Şimdi Ara

HITMAN III [PLAYSTATION 5 ANA KONU] / OCAK 2021 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
7.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi siz sorunca baktım da PSN TR yine kendini belli etmiş fiyatlarda:

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 1 GOTY Edition: 1.oyunun genişleme paketlerindeki bölümleri dahil tüm bölümlerini içeren access pass'e fiyat olarak 219 TL belirlemişler.

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Standard: 2.oyunun sadece ana oyunda bulunan bölümlerini içeren access pass'e 499 TL fiyat biçmişler.

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Expansion: 2.oyunun genişleme paketlerindeki bölümleri içeren access pass'e 284 TL fiyat belirlemişler.

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Gold: 2.oyunun tüm bölümlerini içeren access pass'e 709 TL fiyat biçmişler.

Fiyatlar böyleyken PSN'den bu paketleri indirimde dışında almak pek mümkün görünmüyor. 2.oyunun gold access pass'inin HITMAN 3'den pahalı olmasına diyecek söz yok resmen.

PC'de oynuyorsanız 30 Ocak tarihine kadar Epic Store'dan alanlara HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 1 GOTY Edition ücretsiz veriliyor. HITMAN 2'nin access pass'lerinde de 2 haftalık %80 indirim var.

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Standard: 52 TL

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Expansion: 22.4 TL

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Gold: 51 TL

Xbox'daki durum da şu, PSN kadar olmasa da burada da konuşuyor fiyatlar:

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 1 GOTY Edition: 85 TL

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Standard: 352.5 TL

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Expansion: 212.5 TL

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Gold: 550 TL

Eğer ki oyunlara aynı konsol ailesinde sahipseniz access pass almanıza gerek kalmıyor. PC'de de Steam'de sahip olduklarınızı birkaç haftaya Epic'de ekleme gelecek dendi.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. PC yok hocam, PS fiyatlarıda inanılmaz fahiş gerçekten. Access Pass olayıda karışık olmuş, keşke bütün-toplu bir paket olsaymış. İleride içinde üçleme ve tüm ekstra içeriklerin olduğu HITMAN Complete Edition gibi bir versiyon çıkar mı diye düşünmüyor değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 22 Ocak 2021; 18:38:59 >
  • Oyun ısrarla servera bağlanmıyor aynı sorunu yaşayan varmı platform ps5
  • CheKD kullanıcısına yanıt

Ellerine sağlık hocam. Blood Money'ci tayfa bu son oyunları beğenmedi ama ben çok beğenmiştim. 3. oyunu oynamadım ama diğer 2 oyun kişiyi öldürmek için çeşitlilik sunmasını mümkün olduğu kadar arttırmışlar. Haliyle birazda zor olmuş. 3. oyunuda oynayacağım, biraz ucuzlasın, indirime girsin.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt

Ben bir Blood Money sever olarak bu üçlemeyi çok sevdim. İlk iki oyun atmosfer anlamında Blood Money seviyesinde değil fakat üçlemenin son oyunu bu atmosfere de sahip. Diğer konularda zaten serinin önceki oyunlarının çok ötesinde. Oynanış, bölüm tasarımı, tekrar oynanabilirlik üçleme öncesi oyunlarla mukayese bile edilemez, açık ara önde bu üçleme.

• Oyun sariyomu beyler ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Oyun sariyomu beyler ?

Sarıyor kesinlikle ama asıl zevki mission guideness kapalı şekilde ve keşfetme amaçlı oynaman lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yeni seriyi çok beğendim. Özellikle guidance'ı minimale alıp her şeyi kendiniz keşfedince daha da sarıyor. Güzel bir üçlemeydi ancak bölümleri tekrar tekrar oynamayacaksanız sadece hitman 3'e 500 tl verilmez çünkü bölümleri kısa. Ancak çok farklı yol var o yüzden tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Ben ilk 2 hitmani ikişer kez bitirdim farklı yollarla. Apayrı bir keyifti. Bunu da bir kez daha oynarım. Bence ucuzlup bekleyip tüm paketleri bir arada almak en mantıklı seçenek gibi duruyor

• Turkce de olsa tadindan yenmezdi. Konusmalari gorevleri iyice içine girerek oynardik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hitman 3 PS5 bitirip de satmak isteyen olursa bana özelden mesaj atabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IDwasHERE -- 24 Ocak 2021; 19:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Ben bir Blood Money sever olarak bu üçlemeyi çok sevdim. İlk iki oyun atmosfer anlamında Blood Money seviyesinde değil fakat üçlemenin son oyunu bu atmosfere de sahip. Diğer konularda zaten serinin önceki oyunlarının çok ötesinde. Oynanış, bölüm tasarımı, tekrar oynanabilirlik üçleme öncesi oyunlarla mukayese bile edilemez, açık ara önde bu üçleme.

Detaylı görüşleriniz için ağzınıza sağlık umarım kısa sürede hitman 3ünde hikayesini eklersiniz👏🏽

• Hitman 3 PS5 Gameplay - Mystery Handler Challenge!

• Kirazoğlu video yapmış

• Hitman 3 için Daha Fazla Görev Yolda

HITMAN III [PLAYSTATION 5 ANA KONU] / OCAK 2021

Hitman 3 geçtiğimiz hafta çıkışını gerçekleştirdi ve IO Interactive oyuna yeni içerikler eklemeye devam edecek.

IO Interactive baş yapımcısı Forest Swartout Large, The Gamer ile gerçekleştirdiği röportajda, Hitman 3 için olan içerikler planlarından bahsetti.

Large'ın belirttiğine göre oyuna kesinlikle bazı indirilebilir içerikler gelecek ve görünüşe göre Elusive Target ve Escalation görevlerine odaklanacak.

Tamamen yeni haritalar eklemek yerine mevcut haritalar üzerinde birtakım yenilikler ve değişiklikler yapmayı düşünüyorlar. Sadece Hitman 3 için de değil. Hitman 3'ün içine aktarılabilen önceki iki oyunun haritalarında da aynı yöntemi uygulamayı planlıyorlar.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Hitman_3_icin_Daha_Fazla_Gorev_Yolda-107458.htm

• HITMAN 3 | Övgü Fragmanı | PS4, PS5, PSVR

• Şubat ayı programını açıklamışlar:

4 Şubatta yani bugün Dartmoor bölümünde geçen The Baskerville Barney Escalation'ı ekleniyor. Bu görevde tüm Carlisle ailesini kaza süsü vererek öldürmeniz gerekiyor.

18 Şubatta Dubai bölümünde geçen The Sinbad Stringent Escalation'ı ekleniyor. Bu görevde Stuyvesant'ı öldürmek için yaptığınız bölüm hikayesindeki gördüğünüz hedef tahtaları, bölümün farklı yerlerinde karşınıza çıkacak ve bunları bıçaklarla indireceksiniz.

23 Şubatta Mendoza bölümünde geçen ve sadece Deluxe sürüm alan kullanıcılara özel olacak The Gauchito Antiquity Escalation'ı ekleniyor. Bu görevde hedeflerini emetik zehirlerle etkisiz hale getiren ve bu esnada öldüren bir guru rolünde olacaksınız. Bunun için iki tane özel eşya verilmiş, bunlar da aynı şekilde Deluxe sürümü sahiplerine özel.

Yine 23 Şubatta Karpatlar bölümünde geçen ve sadece Deluxe sürüm alan kullanıcılara özel olacak The Proloff Parable Escalation'ı ekleniyor. Katanası ve keskin nişancı tüfeği olan bir ninjasınız hedefinizi belirlenen süre içerisinde silahlarınız ile öldürmeniz gerekiyor.

26 Şubattan 8 Mart'a kadar olan sürede ise oyunun ilk Elusive Target'leri The Deceivers geliyor. Bu görevde Sapienza'da gezinen iki hedefi öldürmeniz gerekiyor.

• Teşekkürler bilgilendirme için hocam indirime girer girmez alıcam ben de nasipse bakalım.

• Oyun cift hak satiliktir ps5 surumunu bititdim
    Superdi!

• 7-8 saat süren bir oyun için istenen fiyatı fazla buluyorum.

Ama Hitman serilerinin hepsini bitirmiş biri olarak coğrafya kaderdir diyerekten oyunu almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.