Şimdi Ara

Hiking A43 3300 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
3
Favori
27.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence de sd olması çok zor birisinin alıp bakması lazım program ile anca öyle anlaşılır.
  • Yav illa mağdur olmak için can atanlar var.
    Markanın servisi problem,malzeme kalitesi ve yazılım sıkıntı.Şikayetvar,youtube videolarının altında bir sürü mağduriyet var.

Bunları uzun uzun anlatmamıza rağmen,insanlar mağdur olmasın diye 2.defa yazıyorum.

Hala gerçekleri söylüyoruz diye beleş olsa insanlar almaz yok mok atar diye saçma yorum yapanlar var.

İnsanlara harbiden iyilik yaramıyor.Ama genelleme yapmamak lazım.Doğruları söylemeye devam.İlla alıcam diyen varsa iyi mağduriyetler diliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 5 Nisan 2023; 1:16:2 >
  • Alan var mı arkadaşlar?

İşlemcisi nedir?

• kriptoymus kullanıcısına yanıt

maddi durumunu bilmeden yazıyorum ama insan anne babasına böyle dandik telefonları layık görmemeli. 10-15 binlik bir telefon daha iyi olur. Hiking A43 3300 TL Hiking A43 3300 TL 

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    puhahahhaah yaptığı yoruma bak. insan kendisine toyota araba reva gormemeli porsche bugatti veyron, ferrari felan daha iyi olur
  • comollokko22 C kullanıcısına yanıt

üç kuruşluk telefonla, milyonluk araçları bir tutan senin yorumun çok mantıklı Hiking A43 3300 TL Hiking A43 3300 TL ne kullanıyorsan onu bırak.

• cabbar.ağa kullanıcısına yanıt

Bugün alınabiliyor mu?

• cabbar.ağa kullanıcısına yanıt
    unisoc t610 deniyor kesin teyitleyemedim
  • t610 cok kotu bir islemci degil yani bekledigimden bir iki tık daha iyi cıktı
  • Az önce A101 şubeden ayırttım…
  • Hiking A43 3300 TL
  • Sd 662 ye yakın bir performansi varmış bu işlemcinin.
    Herşey ram degil ram işlemcide çok önemli faktör
  • yani?

dün demiştim kesin unisoctur diye, snapdragon nerden çıktı ilginç :)

ekran da düşükmüş

• 2 yıl idare etse yeter. 2 katı paraya alınabilecek cihazlar 4 yıl idare edecek mi?
  • İşlemci dengi buysa xiaomi redmi 9t 4/64 en düşük 4700 tl. Yurtdışı olanları 3300 e alınabiliyor sanırım. Yazılımla çözülüyormuş.

Güvendiğiniz bir yerden xiaomi daha mantıklı duruyor.
  • kriptoymus kullanıcısına yanıt

Seçim sizin .

• internet telefon almaya korkan orta-yüksek yaş grubunun tav olacağı telefon

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.