Şimdi Ara

HIREMCO GT TURBO V8D DOLBY DIGITAL FULL HD UYDU ALICISI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
9
Favori
27.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba...
    Bende geçen sene almıştım bu üründen. İnternet sağlayıcımı değiştirdim. Yeni modem kurdum Zyxel 8623
    Ama şu an Hiremco modemi görüyor fakat bağlanamıyor. Neden kaynaklı olabilir acaba?
    Her iki ürünün yazılımları da güncel bu arada...
  • Arkadaslar, bilmem benimle ayni durumda olan veya ayni dusunen var mi, bilemiyorum ama merihvideo'ya asagidaki mesaji attim;

Merhabalar,

Oncelikle cihazi 1 senedir kullandigimi ve cok basarili buldugumu belirtmek isterim. Son guncellemeden sonra daha iyi oldu. Fakat xstream iptv uygulamasi gorsel olarak zenginlestirildikten sonra ucretli iptv aboneligimdeki VOD icerik kismina girip bir videoyu baslattigimda cihaz donuyor.

Bir sorun daha, aslinda benim mail atmamdaki asil ana amac; surfshark open vpn ucretli abonesiyim, ayarlar kismindaki open vpn uygulamasi hic stabil degil. Abonelik bilgilerim ile beraber usbden opvn ayar dosyasini yukluyorum ama hizi cok dusuruyor, iptv ve free server cok donuyor. Dosya ve uyelikle alakasi yok cunku ayni dosyayla diger cihazlarla hiz testi ISS'nin degerlerine yakin cikiyor. Open vpn'in stabil linux uygulamasi varsa cihaza yuklenmesi ve cihazda hiz testi yapilabilmesi eklenmesi harika olurdu.

Ayrica yeni bir guncelleme ile bu cihaza da turbo4k'daki ozellikle kodi, bein connect, netflix, youtube uygulamalarinin eklenmesini rica ediyoruz.

Elinize saglik, iyi calismalar. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Next 2053 mü bu cihaz mı sizce? Özellikle güncelleme desteği vs göz önünde bulundurarak.

• Merhaba, çıkış ayarlarını düşürerek 4k kanalı tv'ye aktarma şansımız var mı? Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. 4k kanalda görüntü daha erken geliyor o yüzden o kanalı açmak istiyorum ama kanalın birisi donuyor, diğeri de hiç açılmıyor.

Yapmak istediğim 4k kanalı açıp, görüntüyü 1080p vs olarak TV'ye aktarmak.

• Merhaba, cihaz standby’da iken kutu üzerindeki ekranda saat gösteriyor mu acaba?
  • ukoci U kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz xstream sorunu gecen sürede düzeltildi mi acaba?
  • Selamlar, hiremco v8d cihazinda 4k iptv ler açılıyor mu acaba? Dreamstar tribün h265 li modelde 4k iptv ler açılıyor.
    Bir de sizde hangi cihaz daha iyidir islemci ve hiz bakimindan?

• Turkvod 4k filmler de ses var ama görüntü yoktu.

• Yıl 2023. Elimde Zidoo var IPTv istemiyorum sadece 4k da başarılı olsun, geçişler hızlı ve yazılım desteği devam etsin yeterli. Bu ürünü kullananlar hala tavsiye eder mi? 899 tl bandında alternatifi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someone74 -- 10 Şubat 2023; 22:46:34 >
  • someone74 kullanıcısına yanıt

Bu cihaz 4k değil. Beklentinizi karşılamaz. 4k dedikleri ise h265 codec yapısını desteklemesi.

• DGT D kullanıcısına yanıt

İlginç. Peki madem 4k değil neden 4k kablo hediyesi var? https://hiremco.com.tr/hiremco-gt-turbo-v8d-uydu-alicisi-4k-hdmi-kablo-ile-birlikte Kutu üzerinde H265 desteği var deniliyor.

• arkadaşlar bu cihaz 4k degildir..4K cihazları 3 tane var piyasada ..bu arada alacagınız cihazları hiremconun kendi web sitesiden alınız bazılar uydu storolerde iptv 12 aylık ücretsiz paketleri kendileri alıp kullnıyorlar hatta satıyorlar

• siparişini verdim ben de bakalım pazartesi teslim edilecek. iptv bugüne kadar hiç kullanmadım o yüzden iptv tarafında çok bir beklentim yok. aşırı tv izleyen bir aile değiliz zaten ama seyirturk vs çocuklar için bişeyler varsa güzel olur. 4k video vs zaten pek takip edebildiğim içerikler değil. Uydu alıcısı iyi olsun, geçişleri sorunsuz olsun youtube iyiyse beklentimi karşılar diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.