Şimdi Ara

Hitman 3 Türkçe Yama Çalışması %100 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
10
Favori
25.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

haklısınız hocam link alabilir miyim yarın ulaşırım

• Yamaya ulaşmamız için TC Kimlik Numarası ve Anne Kızlık Soyadı da istemeyi düşünüyor musunuz?

Rezillik resmen ya.

• U2ME2 kullanıcısına yanıt

Altı üstü bir siteye girip üye olacaksınız.

Sonra da aşağılayıcı mesaj attığım için ben ban yiyorum. Hey admin gelde şimdi bu adama sövme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt

Ezel'in kör annesi filan mısın? Adamlar siteye üye olmak için referans ve referans kodu istiyor. Onun için de Discord kanalına üye olman, ticket açman ve bir moderatörün bu ticket'ına yanıt verip kod göndermesini beklemen gerekiyor.

Hadi şimdi söv de vereyim o çok bilmiş ağzının payını!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U2ME2 -- 10 Ekim 2022; 12:51:33 >
  • U2ME2 kullanıcısına yanıt

Site benim zaten. (ortağıyım gerçek manada)

Sizin gibiler yüzünden alındı bu önlemler. Önüne gelen üye olup millete küfür etmesin diye. Önceden çok oluyordu bu tarz olaylar. Gelip burada millete sallayacağına gidip discortdan mesaj atsan yardımcı olurlardı. Kaldıki discortun yoksa da buradan İNSAN gibi yazdan ben veya diğer arkadaşlar zaten yardımcı olurdu sana.

Bence siz herkesi kendiniz gibi zannetmişsiniz, olay bu... Sert de olsa eleştiri yapan birine "Gel de bu adama sövme" diyen izansızın tekisin.

Her şeyin hız üzerinden ilerlediği bir çağda davetiye kodu, discord referansı vs. gibi tedbirler artık çocukça ve çağdışı. Ben de buna istinaden bir eleştiri mesajı yayınlamışım, adamım verdiği tepki "gel de buna sövme" oluyor.

Batsın sizin yapacağınız yama, ne diyeyim.

• Onur yazıcı kullanıcısına yanıt

Hocam linke nasıl ulaşabiliriz bende sayfada birşey gözükmüyor yorumlar dışında

Hocam üye oldum ben linke nasıl ulaşabiliriz bende sayfada birşey gözükmüyor yorumlar dışında

• Siteye üye için referansla uğraşacak vaktim yok direk download linkini verecek arkadaş var mı özelden ulaşsın

• Verdiğiniz forumdan dosya indirecem üye ol diyor.

1. üye olurken dc üye ol, ordan gelen davetiye ile kayıt ol diyor.
    2. dc linki kırık
    3. dc linkini kendi imkanımızla bulduğumuzda dc'de 10 dk beklemelisin kuralı var
    4. ref linki almak için reklama tıkla zorunluluğu var
    5. reklama da tıkladıktan sonra kodu alıp üye oluyorsunuz ama o da ne konuya cevap zorunluluğu var
    6. konuya cevap yazacam ama yetkiniz yok diyor
    7. yetki için e-mail doğrulayacam ama o da ne doğrulama kodu gelmiyor maile

EDİT

Dc'den sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baydin.21 -- 24 Şubat 2023; 19:33:11 >
  • Hocam siz çok lvl atlamışsınız. Bu bulmacayı çözerseniz dosyayı bana özelden de verir misiniz ? Epey sabırlısınız tebrik ederim.

• Spam mail ile kaydolmak yasak hem buraya hem dcye yazıyorsunuz.

• Yama son sürüme güncellenmiştir.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

hocam formunuza kayıt olamıyorum kayıt lınkındekı dıscort adresınızede gırıs yapamadım yardımcı olurmusunuz

• waroflords kullanıcısına yanıt

Sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

• yama paralı olsa bu kadar uğraştırmazdı ingilizce kursuna yazılın daha iyi umarım bir daha yama çıkarmazlar.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Hocam davetiye kodu alamıyoruz ki siteden yorum yapıp indirelim.

• BR9 kullanıcısına yanıt

DC de genel sorunlara yaz atarız dostum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.