:

quote:

bu kadar dar görüş olamaz. Ygs de full çekecek doktor olacak prof olacak aylık 50 bin lirayı götürecek sende otobüste kitap okuyacaksın

Bi doktor ust duzey prof doktora falan filan yapsa en fazla ayda 15 milyar alir bu paranin iki katini ilkokul mezunu is adamlari aliyor. Bence dar goruslu olan sensin.

Bir kitabı anlayarak hızlı okumak insana neler kazandırır tahmin edemiyorsun sanırım.
    Sen 1 kitap okurken o atıyorum 5 kitap okuyacak düşün bakalım neler kazanıcak bu çocuk.

• Çocuk daha bu yaşta sharingan'ı aktif hale getirmiş helal olsun

Hızlı Okuyan Çocuk [Beyaz Show]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rock.Lee -- 9 Kasım 2013; 18:16:13 >

• Süratli okuma hakkında bir kursa gittim ve “Savaş ve Barış”ı 20 dakikada okumayı başardım. Olay Rusya’da geçiyor… (Woddy Allen)
  • herşey iyi güzeldi taki allahın ibiş veledi ' arkadaşlarına yardım ediyor musun sorusuna? banane kendileri yapsın' diyene kadar olum 10 saniyede kitap okumayla adam olunmuyor insanlık öğren biraz neyse yaşına veriyorum inşallah ilerde insan olabilirsin konu kilit+ üye + forumu bana devredin çocuğuda asın.
  • WhenIFeelIt kullanıcısına yanıt
    dostum sana ne diyeceğimi bilemedim orda arkadaşlarına yardım ediyormusun derken kopya veriyormusun anlamında sordular. yoksa herkez ondan kopya ister öğretmen ödev verdimi ona yaptırır. biraz düşün be
  • Ben de kendimi fotografik hafizali sanirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kediyeyolgösterenadam kullanıcısına yanıt
    inceeeee :D
  • Bu kadar kitap okuyan çocuğun kurduğu cümlelere bakar mısın ben küçükken daha güzel konuşurdum.
  • quote:

Eline çok iyi bir meslek geçecek belki de bu sayede.Daha ne olsun al işte hayatı değişti
  • Adam okumuyormuş ki hafızaya alıyor. İlginç bir hastalık. Çocuk çok şanslı bence. Zamanın önemli olduğu bir dünyada yaşıyoruz ve çocuğun bu yeteneği baya kıymetli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

quote:

quote:

quote:

Bir kitabı anlayarak hızlı okumak insana neler kazandırır tahmin edemiyorsun sanırım.
    Sen 1 kitap okurken o atıyorum 5 kitap okuyacak düşün bakalım neler kazanıcak bu çocuk.

5 mi adam dakkada 1 kitap okuyor hocam :D günlük 10 kitap okuyorum dedi herfi :D

• lan işte Türk milleti yorumlara bakıyorum çekememezlik hat safhada biride çıkmış okumuyoki hafızaya alıyo diyo sen okuyonda noluyo ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.