Şimdi Ara

Hile ve Hile Kullananlar hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi akşamlar. aslında forumda fazla başlık açmayı sevmem ama hile konusunda okuduklarım ve biraz araştırmam sonucunda bu başlığı açıp fikir alışverişi yapmak istedim.

malum her masum oyuncu hilecilerden ve hile programlarından şikayetçi. fakat bu hile konusunun bile ağır bir ticareti oluşmuş.

aylık 50 tl gibi bir ücrete hileyi satın alıp oynayabiliyorsunuz. benim dikkatimi çeken şey hile konusunda ne kadar şikayetçi varsa bir o kadar da hileyi destekleyen var.

site adı vermek istemiyorum, hile programı satan bir web sitede olan 2-3 yorumu sizinle paylaşmak istedim.

"Programı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum alanında kesinlikle en iyisi ve canlı destek ekibinin ilgisi de cabası :) Kaçırmayın alın derim."

"aşırı derecede güzel bir hack çok yardımı dokunuyor rekabetci maçlara giriyorum ban derdim yok rahatca kullanabilirsiniz sağolun tekrardan :)"

" AYDIR KULLANIYORUM DİKKATLİ OYNARSANIZ HİÇ BİR ŞEKİLDE BAN YEMESSİNİZ 3 TANE GLOBAL HESAP KASTIM TEŞEKKÜRLER"

"Yazılım cs:go alanında bana göre en iyisidir. Ayarların kısmi olarak kapatılması da sizin bir anlık siniriniz ile full e çekip ban yeme riskini azaltıyor. VAC-BAN sorunu kesinlikle yoktur, sizin yapmanız gereken overwatch’a yakalanmamak. Verdiğiniz parayı fazlası ile hak eden bir yazılım, kusursuz diye bilirim. Kafanızda hiç bir soru işareti kalmasın şahsen 4600 liralık envanterim ile bu yazılımı korkusuzca kullanıyorum =))) "

peki bu arkadaşlar kimler

• sirswaggerden mi bahsediyorsun hocam :)
  • Allahtan site adı vermedim adamın namı baya varmış
  • Namından degıl ya 50 lira deyince aklıma o geldı dırek o yüzden sordum :D
  • bence valve istese bu hile olayını kökten bitirebilir, bitirmek istemedikleri için bitirmiyorlar, neden? çünkü her hileci oyunuc 1 ban demek, banlanan oyuncu ise ne yapıyor? yeni bir hesap açıp tekrar oyunu satın alıyor. yani valve için, her hileci oyuncu = 24 TL
  • Sonunda bana da aldıracaksınız şu hileyi yeter be
  • Bitiremez.mmofps olup hilesi olmayan 1 tane oyun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum bu cs değil bütün oyun dünyasında böyledir.

ve ortada dolaşan teori her zaman oyun yapımcısının buna bilerek müdahale etmediği, arada göz boyamak için banlar attığı ve bu izin verdiği adamlar dışında başka hile yapanları banladığı ve bu hile firmalarından % komisyon aldığı falandır.

kısacası kasmayın. 1 tane adamın profilini kaydettim, 2 ay boyunca her gün raporlaadım arkadaşlarımla.
    2 aydır açık hala profili hiçbir şey olmadı.

videosunu çekip youtube a attım steam foruma vs koydum değişen bir şey yok.

alın size de atayım.

https://www.youtube.com/watch?v=2nJXQlei-BI

http://steamcommunity.com/id/153153153153153/

hala ban falan yok. bu adamın profili cheater, hacker yorumlarıyla doluydu ve sürekli raporlanan birisi. ow'ye de mi düşmedi sanki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 13 Ocak 2016; 17:27:39 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.