Şimdi Ara

HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
92
Favori
83.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle biz “müşteriyiz”. Oyunun fiyatını 700 tl yapmış olsalar, yarin bir gün biz 2 oyun tr altyazılı gelecek diye fiyat sorgulaması yapmadan, bu fiyattan oyunu almak durumunda mı kalacağız ? Biz mi onlara “muhtacız” . Yoksa onlar mı bize ? Yoksa bu “muhtaçlık” karşılıklı mı ? Eger biz oyuncuların “muhtaç” olduğunu düşünüyorsanız, söyleyecek bir sözüm yok. He yok, son 2 seçenekte hemfikirsek, o zaman psn tr bu işe bir şekilde orta yolu bulacak çözümler bulmak zorundalar. O koltukta çekirdek çitlemek icin veya yılda 2 oyuna tr dil desteği vermek icin oturmuyorlar degil mi ? Kriz yönetimini yapabiliyor olmaları gerekmez mi ? Gerekli aksiyonları almaları gerekmez mi ? Kriz yönetimini yapılıp gerekli aksiyonlar alındı mi ?

Gelelim gelenek nesil konsollara. Fiyatlandırma politikası bu şekilde devam ettiği taktirde, psn tr konsol satışı ve oyun satışı üzerinde yeterince çalışması gerekecek. Zira sayılar zaten çok düşecek :)

Konu dışına fazla çıkmak istemem. Konu psn tr’nin satış politikası degil. Konuyu açan arkadaş Hindistan üzerinden 100 tl gibi daha uygun bir fiyata lisanslı, yasal bir yöntem açıklamış. Buradan oyun alacaklar teşekkür eder. Almayacaklar ise alacaklara laf söylemek yerine anlayışla karşılamalı ve “suçu” başla yerde aramalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam uygun fiyata oyun alın diye konu açmış yok 70 lira için değer mi, yok TR PSN'den almaya devam ederim yok kıl yok yün. Ulan ne tipler var arkadaş forumda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

bu kadar uğraş dediğin 10dklik iş hocam zor bişey değil. 70 lira sizin için az para ise buyrun 430liraya tr psnden alin. oyun ayni oyun arada 20lira fark olsa bile niye gidip pahalisi alınsın anlam veremedim
    çünkü bir garantisi yok ban yeme ihtimali var 430 tl yada 340 tl bir bütçe ayıracağına ps plus üyeliği alıp her ay 2 oyun bedava veriyordu zaten bu şekilde daha ucuza oynayabilirsin yada indirimleri bekleyebilirsin tabi ki 70 tl bizim içinde önemli ben 400 tl vermem bir oyuna o kadar değil bence
  • yabadabadufirarda kullanıcısına yanıt
    ban yeme ihtimali var dan sonrasi okumadim hocam :)

• Düştüğümüz hallere bak Hindistan psn den oyun almaya çalışıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok yararlı bir konu. Arkadaşlar düşük alım gücüne rağmen global olarak en pahalı oyunlar PSN TR'de. Bu durumun mantıklı bir açıklaması da yok. Tabiri caizse tam bir çakallık,kurnazlık bu yapılan Ve buna rağmen görüyorum ki halen karşı çıkanlarınız var bu duruma. Arkadaşlar kimse parayı sokaktan bulmuyor. Artık açın gözünüzü daha uygun fiyata oyun satın almayı kim istemez hele ki Türkiye şartlarında.

60-70 lira için uğraşmama değmez diyenler var ama tek bir oyun için düşünmeyin yılda on tane triple-a oyun satın alsanız o 60 lira fark senede ortalama 700 lira ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 1 Haziran 2019; 19:25:22 >
  • Oyunların Türkçe gelmesi kimsenin tavrına, satılan oyun miktarına göre belirlenecek birşey değildir. Bir zorunluluktur. Sanki lütfediyorlar Türkçe oyun getirerek.

• Yararli konu uste cikaralim

Bu arada hindistan psnde turk psn ile hepmi ayni kodlara sahip oyunlar yoksa oyuna goremi degisiyor

• Güzel konu olmuş elinize sağlık.
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    evet ayni hocam tr psndeki türkçe oyunlar hint psndede ayni şekilde türkçe

• Konu ile alakalı bir site buldum Hindistan PSN sı için cüzdan kodu satıyor

https://prepaidgamercard.com

https://prepaidgamercard.com/product/rs-4000-playstation-network-wallet-top-up/

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Konu ile alakalı bir site buldum Hindistan PSN sı için cüzdan kodu satıyor

https://prepaidgamercard.com

https://prepaidgamercard.com/product/rs-4000-playstation-network-wallet-top-up/
    days gone zamani hep ordan aldik kodlari zaten hocam. önce us paypal kullanarak alabiliyorduk sonradan Razorpay ödeme seçeneği eklediler bu sayede türk kartlar ile alabiliyorduk ama şimdi razorpayi kaldirmişlar türk kartlar geçmiyor malesef. sadece us paypal ile alabiliyoruz site + paypal komisyonu ile 64$ a geliyor. şuna amazon.in daha uygun 60$ a geliyor kod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 2 Haziran 2019; 12:4:23 >

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Herşey aleyhimize gelişiyor. Bunu bilmiyordum. Amazon a devam o zaman

• Death Stranding alındı. Bekleniyor. Eyw hocam bilgilendirme için. 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adam 70 tl için değmez yazmış, 70 tl dediğin oyunun %20si yapıyor zaten. sonra oturup oyun tr psnde %25 indirime girsin diye 3 ay bekler

tr psn'in görevi yerelleştirme ve kullanıcısına uygun fiyatları sağlamak, yapması gerekenlerden sadece birini yaptı diye niye tr psn'den alayım. en ucuz neresi ise oradan alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 2 Haziran 2019; 14:1:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Uğraşması bir yana şimdi elimde o kadar trophy kastığım, oyun aldığım bir hesabım var. Şimdi bunca uğraşı ve bu oyun kütüphanesini bırakıp yeni bir hesap açarak kütüphaneyi terk etmek-bölmek hoşuma gitmiyor.

Tabi yine de konuyu açıp rehber hazırlayan arkadaşın eline sağlık, diyorum.
    bu hesabı ana hesap olarak aktifleştirip oyunu kendi hesabından oynayabilirsin, herkes öyle yapıyor zaten. (sec hak alanlar hariç) trophy'ler oynadığın hesaba kayıt olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 2 Haziran 2019; 14:3:38 >
  • İlk çıktığın da almazsanız zaten spottan 300-350’ye kutulu rahat alınıyor..alan arkadaşa da niye alıyorsun demem zaten ilk çıktığı gibi oynamak istiyordur🎮

• Demeyeyim demeyeyim diyorum ama artık ayar oldum arkadaşlar. Ne Türkçe merakıymış yav bunca yıl neyle oyun oynadınız anlamıyorum. Keşke hiç Türkçe olmasa da oyunlar ucuza alsak. Türkçe olacak diye ağız eğip duruyorsunuz. Azıcık dik durun.
    Ana konuya gelecek olursak arkadaşımız sağolsun güzel güzel anlatmış ucuza almanın yolunu sunmuş daha ne yapsın. Teşekkür edin geçin alırsınız almazsınız size kalmış. Dümdüz eleştirmenin manası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Death Stranding alındı. Bekleniyor. Eyw hocam bilgilendirme için. 👍🏻

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.