Şimdi Ara

HIZLI KANAL GEÇEN MİNİ HD RECEİVER TAVSİYESİ LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evde kullanmak için mini HD receiver a ihtiyacım var. Formu okudum. Donma, resetlenme, kanal düzenleme sorunları vs içinden çıkamadım , karar veremedim.

Mega Box best HD
    Fobem 317 HD
    Hypixel HP-1500

tavsiyeleri aldım ancak hiçbirini marka olarak dahi tanımıyorum. Kullandığınız memnun kaldığınz basit ve sorunsuz bir receiver tavsiye ederseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler

• Next 2000 HD & INTERNET MACHINA
    fiyatı biraz üst sekme,kullanıyorum,memnunum.
  • Magbox Best HD TKGS'li Full HD Mini Uydu Alıcısı (Next&Nextstar Üretimidir) 55 TL ye satın aldım. 2 gündür kullanıyorum.
    Renk, görüntü ve kanal geçiş hızı çok iyi bence. Bu fiyata bu kalite ve performansı çok çok iyi. Kumanda malezeme kalitesi çok iyi, sinyali sorunsuz alıyor.

Ucuz sorunsuz basit TKGS li, numerik ekranlı HD alıcı ve media player isteyenlere tavsiye ederim. Şuana adar kayıt yapmayı denemedim. Onu da deneyince burada paylaşacağım.

http://www.hepsiburada.com/magbox-best-hd-tkgs-li-full-hd-mini-uydu-alicisi-next-nextstar-uretimidir-p-HBV000003XCU3

Burdan satın aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

Magbox Best HD TKGS'li Full HD Mini Uydu Alıcısı (Next&Nextstar Üretimidir) 55 TL ye satın aldım. 2 gündür kullanıyorum.
    Renk, görüntü ve kanal geçiş hızı çok iyi bence. Bu fiyata bu kalite ve performansı çok çok iyi. Kumanda malezeme kalitesi çok iyi, sinyali sorunsuz alıyor.

Ucuz sorunsuz basit TKGS li, numerik ekranlı HD alıcı ve media player isteyenlere tavsiye ederim. Şuana adar kayıt yapmayı denemedim. Onu da deneyince burada paylaşacağım.

http://www.hepsiburada.com/magbox-best-hd-tkgs-li-full-hd-mini-uydu-alicisi-next-nextstar-uretimidir-p-HBV000003XCU3

Burdan satın aldım

biss key girilebiliyor mu? Azeri kanallarını falan yükleyebilir muyuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.