Şimdi Ara

History 2 Türkçe ses talep konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar bilenler bilir yıllardır Digiturk'te yayın yapan ve sonra Tivibu'ya da eklenen ve hali hazırda şu anda da Tivibu'da yayın hayatına devam eden History Channel'ın geçtiğimiz ay Digiturk'te ki yayını sonlandırılmıştı. Artık Digiturk'e yeniden ekleneceğini düşünmüyorum dolayısı ile History Channel'ın yeni kardeş kanalı History 2 Channel'ın da Digiturk'e ekleneceğini düşünemiyorum. Lakin Tivibu ve D-Smart'a eklenebileceğini düşünüyorum. İşte bu yüzden de History 2 Channel'ın Türkçe ses seçenekli bir şekilde Tivibu ya da D-Smart'a eklenmesi için arz ve talep konusu açmayı düşündüm ve bu düşüncemi şu anda eyleme çevirdim. Umarım bu konu tutarda belki bir "HAYAL" gerçek olur.............

• şu saatten sonrası bırak kanal getirmesini kanal gitmesin diye dua etmemiz lazım dolar 7.5 euro 8.6 olmuşken yeni kanallar hayal olur
  • history channel dsmart frekansında kapalı devre test ediliyor diye duydum.
    2 haftaya kadar dsmart belgeselsever paketine eklenir diye umut ediyorum.
    1 ay kadar tüm üyelere açık olur muhtemelen.
    tabi hepsi tahmin.

h2, bence içerik olarak history channel'dan daha iyi ama Türkçe ses yok. herhangi gibi platformda olmadığı için. Türkçe dil dublaj/altyazı desteğini saran digital veriyor.http://www.sarandigitalstudios.com.tr/tr/index2.html

dsmart, Saran'la anlaşırsa history ve ssport-2 ile çifte sürpriz yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 8 Ağustos 2020; 22:59:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan515

history channel dsmart frekansında kapalı devre test ediliyor diye duydum.
    2 haftaya kadar dsmart belgeselsever paketine eklenir diye umut ediyorum.
    1 ay kadar tüm üyelere açık olur muhtemelen.
    tabi hepsi tahmin.

h2, bence içerik olarak history channel'dan daha iyi ama Türkçe ses yok. herhangi gibi platformda olmadığı için. Türkçe dil dublaj/altyazı desteğini saran digital veriyor.http://www.sarandigitalstudios.com.tr/tr/index2.html

dsmart, Saran'la anlaşırsa history ve ssport-2 ile çifte sürpriz yapabilir.
    KEŞKE ANLAŞSALAR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.