Şimdi Ara

HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
92
Favori
83.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi daha yeni pes 20 aldım rus hesabımdan328 tl tekabül etti . Muhakkak sorun yaşayan olmuştur ama feedbackleri yüksek olan satıcılar tercihimdir .
    Hindistanı kovalama sebebim ise ben bir adet almıyorum avcılarda 17 yıldır kafe sahibiyim ve en az 7 hesap almam gerekiyor ki kardeşlik ile durumu kurtarayım hal böyleyken senin hazırladığın rehber dikkatimi çekti ve bu konuda sana teşekkür ederim . Şimdi hindistan kodu nu uygun yollu halledebilirsem bütün hesaplarımı o şekilde çeviricem ve fifayı,nba aldıktan sonra benim işim kalmayacak zaten nerden baksan bu üç oyunu tr psn almış olsam 10 bin tl gibi rakam yapıyor
    Konuyu da dagıttım plati.ru çok iyidir diye bi iddam yok ama beni hiç madur etmediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psthegame P kullanıcısına yanıt
    pm atacam birazdan hocam size yardimci olayim isterseniz hint psn kod için

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum .

• Amazonda yok artık kod. Tr psn in yaptığı iş mi şimdi bize türlü türlü yollar denetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 24 Ağustos 2019; 22:12:46 >
    hocam hindistan psn için banada yardımcı olurmusunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pmden fiyat sorup kaçanlar var. usulende olsa bir teşekkür etmek çokta zor olmasa gerek.

hala rupiyi merkez bankasi kurundan hesaplayip o fiyata alabiliceğini sananlar arkadaşlar var. amazon için söylemek gerekirse 4000rupi 59$ yani bugünku kurla 345lira yapiyor. amazona kod gelir dolarda artmazsa bu fiyata alınabilir. ben farkli siteden yabancı kartimla komisyonla alabiliyorum. 61$a geliyor 4000lik kod. 355lira yapiyor yani bugünku kurla.

geçmiş dönemlerde aldığim fiyatin üzerine 6-7 lira ekleyip birçok arkadaşımıza yardimci oldum amaç ticaret değil yardimlaşmaydi. hiç uğraşmasına beklemesine gerek olmadan kod veya oyun sağladim. fakat benden pazarlik yapmaya çalişip kod ile oyun alip 20-25 lira karla kardeşlik konusunda satmaya çalışanlar oldu. ucuza oyun alalim diye açtığim konunun suistimal edildiğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 2 Eylül 2019; 20:27:22 >
  • umarım bu belirttiğin kitlenin içinde ben yokumdur . en azından teşekkür ettiğimi hatırlıyorum :)
    bu arada digitalgiftcard.in sitesinde paypal ile ödeme var fakat 3500 lik karta 3710 alıyor ben alım işlemini beceremedim ama yapabilen varsa bize rehberlik ederse memnun olurum.
    PREPAIDGAMERCARD sitesin pes 20 için paypal ile ödeme yapmak istediğinizde 59 dolar çekiyor
    digitalgiftcard.in sitesi 51 dolar çekiyor
    siz yoksunuz tabi hocam :) dediğiniz siteye bir bakayim rehbere eklerim teşekurler bilgi için

• İnşllah olumlu bi konuda yardımcı olmuşumdur . Bu durum çözülürse hepimiz rahatlamış oluruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    digitalgiftcard.in Buradan alışveriş yaptınız mı hocam daha önce? Türk kredi kartları geçiyor mu? Prepaidgamercard.com'da geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 27 Ağustos 2019; 18:55:27 >
  • Malesef geçmiyor ama tahmin ettiğim bir kart amerikan expres geçiyor diye düşünüyorum.
    Yaklaşık 6 gündür bu konuyla ilgileniyodum fakat ödeme konusunda ülkemizin ciddi sıkıntıları ve bu konunun önünü tıkayan durum ödeme sorunu . Volkan kardeşimiz gerçekten güzel bir rehber hazırlamış inşllah el birligi işe ödeme problemini ortadan kaldırırsak hindistan bizimdir :)

• Bir kaç site daha var mesela mcubegames.in
    Gamestheshop.com
    Gamergift.com
    Bunların arasında @byvolcan arkadaşımızın bahsetti razorpay ike odeme olanda var ama acayip komisyon alıyor

• Sitelerin güvenirliği konusunda trustpilot.com da feedbacklere bakarak bunları seçebildim

• çok faydalı olmuş, şuanki güncel kur ile pes 20 legend edition veya standart ne kadara geliyor bilgisi olan varmı, müsait bir sürede uğraşıcağım, yeni çıkan oyunlar için çok iyi olur
    Gamestheshop.com bu site güvenilir hatta amazonda kod satan bunlar fakat kesinlikle hindistan dışına satiş yapmiyorlar. sahte adres vs işe yaramiyor ip den anliyorlar ülke dışı olduğunu. ürünü eklediğin sepeti bile göremiyorsun. vpn ile denedim bu seferde ödeme ekranina kadar gelebiliyorsun gerisi yok. zaten vpn ile kart bilgileri vs nekadar güvenilir bulaşmamak lazim.

vakit bulursam bu gece yoksa yarin güncelliyecem rehberi

• Valla şu pes çıkmadan bir çözüm bulsak güzel olur peki bu digiitalgiftcard.in sitesini inceleme imkanın oldumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: psthegame

Valla şu pes çıkmadan bir çözüm bulsak güzel olur peki bu digiitalgiftcard.in sitesini inceleme imkanın oldumu ?
    Prepaidgamercard.com ile ayni arayüzü kullaniyorlar büyük ihtimal firmalar ayni. us paypal ile 59$a geliyor 4000lik kod.

amex geçer hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

amex geçer hocam
    Peki bu 59 $ lık oyun bu kartlamı 61 dolara rekabül ediyor

Digitalgiftcard sitesinde paypal ile 51 dolar görmüştüm yanlış mı gördüm ?
    Yani iki site aybı firmanın ama birisinde paypal ile 59 dolar digerinde 51 dolar dogrumu anladım ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.