Şimdi Ara

Hız arttırımı ne durumda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her sene bu aylarda hız arttırım şenlikleri olurdu. Ama bu sene şenlik felan olmadı. Bir iki "TT'de çalışan tanıdığım var. O dedi ki..." tarzı başlıklar gördük. Onun dışında her şey rolantide gidiyor. Ben bunu fırtına öncesi sessizlik diyorum. Ne fırtınası derseniz, 3G fırtınası efendim. Anladığım kadarıyla TT, 3G sonrası rekabet için kendini hazırlıyor. Hareket alanını kısıtlamamak için de, hiçbir hız arrtırımında bulunmuyor. Gözünü sevdiğim rekabeti. Adı bile yetti birilerini ürkütmek için.

• ttnetten bişey olacağı yok işte birileri birilerini mutlu etmek için satti koskoca şirketi sonrada alanlar sefalarini sürüyor hizmet yok yurt dışı çıkışları bugun itibariyle felaket arasan sorun sende olacak herzmanki gibi o yüsden 3g gelsede bu illetten kurtulsak yawww çalışanlarıda bilinçsiz neyse uzatmıyorum 3g gelmeli yada seçimle baska bir parti adam gibi bir parti gelip türk telekomu geri alıp bill amcaya al senin olsun bu dilediğin yap demeli (bill amcada ayyy cok geri kalmıssınız siz bari ileri ülkeler seviyesine cikarayim sizi desin ) yoksa böyle gelir böyle gider değişecek bişey yok gibi reklamlarıda cok acayip hizmet yok jem bey aldi paraları kayboldu şimdide birilerini çikariyorlar reklamlara onlarada para bayiyiorlar birileri çikip beni kötülücek yine malum ttnetin sahipleride burada bla bla bla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizpasha -- 11 Eylül 2008; 1:42:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.