Şimdi Ara

Hız Sabitleme H.K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu hız sabitleme mevzusu 3 kez yapilinca yıllık hakkini doldurdun dedi iss bana ve bazı yerlerde aylık yazan arkadaşlar gördüm bunun doğrusu nedir 100 lk paket kullanıyorum 75 e çekildi hız yine dalgalandi hız ve 50 ye sabitlettik birde hat değerlerinden anlayan varsa bir bakarsa sevinirim

https://www.hizliresim.com/b0cMya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParTaa -- 5 Mart 2021; 18:15:30 >

• Aylık olması gerekiyor. 1 ay sonra tekrar hız profili güncelleyebilirsin. Modem hat değerleri güzel 75 mbps de sorun yaşamaman gerekiyor. Hangi ıss yi kullanıyorsun? Hat değerlerinde sorun göükmüyor.

• Değerleriniz 70-75 mbit arasını stabil kaldırır gibi görünüyor. 3 kere mevzusunda da sözleşmenizi okuyun böyle bir madde yok ise sizi başlarından savmak için söylendiğini düşünüyorum.. İmzalanan sözleşme dışında kafalarından kural koyamazlar muz cumhuriyetinde değiliz. Sözleşmede var ise yapacak bir şey yok haklılar demektir.

• Gibirnet kullanıyorum en son sabitlendiginde yıllık hakkınız doldu dedi

Hız Sabitleme H.K
  • ParTaa kullanıcısına yanıt

Uğraşmamak için geçiştirmiş sanki çünkü türk telekom sistemi ayda 3 kez değişikliğe izin veriyor yılda değil.

• Adama diyorum ki netspeed de 75 mbps hız aliyordum sorun yoktu sizde ne değişti de sorun yaşıyorum değerlerim yasamamam gerektiğini söylüyor fiziksel bir müdahale olmadi orada neyse burada da o diyor bende aynısını söylüyorum işte anlaşamıyoruz ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.