Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.265
Cevap
52
Favori
256.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

himedia Q10 pro dolby truehd desteklımı kendı sayfasında bu ıbareyı goremedım

Dolby

Dts

Dts hd ma

Dolby true

Atmos

Hepsi çalışıyor kendi player in de

kodi playerde pass yapmama ragmen avr ye dts....atmos gecmiyor.veya ben beceremedim..
  • Q10 3D Bluray Iso'larını menü ile birlikte mi oynatıyor acaba? Bir de Netflix durumu nedir? En yüksek hangi kaliteye çıkıyor?
  • bu q10 pro'ya ip tv çalıştıran app'ler yüklenebiliyor mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: husomuso

Q10 3D Bluray Iso'larını menü ile birlikte mi oynatıyor acaba? Bir de Netflix durumu nedir? En yüksek hangi kaliteye çıkıyor?

3D ISO'lar menülü değil. Netflix 1080p oynatılabiliyor.
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    İnternette ikisinin de tam tersi yazıyor. Netflix lisansı olmadığı için 480'e kadar çıkabildiği, Bluray ISO dosyalarının da menülü açıldığı yazıyor. Herkes farklı bir şey dediği için seçemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

bu q10 pro'ya ip tv çalıştıran app'ler yüklenebiliyor mu arkadaşlar?

Android olarak hepsini yükleyip izleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit)

Arkadaşlar Q10 pro kullanıyorum. Yeni güncelleme (2.0.5) çıkmış lakin iki farklı güncelleme gösteriyor. Bu farklılıklar ne anlama geliyor? Hangisini yüklemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Edit: Android N to Android N olan güncelleme Android 7 2.0.4 ten 2.0.5 e yapacakların güncelleme anlamına geliyormuş. Android L to Android N güncellemesi ise Android 5 ten Android 7 ye geçecek olanların yapacakları güncellemesiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakdanadak -- 21 Eylül 2017; 9:39:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sakdanadak

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit)

Arkadaşlar Q10 pro kullanıyorum. Yeni güncelleme (2.0.5) çıkmış lakin iki farklı güncelleme gösteriyor. Bu farklılıklar ne anlama geliyor? Hangisini yüklemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Konuya hakim değilseniz 2 ile başlayan Andorid 7'li güncellemeleri yüklemeyin, onlar henüz beta aşamasında, çalışmayan ya da eksik çalışan çok şeyi var hala. Sonra buraya gelip şu çalışmıyor, bu çalışmıyor, ne biçim media player diyenlerden biri olursunuz :D En güncel stabil yazılım zaten cihaza internetten otomatik geliyor.

• quote:

İnternette ikisinin de tam tersi yazıyor. Netflix lisansı olmadığı için 480'e kadar çıkabildiği, Bluray ISO dosyalarının da menülü açıldığı yazıyor. Herkes farklı bir şey dediği için seçemiyorum.

ISO menüleri son beta yazılımla geldi ama beta yazılım tavsiye etmem şu aşamada. Daha zamanı var. Son stabil yazılımda 3D ISO menü yok. 3D ISO indirip izliyorum devamlı, bilmeden konuşmuyorum.

Netflix'te bir ay 4K üyelikle deneme süresi olarak kullandım cihazda. Bu cihazda Netflix sertifikasyonu yok ama bu 4K'yı ve HDR'ı engelliyor. 4K üyelikle 1080P gösteriyordu ben geçen yaz Netflix kullandığımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

bu q10 pro'ya ip tv çalıştıran app'ler yüklenebiliyor mu arkadaşlar?

Android olarak hepsini yükleyip izleyebilirsiniz.

Teşekkür ederim cevap için.

Ben baya eski bir himedia kullanıcısydım eski 5 serisi vardı bende o zamanlar ve torrent performansı kötüydü.

Bu cihaza hdd takılabiliyormuş acaba torrent test ettiniz mi?
  • HDD yeri var ama ben kullanmadım. Torrent olarak kullanıyorum bu konuda cihaz başarili 4-5 gün açık kalsa bile ısınma yapmıyor.

• bluetooth gamepad çalışıyor mu cihazda?

bende xbox 360 ve wireless alıcısı var ama çalıştırmak için biraz uğraşmak gerekiyormuş..

cihazla bluetooth uyumlu max 50 tl iş görür bir gamepad önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

quote:

ISO menüleri son beta yazılımla geldi ama beta yazılım tavsiye etmem şu aşamada. Daha zamanı var. Son stabil yazılımda 3D ISO menü yok. 3D ISO indirip izliyorum devamlı, bilmeden konuşmuyorum.

Netflix'te bir ay 4K üyelikle deneme süresi olarak kullandım cihazda. Bu cihazda Netflix sertifikasyonu yok ama bu 4K'yı ve HDR'ı engelliyor. 4K üyelikle 1080P gösteriyordu ben geçen yaz Netflix kullandığımda.

iso uzantılı herhangi bir filmin menüsünün resmini burada paylaşırmısın ?

En son sürüm 2.0.5 i kurdum 2 tane iso uzantılı 3d olmayan filmi q10 pro'nun kendi playerinde denedim.
    Sonucunda 2 filmide menüyü göstermeden başlattı.

Q10 pro için herhangi bir ayar gerekiyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutb -- 22 Eylül 2017; 23:11:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kutb

quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

quote:

iso uzantılı herhangi bir filmin menüsünün resmini burada paylaşırmısın ?

En son sürüm 2.0.5 i kurdum 2 tane iso uzantılı 3d olmayan filmi q10 pro'nun kendi playerinde denedim.
    Sonucunda 2 filmide menüyü göstermeden başlattı.

Q10 pro için herhangi bir ayar gerekiyormu ?

Ben beta yazılımları kurmadım, ama 2.0.5 açıklamalarında 3D Bluıray menu desteği geldi diye okumuştum. Yarım yamalak çalışıyorsa şaşırmam, beta olduğu için bu yazılımlarla canımı sıkmak istemiyorum.

• Q5/Q10 Pro BD-ISO Menu Support. BETA Patch.

« on: September 18, 2017, 12:59:49 PM »

The download below adds BD-ISO menu support to Himediaplayer for firmware 2.0.5.

When installed a new option will appear in Himediaplayer menu giving access to BD-ISO full menus.

This patch is an official BETA from HiMedia. All feedback is appreciated.

Download & Instructions

Download:http://www.mediafire.com/file/i1f7j6ejb4p749n/OpenBlurayMode.apk

1. Install BlurayPatch app by opening OpenBlurayMode.apk from Q5/Q10 Pro FileManager or any other file manager app.

2. Run the installed BlurayPatch app (My Apps - BlurayPatch) and press OK to toggle 'Open Bluray'.

Bunları yaptım ve iso uzantılı film menülü olarak açıldı. 😊

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutb -- 23 Eylül 2017; 12:54:29 >

• Merhaba tekrar,

Cihaza 4tb HDD alacağım.

HDD konusunda tavsiyeleriniz var mı, şu marka model uyumsuz yada sorun çıkarıyor gibisinden?

Teşekkürler
  • Yahu nedir bu iso'lu bluray merakınız yahu. Değer mi o kadar GB download etmeye, x265 çıkmış artık
  • Arkadaslar himedia q3 quad satsam kaca gider?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zidoo x9s 400 tl olduğuna göre 150 tl eder ancak

Ben 200 e satmıştım

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.