Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.266
Cevap
52
Favori
256.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: valuable

Hocam cihaz geldikten sonra Digiturkplay performansına da bakıp bizi bilgilendirebilir misiniz?

Bir de gümrükte sorun çıkar mı acaba diye tırsmadım değil 120 dolar olduğı için. İnşallah sorunsuz alırsınız.

Gelince hepsine bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

QUAD ın avantajı sanırım ram ve android işletim sisteminin daha güncel olması olacak. ve tabii ki işlemci hızı.

En önemli farkı Mali 450 grafik işlemcisi. Ve tabi yüksek bitrate'li video oynatmada rakipsiz gibi bir şey. 240 Mbit'lik videoyu ağ üzerinden oynatabilmek nedir ya ? Bir düşünün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Ürünün ilk resimde usb 3.0 ise renk siyah diğer resim de mavi gözküyor, başka sitelerde de hepsi siyah gözüküyor. Anlamadım.. Neyse eğer ürün güzelse güvenilir yerden orjinal olacak şekilde ben de almak isterim açıkçası..

Onların çoğu, kasası aynı diye Q5 II'nin resimlerini kullanmışlardır. Yoksa gerçek cihazda birisi mavi renkte USB 3.0.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Ürünün ilk resimde usb 3.0 ise renk siyah diğer resim de mavi gözküyor, başka sitelerde de hepsi siyah gözüküyor. Anlamadım.. Neyse eğer ürün güzelse güvenilir yerden orjinal olacak şekilde ben de almak isterim açıkçası..

Onların çoğu, kasası aynı diye Q5 II'nin resimlerini kullanmışlardır. Yoksa gerçek cihazda birisi mavi renkte USB 3.0.

anladım. Teşekkürler...
  • Yalnız alacak olan arkadaşlar biraz beklesinler, belki bu yeni versiyon konusu gerçektir. Ben kurban olmuşsam siz olmayın :).
  • quote:

Yalnız alacak olan arkadaşlar biraz beklesinler, belki bu yeni versiyon konusu gerçektir. Ben kurban olmuşsam siz olmayın :).

Siz zaten sipariş vermiştiniz hatta ürün kargolanmıştı galiba !!! Hele bir size gelsin siz onayı verirseniz tamamsa o zaman bende alıcam. Beklemedeyim yani...
  • 25 Ağustos'ta Singapur'dan sevkedilmiş, bir haftaya kadar Türkiye'ye girer.
  • quote:

25 Ağustos'ta Singapur'dan sevkedilmiş, bir haftaya kadar Türkiye'ye girer.

Şimdiden hayırlı olsun hocam. Güzel bir inceleme bekliyoruz artık :)
    Acaba Türkiye satışı olacak mı ? (Sancak Bilgisayar vs.) ve tahminen ne zaman olur bilgisi olan var mıdır?
  • Ben bilmiyorum, Sancak Bilgisayar daha net cevap verebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minix x8-h ile karşılaştırma kısmında bir yanlışlık var. Minix x8-h digital çıkışı mevcut görünüyor.

Digital audio output (SPDIF Coaxial, SPDIF Optical): Himedia Q5 quad core YES, Minix X8H NO

http://www.minix.com.hk/Products/MINIX-NEO-X8-H.html
  • Evet, Minix X8'de optik çıkış var. Belki de "her ikisi de var mı" anlamında yazmışlardır bilmiyorum. Çok da önemli değil, önemli olan her ikisinin de olması. Optik de tek başına yeterli tabi...
  • Satışı olacak , numunesi geldi inceleniyor.
    Hatta cihaza şuan metin abi 4KTV de takla attırıyor
  • Şu anda stabil çalışıyor mu ? Orjinal yazılımla yani ? Bir de internet performansı nasıl acaba ? Merak ettim.
  • cihazın yazılımı daha çok yeni olmasına rağmen internet performansı vs... iyi sayılır , ciddi bir sorun göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

Satışı olacak , numunesi geldi inceleniyor.

Tahmini satış tarihi ne olur ?
    Bir de bu inceleme forum da da yayınlanır değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

Güncel ING. Yazılım :

http://dl.himedia-tech.cn/3798/himedia/googleplay/20140721/update_qualcore_Q5.zip

Çok teşekkürler, şimdi içim rahat etti :)
  • güzel haberler
    bekliyoruz satışını , tabii makul fyatla her zaman oldugu gibi :)
  • minix x8s ile karşılaştırıyor ve yazılımsal olarak çözdüğü belirtilmiş. Bunun nasıl bir negatif etkisi oluyor, ses kalitesi mi düsüyor?

Yani ses sistemi için 3-5 bin TL verip burdan kalite kaybı mı yaşayacağız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sancak Bilgisayar kullanıcısına yanıt
    minix satışı da gelecek mi? Bence himedia ve minix in son ürünleri piyadaki tüm cihazlardan daha iyi görünüyor.

Düzeltme: Yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birdblade -- 2 Eylül 2014; 10:05:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.