Şimdi Ara

HIREMCO GT TURBO V8D DOLBY DIGITAL FULL HD UYDU ALICISI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
134
Cevap
9
Favori
27.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caki40

Merhaba arkadaşlar bu seyirtürk nedir ona nerden giriyoruz cihaz yazılımı güncel ama göremedim.
    Birde hiremco turbo v8 cihazımda güvenlik güncellemesi gelmiş ama internetten indirmiyor bu firmanın yazılım havuzu yok mudur?
    Aradım ama bulamadım bilenler yardımcı olursa sevinirim.
    merhaba

yazılım 86 versıyonu ıle webtv ıcerısınde turkvod 2 baslıgına gırın firmanın yazılım sıtesı http://hiremcoteknik.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 23 Nisan 2020; 14:55:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmserdar

bu alet 2 tb harici diski açıyor ve her türlü video formatını oynatıyor mu?..media player yanı güçlü, görüntü kalitesi güzel bir uydu alıcı arıyorum (300-400 tl bandında..iptv,miptv ile işim yok)

Kusura bakma kardeş sana sormuş bulundum, forum da bir kaç ehil(!) uyducu(!) vatandaşa sordum cevap vermediler..acaba cübbeli ahmet ya da badeci şeyh'e mi sorsam..!!!
    Merhaba,bende kaliteli media playeri olan bir uydu alıcı arayışındayım.Siz ne yaptınız geçen zaman içinde? Bir cihaz aldınız mı?
  • 400 TL 'ye her türlü formatı oynatmak diye bir şey yok.
    Alın Zidoo izleyin.
    Ucuz ürünlerden her şeyi beklemeyelim.
    Dolby Atmos film indirdiniz sessiz oynatır.
    Daha düne kadar DD leri sessiz oynatıyor du.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de sipariş ettim. gerçekten fiyatına göre özellikleri çok ilgi çekici. gelince kullanım deneyimimi yazarım.
  • cihaz sabah geldi, inceledim. şu ana kadar şunu söyleyebilirim ki verdiğiniz fiyatın çok üstünde bir cihaz. ben gerçekten çok beğendim. özellikle iptv performansı harika. ilk açılışta biraz fazla bekletiyor sadece.

akıllı kumanda özelliğini de yaptım, o da keyifli. bence alınmaya değer bir cihaz. bunun içinde bir de yasal üyelikli netflix izleyebilme özelliği olsa bu iş tamamdır. en azından benim için.
  • Dreamstar Master alalım dedik yazılımlar profu SeyirTürk olmayacak dedi.😂
    Bari bu ondan iyi.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Bende ikisinin arasında kaldım dreamstar master iptv - hiremco gt v8d bilemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mertrich M kullanıcısına yanıt
    Bilemeyecek bir şey yok yukarıda yazdım.
    Dreamstar Master artık yazılım desteği verilmeyecek o yüzden SeyirTürk 'de gelmeyecek.
    Sadece firmaya kaldı alanlar.
    Yani almayın.
    Girin buradaki yazıyı okuyun.
    https://www.onlineuydudestek.com/showthread.php/44900-Dreamstar-Master-Iptv-07-04-2020-yazilimi/page7

Hiremco iptv plus V8D alabilirsiniz.

• Teşekkürler akıllı kumandası zaten artısı v8d alıyorum

• Bu her yerde adı geçen Memoli usta kim onuda merak ettik o olmadan olmuyormu yazılımlar...

Link verdim bakın.
    Yada cihazı alıp sonra buraya gelip yandım diye mesajlar yazın.
    Cihaz güzel ama yazılım desteği yok.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler gerçekten dreamstar master iptv bitmiş alanlara üzüldüm

Rica ederim.
    Hiremco İptv Plus V8D fazlası ile yetecek bir cihaz.
    Bir müddet kullandım.

• Memoli usta candır.Dokunduğu cihaza hayat veriyor.

• Cihaza sanki devlet tarafından min. satış fiyatı konmuş. Nereye baksam 375-379 arası. Ayrıca cihazda iptv yi hdd ye kaydetme özelliği yok denilmiş.
    İptv ve dahili wifi olmasa standart bir uydu alıcısı olacak hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Cihaza sanki devlet tarafından min. satış fiyatı konmuş. Nereye baksam 375-379 arası. Ayrıca cihazda iptv yi hdd ye kaydetme özelliği yok denilmiş.
    İptv ve dahili wifi olmasa standart bir uydu alıcısı olacak hepsi.
    hıremconun tavsıye ettıgı fıyat 379 tldır

piyasada iptv kayıt ozellıgı sadece novacom spybox s10,s11,s10plus ve s11plus modellerınde vardır
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s11-plus-4k-uhd-5g-anten-P204907943

ınternet baglantısı olmayan bır kısının tabııkı boyle ozellıklerı olan bır cıhazı almasınada gerek yok

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    Peki hocam bu ve dreamstar master taşınabilir hdd içindeki 4k videoları oynatabilir mi.. Bu konuda bir bilginiz var mı?
    Dreamstar master işlemci olarak daha iyi diyorlar.
  • bert16 kullanıcısına yanıt
    Açılmayan VOD malum uygulama klasörleri veya diğer tüm yasaklı video film sitelerinin içeriğine VOD'da erişmek için;

Open Vpn sitesine kayıt oluyorsunuz;
    https://portal.privatetunnel.com/signup

İlk etapta 1 aylık deneme süresi alıyorsunuz. 1 ay dolmadan iptal edebilirsiniz. Ücretli üyelik planını iptal etseniz dahi hesabınızla Hiremco GT TURBO V8D cihazınızdan giriş yaptığınızda vpn tüneli aktif oluyor.

Bu siteye kayıt olduktan sonra cihazda sırasıyla;

Menü
    Ayarlar
    Open VPN
    Kullanıcı adı: kayıt olunan mail adresi
    Şifre: kayıt olurken oluşturulan şifre

Auto start yapabilirsiniz ama önermem. Sadece malum erişemediğiniz VOD uygulama klasöründeki içerikleri izlemeden önce menüden Open VPN kısmına girip, kumandadan kırmızı düğmeye basıp bağlantı sağlayın. Bağlanılıyor... durumunda iken kumandadan direkt EXIT tuşuna birkaç kez basıp menüden çıkın.

Open VPN kısmında ''Bağlı değil'' yazısını görseniz bile bağlanmış oluyor.

Malum VOD uygulama klasörlerine gidin ve açılmayan içeriği tekrar açmayı deneyin, bağlandığını göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukoci -- 18 Haziran 2020; 2:44:7 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.