Şimdi Ara

Hint filmleri( tavsiye ediyorum) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
4
Favori
54.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merhaba

İş gereği her ay Hindistan'dayım.

Eğer Hint film arşivi yapıyorsanız Hindistan'dan dvd yada bluray getirebilirim. Bazen limited additionlar oluyor. Hindistan dışında
    bulmak neredeyse imkansız oluyor.

İlgilenenler Pm ile iletişime geçebilir.

Hint sineması ile ilgili benimde bazı yorumlarım olacak;

Hint sinemasına genelde müslümanlar hakim. Khan syo ismini çok duyarsınız;
    Bunların içinden;

Emir Khan'ın tüm filmlerini gözü kapalı izleyebilirsiniz. Oyunculuğu iyidir. Ayrıca eşide yönetmendir.
    Shah Rukh Khan: Oyunculuğu iyidir. Ancak eski filmlerindeki performansı hakkında bilgim yok.

Salman Khan - Kendi düşünceme göre 2nci sınıf bir oyuncu. Bazı filmleri eğlenceli ve güzel.

Saif Ali Khan- Oyunculuğu gelişmektedir. Ancak Emir ve Shah Rukh Khan yanında zayıf kalır. Popüler bir oyuncu.

En son izlediğim filmlerden;

Kahaani (Vidya Balan)- muhakkak izlenmesi gereken bir film.

• Hint filmlerinin bu kadar duygulu olduğunu bilmiyodum cidden, bizim yeşilçamın çok ötesinde diyebilirim. Ghajini filmini özellikle tavsiye ederim. Filmin başı biraz saçma gelebilir, biraz sabredersen emin ol 3 saatin nasıl geçtiğini bile anlamazsın...

Burdada bi kaç hint filmi var..
    http://www.jfilmizle.com/film-izle/hint-filmleri
  • Taare Zameen Par(Yerdeki Yıldızlar) Tüm anne,baba,öğrenci ve öğretmenlerin izlemesi gereken on numara bir filmdir.3 İdiots'da on numaradır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicboyguccino

Merhaba

İş gereği her ay Hindistan'dayım.

Eğer Hint film arşivi yapıyorsanız Hindistan'dan dvd yada bluray getirebilirim. Bazen limited additionlar oluyor. Hindistan dışında
    bulmak neredeyse imkansız oluyor.

İlgilenenler Pm ile iletişime geçebilir.

Hint sineması ile ilgili benimde bazı yorumlarım olacak;

Hint sinemasına genelde müslümanlar hakim. Khan syo ismini çok duyarsınız;
    Bunların içinden;

Emir Khan'ın tüm filmlerini gözü kapalı izleyebilirsiniz. Oyunculuğu iyidir. Ayrıca eşide yönetmendir.
    Shah Rukh Khan: Oyunculuğu iyidir. Ancak eski filmlerindeki performansı hakkında bilgim yok.

Salman Khan - Kendi düşünceme göre 2nci sınıf bir oyuncu. Bazı filmleri eğlenceli ve güzel.

Saif Ali Khan- Oyunculuğu gelişmektedir. Ancak Emir ve Shah Rukh Khan yanında zayıf kalır. Popüler bir oyuncu.

En son izlediğim filmlerden;

Kahaani (Vidya Balan)- muhakkak izlenmesi gereken bir film.

hocam aşıları oluyorsun değil mi? sakın ihmal etme :D

• 'My Name is Khan' da iyi filmdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

quote:

Orijinalden alıntı: thomas_anderson

bu film de güzeldir.

http://www.imdb.com/title/tt0375611/

Bu filmi kesinlikle tavsiye ederim.

Bu akşam izlerim

Film sonuna kadar çok ağır dram sürekli insan üzülüyor, sonuna kadar tutuyor kendini ama son sahnede böğüre böğüre ağlayabilirsin. Delikanlı adam ağlamaz derler ama delikanlı adam o sahnede ağlar dostlar. Hemde ne ağlar. Canın sağolsun

• Muhabbette 3 Nisan 2011'da geçmiş. Adam filmi unutmuşur şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

quote:

Orijinalden alıntı: thomas_anderson

bu film de güzeldir.

http://www.imdb.com/title/tt0375611/

Bu filmi kesinlikle tavsiye ederim.

Bu akşam izlerim

Film sonuna kadar çok ağır dram sürekli insan üzülüyor, sonuna kadar tutuyor kendini ama son sahnede böğüre böğüre ağlayabilirsin. Delikanlı adam ağlamaz derler ama delikanlı adam o sahnede ağlar dostlar. Hemde ne ağlar. Canın sağolsun

Yok unutmadim Evet final de azicik ama cok azicik gozumden boyle islak da degil hafif nemli gibi biseyler geldi

Gercekten guzel filmler black olsun my names is khan olsun 3 idiotsa fanaa ghaniji tare zamen par birer basyapit benim gozum de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oldukça faydalı bilgiler varmış. Daha yeni okuma fırsatım oldu.
  • Shahrukh Khan'ın filmleri iyi oluyor,
  • Ben de bunu tavsiye ediyorum :)))

http://youtu.be/OqpXZzTS59I
  • ARKADAŞLAR ÇOK GÜZEL FİLMLER VAR YUKARIDA ÖNERİLEN FİLMLERİN ÇOĞUNU İZLEDİM VE HEPSİNİ ZAMAN KAYBETMEDEN İZLEYİN

BENİM ÖNERİM DÜN AKŞAM İZLEDİĞİM "ANJAANA ANJAANİ" . ROMANTİK FİLM ARAYANLAR İÇİN BU GÜNE KADAR İZLEDİĞİM EN GÜZEL ROMANTİK FİLMLERDEN BİR TANESİ. İLK 5 GARANTİDİR. SÜRÜKLEYİCİ VE KONUSU MÜTHİŞ. FİLM HİÇ BİTMESİN İSTİYOR İNSAN
  • Shakrukh Khan da Aamir kadar değerlidir arka planda kalması üzüyor beni
    Bence tek farkları Srk çok filmde oynuyor allah ne verdiyse Aamir seçici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theo Angelopoulos

quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

bu 4 film hariç de hiç bollywood önerilmiyor sanırım, kime sorsam hep bu filmler başka var mı ?

Fanaa, Ghanji, My name is khan, 3 idiots bunları izledim başka tavsiye beklerim

şimdi izledim hocam
    çok beğendim gerçekten, çok geç kalmışım

• Tek ben mi 3 idiots'ı beğenmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.James Dio

Tek ben mi 3 idiots'ı beğenmedim

Zevk meselesi hocam ama genel kanı filmin çok iyi olduğu yönün de unutulmazfilmler diye bir site var orda en çok iZlenenler katagorinde birinci sırada yaklasşık 700 bin izlenme ile

• My name is Khan - Neredeyse ağlayacaktım konusu ve oyuncularının gösterdiği performansla çok güzel filmdi.
    Barfi
    Taare Zameen
    3 Idiots

Hint filmleri genelde uzun oluyor , çok fazla film izlemeyen kişiler izlerken sıkılabilirler.
  • Hint sineması hakkında detaylı bilgi için ve özellikle Shah Rukh Khan filmleri hakkında bilgi almak içinhttp://sinemakafasi.com/2013/09/09/yeni-baslayanlar-icin-hint-sinemasi-shah-rukh-khan-efsanesi-2-bolum/
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknrgn

Hint sineması hakkında detaylı bilgi için ve özellikle Shah Rukh Khan filmleri hakkında bilgi almak içinhttp://sinemakafasi.com/2013/09/09/yeni-baslayanlar-icin-hint-sinemasi-shah-rukh-khan-efsanesi-2-bolum/

Güzel bilgi teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.