Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.510
Cevap
30
Favori
76.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar belgesel spor + 18 için hortbirt mi yoksa siriüsmu yoksa astra mi acil antenci gelecek 😊
  • Hocam bilginiz var mı bilmiyorum ama sormak istedim.

Android telefonlar için markette en kapsamlı SURE kumanda uyg indirdim.

Kızılötesi ile hiremconun 2 cihazı var çalışmadı.

Openbox olarak tanıtmak istedim.Openbox adında 11 kumanda çıktı ama hiçbiri cihaza tepki verdirmedi.

Acaba bizim cihazı çalıştırabileceğimiz android kumanda uygulaması var mı?
  • Man From Atlantis kullanıcısına yanıt
    Değiştirirsin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HİREMCO ZAPPER PHD PLUS Yeni yazılım vesiyon v-22 Yayınlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 13 Ocak 2017; 18:55:33 >
  • EsEs_FaN kullanıcısına yanıt
    Fark var mı ?

Ts moduna pay tv falan ekleme geri gelmiş mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Fark var mı ?

Herhangibir yazılım çıkmamış cihaza ..yazılım çalışmaları devam ediyor.
  • Bu cihazı kullanan arkadaşlara sorum. Iptv özelliğinde herhangi bir sorun varmı? Ben iptv özelliği için almayı düşünüyorum. Uygulamarında çalışmayan bir özelliği varmı şuan. Mesela youtube çalışıyormu? Bazı markalar youtube desteğini kesti çünkü. Bundada böyle birşey varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erpinik

quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Fark var mı ?

Herhangibir yazılım çıkmamış cihaza ..yazılım çalışmaları devam ediyor.

erpinik @

Şaka yapıyosun galiba ben indiridim kullanıyorum dostum neden yanıltmaya uğraşıyorsun arkadaşlarımızı?, hiremcoteknikten netten indir.

Arkadaşın dediği .Ts formatı eklenmemeiş,tandberg de yok fazlalıklar Filmon ve diziboxta yok kaldırılmış bu yazılım genel anlamda ,donma kilitlenme ,connectıng sorunu,hotbird gıbı uydu taratırken takılma kilitlenme sorunlarını kapsıyor bundan sonrakı yazılımda o iyileştirmeler yapılabilir.Belki eklenir Tandberg geç kalınmış birşey eklenmıyorsa servere atılsa oda en azından izlemeye yardımcı olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 14 Ocak 2017; 18:31:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AnthemSY

Bu cihazı kullanan arkadaşlara sorum. Iptv özelliğinde herhangi bir sorun varmı? Ben iptv özelliği için almayı düşünüyorum. Uygulamarında çalışmayan bir özelliği varmı şuan. Mesela youtube çalışıyormu? Bazı markalar youtube desteğini kesti çünkü. Bundada böyle birşey varmı acaba?

AnthemSY @

İp tv İstiyorsan alabilirsin hiçbir sorun yok iptv serverın varsa düşük net hızında bile sorunsuz çalışır free ip ile bakacaksan hepsınde yayın donar.
    Çalışmayan özelliği yok cihazda son yazılımla yazan herşey sorunsuz satabil şekilde çalışıyor.Youtube bağlantın kablolu ise net zayıf gelmez iyi şekilde izlersin lakın youtube deyince Pcdeki gibi herseyı bulmaz biliyorsundur.Youtube sorun yok.Youtube desteği herkesde var hemen hemen kesme olayı yok bildiğim tüm firmalar verıyor onu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: EsEs_FaN

HİREMCO ZAPPER PHD PLUS Yeni yazılım vesiyon v-22 Yayınlanmıştır.

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu)
  • Hakkaten hiremco yazılım da çok iyi .tanberg sistemi nerdeyse tekrar bir değişme gidecek fox gurubu yeni izlenmemesi için yeni sisteme geçecek .hiremco çok hızlı yazılım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: erpinik

Hakkaten hiremco yazılım da çok iyi .tanberg sistemi nerdeyse tekrar bir değişme gidecek fox gurubu yeni izlenmemesi için yeni sisteme geçecek .hiremco çok hızlı yazılım da

Kardeş ben ne dıyorum sen ne dıyorsun ? ben dıyorumki ;
    Hiremcoteknik adresınden güncelle sitede henüz yok anlamında yazıyorum sen hala resim çekip atıyorsun,
    Tandberg şifreleme evet yok buna birşey demiyorum ki büyük eksiklik yanında İP tv listelerinide güncellemeri lazım
    Destek vermezlerse kendileri kaybeder .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 14 Ocak 2017; 18:27:38 >
  • Yazlımı yedek alıp buraya yükler misin herkez faydalansin.

Next de böyle yazılım desteği bekleme ..

Teşekkürler.
  • Filmon ve dizibox kaldırılmış diyorsunuz.Peki buna benzer vod gibi birşeyler varmı bu uydu alıcısında
  • Yazılım linkihttp://hiremcoteknik.com/Zapper-HD-Plus-illegal/Zapper-HD-Plus-S-v22.mgp

Denemedim daha umarım kanallarda gezerken ve uyduyu taratırken olan kilitlenme sorunu çözülmüştür.
  • @ AnthemSY
    Hayır birşey yok zaten açılmıyordu onlar fazlalık yapmasın diye kaldırılmış.Bu yazılım donma yoksa ki benim test ettiğim şimdilik kanal geçişlerinde sorun olmadı lakın ,Frekans silme yada tp silme gibi SİL tuşuna basıldığında yine kilitlenip donuyor reset(reboot)gerekiyor.
    Üstte dediğim şekil cennecting sorunu ve dil seçeneği düzeltilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 14 Ocak 2017; 15:56:49 >
  • Hayırlı akşamlar herkese,dostlar ben şimdi bu cihazı alırsam internet üzerinden dizi,film ve maçları izleyebilirmiyim.İzleyebilirsem akk nedeni ile internet hızı düşük olacağından görüntü kalitesine etkisi nasıl olur.
  • Viper_Sensation kullanıcısına yanıt
    Netin ne kadar hızlı ise o kadar iyi izlersin.bu tüm serverlı cihazlar için geçerli.10mb hızın varsa ip tv den hd kanalları rahat izlersin...

3mb de hd kanal bekleme donma çok olur ama sd yayınları izlersin...

Maç film vs izlemek için ya beleş server bulucan yada ücretli ip tv satın alıcan...
  • Teşekkürler cevapladığın için,bu cihazımı yoksa önerebileceğin başka bir cihaz varmı.
  • cihazda yüklü olan yazılımın versiyonunu nasıl görebiliriz
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.