Şimdi Ara

Hikaye denemesi - wattpad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır makaleler ve çeşitli yazılar yazıyorum. Bir süredir farklı arayışların özlemini çektiğim için wattpad'de hikaye yazmayı deniyorum. Şimdilik yakın çevremle paylaşmış ve olumlu geri dönüş alsam da benim ilgilendiğim kısım olumsuz geri dönüşler. Bunu da en iyi birbirini tanımayan insanlar yapıyor. Konu Dışı'nda ne kadar acımasız yorumlar yapıldığını hatırlayınca sanırım doğru yerdeyim.

Hakaret olmadığı sürece inanın her türlü eleştireye açığım.
    https://www.wattpad.com/836722056-soluk-ya%C5%9Fam%C4%B1n-k%C4%B1y%C4%B1s%C4%B1nda-kad%C4%B1nlar-neden-bu-kadar?utm_source=web&utm_medium=twitter&utm_content=share_reading&wp_uname=Vrnixo&wp_originator=LUwwtCkS2I%2B7xQbmGSz7FR0ZxIRvedNZl6KCqTFTBsVVQfablcS60wsuSUMeMmqNVGqaKwNL6%2F2tzzjaNhv6AhqUZWiAf6Gq0YR1wg7BzZ9h%2FVTlkIOPluKAWWUAU7q3&_branch_match_id=link-755009500322732269

• 12 yaşındakiler için güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

12 yaşındakiler için güzel
    Kulağa o kadar da kötü gelmiyor.
  • Cümleler düzgün ancak ortada konu yok. Bir de R karakteri, fena hâlde "Death Note"taki Ryuk karakterini çağrıştırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbey617 -- 9 Şubat 2020; 23:24:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akbey617

Cümleler düzgün ancak ortada konu yok. Bir de R karakteri, fena hâlde "Death Note"taki Ryuk karakterini çağrıştırdı.
    Olaydan daha ziyade durum öyküsüne/diyaloglara yoğunlaşmayı hedefledim. Ayrıca evet "R" Ryuk, death note izlemiş kişiler için ufak bir easter bırakmak istedim. Bu detayı fark ettiğiniz için de teşekkür ederim
  • dh bitmiş ya 9 yaşındakileri haber editörü yapıyor
  • erob kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MotosikletPilotu

dh bitmiş ya 9 yaşındakileri haber editörü yapıyor
    Fiziğimle değil işimle gündeme gelmek isterim dostum hikayenin paylaşıldığı mecraya ya da benim sitedeki konumuma değil sadece paylaşıma odaklan. Onda nelerden nefret ettin? Eminim oradan tüm günümü kötü geçirmeme sebep olacak bir eleştiri bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erob

Fiziğimle değil işimle gündeme gelmek isterim dostum hikayenin paylaşıldığı mecraya ya da benim sitedeki konumuma değil sadece paylaşıma odaklan. Onda nelerden nefret ettin? Eminim oradan tüm günümü kötü geçirmeme sebep olacak bir eleştiri bulabilirsin.

Alıntıları Göster
    okuması o kadar yorucu ki ancak yarısına kadar dayanabildim. yüklemler inanılmaz yoruyor geldi gitti girdi aldı pfff dedirtti yani kusura bakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: MotosikletPilotu

okuması o kadar yorucu ki ancak yarısına kadar dayanabildim. yüklemler inanılmaz yoruyor geldi gitti girdi aldı pfff dedirtti yani kusura bakma.

Alıntıları Göster
    Domo Arigato
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.