Şimdi Ara

Highpower psu tamiri yapabilecek yer tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar Highpower 850 w powersupply im sonunda bozuldu. Ürünün garantisi 1 ay önce bitti ve akortek tamir etmediklerini yurtdışına göndermeleri gerektiğini ve yenisi ile aynı paraya mal olacağını söyledi. Bu bilgiyi alabilmek için 3 gün kavga dövüş uğraşmam da cabası. Şimdi istanbul anadolu yakasında güvenilir işinin ehli bir psu tamir servisi bilen varmıdır ?? Teşekkürler

• Hocam, arızanın ne olduğu hakkında fikriniz var mı?

Sigortanın yanması gibi bir şeyse kolayca tamir edilir; ama daha ciddi bir durumsa, mesela patladıysa - duman çıktıysa, tamirle ne kadar düzeleceği şüpheli. PSU işinin şakası yok biliyorsunuz, sistemi de götürebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 5 Ağustos 2014; 11:15:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Hocam, arızanın ne olduğu hakkında fikriniz var mı?

Sigortanın yanması gibi bir şeyse kolayca tamir edilir; ama daha ciddi bir durumsa, mesela patladıysa - duman çıktıysa, tamirle ne kadar düzeleceği şüpheli. PSU işinin şakası yok biliyorsunuz, sistemi de götürebilir.

Şükür yanma gibi bir durum söz konusu değil herhangi bir koku yada duman gelmedi. Bir gün normal bir şekilde çalışırken ertesi gün çalışmadı. Highpowerın ilgili uçları kısa devre yaptığımda bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Akortekten olumsuz cevap alınca içini açtım 1 tane soğuk lehim vardı yeniledim ama yine olmadı. Ayrıca gözle görünen herhangi bir yanma yada şişme bulunmuyor. Açıkcası çok basit bir problemide olabilir ama tespit edemedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.