Şimdi Ara

High Elo AD Rehberi (v0.3) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
35
Favori
7.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • niye nick kapadın madem high sın aç qnq
  • herkez değil herkes
  • sezon 3 ortasinda başladim demişsin sihirdar simgen s2 den kalma ne iş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

sezon 3 ortasinda başladim demişsin sihirdar simgen s2 den kalma ne iş?
    quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: Hyperior

o hesap benim değil işte smurf olarak kast©¥ğ©¥m hesap diye belirttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dertli Genç

quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: Hyperior

o hesap benim değil işte smurf olarak kast©¥ğ©¥m hesap diye belirttim

dikkat etmemişim pardon.

• Güzel rehber eline sağlık. Benim de main adc ama bu aralar sıkıldım oynamaktan. Sup rolünü hiç bilmememe rağmen pek oynamadığım karakterlerle lane kazandırabiliyorum .Ama maini sup olan adam yapamıyor bunu. Bot lane i sup kazandırırmış onu anladımm.
    Ayrıca vayne bu aralar her oyunuma denk geliyor taşıma kapasitesi yüksek bir adc. Pek oynayamıyorum pozisyon almada sıkıntım var vayne ile ultiyi ve görünmezliği etkin bir şekilde kullanamıyorum var mıdır önerin.
  • Şu vayne hala ilk q kasmayı denemedim. Gosu filan kasıyormuş galiba öyle. Oyun başında ortalık hareketlenince mekanik yapmak için mobilite için mantıklı geldi ama hala w den vazgeçemiyorum denedin mi sen hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Güzel rehber eline sağlık. Benim de main adc ama bu aralar sıkıldım oynamaktan. Sup rolünü hiç bilmememe rağmen pek oynamadığım karakterlerle lane kazandırabiliyorum .Ama maini sup olan adam yapamıyor bunu. Bot lane i sup kazandırırmış onu anladımm.
    Ayrıca vayne bu aralar her oyunuma denk geliyor taşıma kapasitesi yüksek bir adc. Pek oynayamıyorum pozisyon almada sıkıntım var vayne ile ultiyi ve görünmezliği etkin bir şekilde kullanamıyorum var mıdır önerin.
    quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: Echoés

Güzel rehber eline sağl©¥k. Benim de main adc ama bu aralar s©¥k©¥ld©¥m oynamaktan. Sup rolünü hiç bilmememe rağmen pek oynamad©¥ğ©¥m karakterlerle lane kazand©¥rabiliyorum .Ama maini sup olan adam yapam©¥yor bunu. Bot lane i sup kazand©¥r©¥rm©¥ş onu anlad©¥mm.
    Ayr©¥ca vayne bu aralar her oyunuma denk geliyor taş©¥ma kapasitesi yüksek bir adc. Pek oynayam©¥yorum pozisyon almada s©¥k©¥nt©¥m var vayne ile ultiyi ve görünmezliği etkin bir şekilde kullanam©¥yorum var m©¥d©¥r önerin.

Çok oynamalısın sana en baştaki önerim bu çünkü 100 tane maç atınca bile heronun herşeyini öğrenemiyorsunuz.Ultiyi fight başlar başlamaz açma kendini güvende hissetmediğin yada üzerine biri çullandığında kitelamak için kullan yoksa başta ultin bitiyor fight sırasında biri sana focus attığında hiçbişey yapamadan ölürsün.Herzaman supportunun arkasında olmaya çalış tflarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 11 Temmuz 2015; 16:30:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacobıan

hacı ben kite ı sag click le yapiyorum ama onun baska bi yontemi vardi daha seri yapmak için onu anlatirmisin
    quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: Talk2MyHand

hac©¥ ben kite ©¥ sag click le yapiyorum ama onun baska bi yontemi vardi daha seri yapmak için onu anlatirmisin

a ya basarak yapabilirsin veya shift + sol tiklama yaparak yapabilirsin.Shiftle yapmak zordur ama missclik yapmay, önlüyor.Özel oyunlarda yada normal oyunlarda üzerinde çalişmalisin yoksa afallarsin
    Edit:Yada ayarlari şu şekilde değiştirip a + sağ tık yaparak kitelayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 11 Temmuz 2015; 16:29:34 >
  • ----#Updated v0.1
    Vayne tüyoları,terimler eklendi
  • Hocam doublelift seciminde yanlışlık mi var 3 kere w yerine q ya vermesi gerekmezmi 2 kere görünmezlik için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naval_Architect -- 11 Temmuz 2015; 18:17:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakik1234

Hocam doublelift seciminde yanlışlık mi var 3 kere w yerine q ya vermesi gerekmezmi 2 kere görünmezlik için.

hayır yanlış yok hocam ben teknik olarak yanlış anlattım.6 levela kadar 3 kere q verilebilir ancak genede çok pozisyon çıkmadığı için 3 w ye verip 8. levelda q yu 3 lemiş.
  • Mobilim videoları falan izleyemedim ama baya iyi çalışma hocam adc sevmeme rağmen tamamını okudum

• Şuan adc oynamak cesaret ister özellikle yeni jung itemi yüzünden master udyr nocturne xin tekliyor adamı özellikle master kiteda yapılmıyor
  • Eyvallah hocam teşekkür ederim @Brls03
    Cidden bugun karşı takımdaki udyr 15 dk ormandan çıkmadı ilk kez gördüğümde yanımdaki full canlı jannayı 2 saniye sürmeden öldürdü daha sonra benide kesti kesinlikle nerf yemesi lazım jungle iteminin hangi heroyu banlayacaz @elzora666666

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 11 Temmuz 2015; 20:02:06 >
  • Rezerved

• yararlı rehber adc öğrenmeyı dusunuyorum yavas yavas lazım oldugunda bakıcak bı rehber olmus oldu

• Öbür adcleri nezaman ekliyeceksiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TahmKench

Öbür adcleri nezaman ekliyeceksiniz hocam
    quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: TahmKench

her gün güncellemeye çalişiyorum birde şu nokta var her adc için büyük püf noktalar bulunmuyor bu yüzden tüm adcler yerine metada olanlar ve dediğim gibi gerçekten bazi trickleri olan adcleri eklemeyi düşünüyorum.Sizin istediğiniz hero nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 11 Temmuz 2015; 23:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dertli Genç

quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: TahmKench

her gün güncellemeye çalişiyorum birde şu nokta var her adc için büyük püf noktalar bulunmuyor bu yüzden tüm adcler yerine metada olanlar ve dediğim gibi gerçekten bazi trickleri olan adcleri eklemeyi düşünüyorum.Sizin istediğiniz hero nedir

Graves ve urgot

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.