Şimdi Ara

Hız Kota Değişikliği SOL Teklifi Nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an 25mb 75 GB AKN için 55 lira ödüyorum ve sözleşmem 2017 sonunda bitiyor.
    Sizce resimdeki kampanyalardan birisine geçmelimiyim?
    Özellille 50 Mbps olan uygun gibi duruyor ( hızım kota dolunca 16 Mbps e düşecek )
    Son bir iki aydır zaten ek kota satın alıyorum 15 tl ye 50 gb online işlemlerden bana 70 tl ye patlıyor.
    Hız Kota Değişikliği SOL Teklifi Nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delisakir6 -- 5 Mayıs 2017; 22:1:49 >

• 50Mbit olana geçersen AKK sonrası hızın 16'ya düşücek sana 100Mbit 250GB olana geçmeni öneririm en avantajlısı o
  • 25 ile 50 Mb arasındaki fark kota başkada bir fark göremedim.2 İnternet paketide AKK'den sonra 16 Mb'a iniyor.

100 Mb almanız daha iyi olur AKK'den sonra 24 Mb ve Gece 02-08 Arası son hızda limitsiz indirirsiniz.

Ben Türk Telekom'da geçmek istesem 100 Mb / 200 Gb AKK Toplam 96 TL Süperonline ekstra 50 Gb daha veriyor bu konuda gerçekten iyi

Ayrıca 3 ay ödemeyeceksin buda iyimiş
  • 100mbps 250gb akk benim kampanya yenile sayfamda 114,99 tl gözüküyor.üstelik ,ilk 3 ay ücretsiz değil.

superonline kafasına göremi takılıyor.bundan faydalanmak için ne yapmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cce

100mbps 250gb akk benim kampanya yenile sayfamda 114,99 tl gözüküyor.üstelik ,ilk 3 ay ücretsiz değil.

superonline kafasına göremi takılıyor.bundan faydalanmak için ne yapmak lazım

Arayıp kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorum dedikten sonra bunlar çok pahalı bir tanıdığımız şu şu kampanyadan yararlanıyor ben de aynısı istiyorum diyebilirsin. Ama ilk önce onların sunduğu kampanyalarla ilgileniyor havası ver, sorular sor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.