Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
30
Favori
76.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ,Arkadaşlar Freeshare açık server connected bağlı ama kanalları açmıyor ayrıca youtube vıdeoyu loadıng yaparken geri atıyor sizdede bu sorunlar varmı?
    Bakımmı yapılıyor acaba ? Bilgisi olan kimse varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 2 Şubat 2017; 15:35:7 >
  • ----------edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 2 Şubat 2017; 15:35:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsEs_FaN

Merhaba ,Arkadaşlar Freeshare açık server connected bağlı ama kanalları açmıyor ayrıca youtube vıdeoyu loadıng yaparken geri atıyor sizdede bu sorunlar varmı?

Dns yi 8.8.4.4 ya da 8.8.8.8 yapın açılıyor ancak bu seferde çok donuyor. Ne yaparsanız yapın ücretli Server da alsanız bu uydu alıcısı sorunlu cccam konusunda hiç iyi değil sürekli takılmalar oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

quote:

Orijinalden alıntı: EsEs_FaN

Merhaba ,Arkadaşlar Freeshare açık server connected bağlı ama kanalları açmıyor ayrıca youtube vıdeoyu loadıng yaparken geri atıyor sizdede bu sorunlar varmı?

Dns yi 8.8.4.4 ya da 8.8.8.8 yapın açılıyor ancak bu seferde çok donuyor. Ne yaparsanız yapın ücretli Server da alsanız bu uydu alıcısı sorunlu cccam konusunda hiç iyi değil sürekli takılmalar oluyor.

Kendim Hallettim tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 3 Şubat 2017; 13:13:55 >
  • Ürün bugün elime ulaştı. V22 yazılımını yükledim. Tek kelime ile bu fiyata bu ürün bence şahane. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Sadece yapamadığım birşey var,

Ücretli iptv üyeliğim var, pay tv menüsünden bilgileri girip sisteme giriş yapıp kanalları izleyebiliyorum. Ancak iptv den çıkıp tekrar girdiğimde kendi iptv kanallarımı göremiyorum.

İptv tuşuna bastığımda kendi iptv üyeliğimin kanallarını nasıl görebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultracimbom kullanıcısına yanıt
    Ben kanalları USB ile yüklüyorum. O zaman kendi listem geliyor. Aşağıdaki linkten yapılışına bakabilirsiniz.

http://www.hiremcoteknik.com/zapper-hd-plus-mini-hd-plus-yardim-kilavuzu/#usbiptvguncelleme
  • cittaslow kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Benim dediğim kullanıcı adı ve şifreli iptv idi.

Uygulama ayarlarından buldum istediğimi. İptv tuşuna Pay Tv yi tanımladım şimdi tuşa bastığımda direkt benim iptv kanal listemle açılıyor

• Arkadaşlar bu içinde gelen 1 yıl bedava olan free server hotbird uydusunda hangi kanalları çözüyor nerden görebiliriz ?
  • EsEs aynı sorunları bende yaşıyorum.nasil çözdün sorunu.

• Ya beyler amacım sadece belgesel kanallarını seyretmek. Ne yaptın olmadı. Türkçe belgesel kanallarını seyredeceğim bi yol yöntem söyleyin Allahinizi severseniz.

• Bir ara fx kanallarını açıyordu ve çok memnundum. Şimdi çıkarmışlar, free server aktif, hotbird deki malum kanalları açıyor sorun yok ama fx deki net geo lar açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mttemel

EsEs aynı sorunları bende yaşıyorum.nasil çözdün sorunu.

@mttemel
    YOUTUBE girerseniz ekran kararıyor ve donuyor cihaz kilitleniyor.
    YOutubede Filmbox,yada Dizi box gibi elveda dedi sanırım cihaza kala kala bir İP TV VE PAYLAŞIM kaldı bunlarda gidemez en azından . Makyajlar gitti sıradanlaştı albenisi gitti destek bitiyor başka anlamda.Hiremconun yaptığı en iyi şeylerden biriside budur 1-2 sene destek süper sonrası yokturCanerGs arkadaşın foruma uğramadığı gibi onun ıcın bir Nextstar olamaz onlarında stratejisi bu demek.kendileri bilir.Açıkcası benimde son alışım bu markayı bir daha ne alırım nede kimseye tavsiye ederim bu kadar ilgisizlik yakışmıyor ve ucuz yada pahalı onemıde yok ilgisizlik destek olmaması ders çıkartmamı sağladı güvenim kalmadı açıkcası artık biz arayacağızda firmaya yanıt alacağız işe bak.
    Ben hellettim dediğimde statatic ip dns vs değiştirmiştim onla alakalı sandım ama alakası yokmuş zaten Youtube son zamanlarda musıc kısmında gerı atıyor vıdeoları açmıyordu populere girince açılıyordu bir sorun vardı ve simdide açılşmıyor.Dün 4-5 yazılım eski yeni denedim hepsinde aynı açılmıyor siyah ekran ve kilitlenme yapıyor 20 kerede reset attım arkadan ama olmuyor sonuç aynı Malesef çalışmıyor.

kartilkisi @

arkadaşlar...cihazın bütün sorunları yeni yazılımla çözülür inşallah...

Youtube yok firmanın haberi yok nasıl çözeceklerse artık İnş.Kullanıcılar haber veriyor :)
    LÜTFEN FİRMAYA EN AZINDAN 1 E-MAİL ATIN: :info@merihvideo.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 11 Şubat 2017; 21:15:54 >

• arkadaşlar...cihazın bütün sorunları yeni yazılımla çözülür inşallah...
  • Sadece adult için iptv açmışlar. Az tv yi açmıyor ama diğerleri açık. Ha bi de trt hd açılıyor hakkını yemeyelim.. 1 yıllık cccam free yersen

• bir ay önce hiremco zapper hd plus aldım 1 yıl server ile birlikte. server adresine erişim engelli, serveri nasıl ögrenebilirim?
    yeni yazılım v22 yüklersem server gidermi yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatyr

bir ay önce hiremco zapper hd plus aldım 1 yıl server ile birlikte. server adresine erişim engelli, serveri nasıl ögrenebilirim?
    yeni yazılım v22 yüklersem server gidermi yardımcı olurmusunuz?

Merhaba,
    https://www.youtube.com/watch?v=cyWjyWxltNY&list=PLpy4rcNJgtSVWBRpei83wm3ak9Z1-ZhDI&index=7&t=1s
    Buradan serveri nasıl aktif edeceğinizi görebilirsiniz.Yazılım yüklersenizde Server gitmez.
    Sorunu çözemiyorsanız Firma ile iletişime geçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 12 Şubat 2017; 21:39:52 >

• hiremco hd plus cihaza file zilla ile bağlanmak için kullanıcı adı ve pasword soruyor bilen varmı arkadaşlar?
    birde ikinci serveri eklediğimiz zaman connecting yazıyor bağlanmıyor, çözüm nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakuol

Herşeyi denedim sürekli kopan bağlantı ve kablolu ağa bağlandı yazısından kurtulamadım.

Dostum aynı sorun bende de var. Dün en son yazılıma güncelledim ama sorun devam ediyor. Uzun süredir cihaz ile ilgilenmiyordum. Bu sorunun çözümü oldu mu forumda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatyr

hiremco hd plus cihaza file zilla ile bağlanmak için kullanıcı adı ve pasword soruyor bilen varmı arkadaşlar?
    birde ikinci serveri eklediğimiz zaman connecting yazıyor bağlanmıyor, çözüm nedir?

Filla zilla neyse işim olmadı ama 2 serveri eklediğinde connected yazması lazım yazmıyorsa server satırı eksık yada aktıf olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 12 Şubat 2017; 21:40:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydemir86

quote:

Orijinalden alıntı: wakuol

Herşeyi denedim sürekli kopan bağlantı ve kablolu ağa bağlandı yazısından kurtulamadım.

Dostum aynı sorun bende de var. Dün en son yazılıma güncelledim ama sorun devam ediyor. Uzun süredir cihaz ile ilgilenmiyordum. Bu sorunun çözümü oldu mu forumda?

connectingde mı kalıyor? Sorun nedir belki yardımcı olan çıkarbilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 12 Şubat 2017; 21:38:9 >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.