Şimdi Ara

High Elo AD Rehberi (v0.3) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
35
Favori
7.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her supportun okuması gereken rehber 1 yıldız üzerinden 4 yıldız.Şaka maka gerçekten devam et iyi bir rehber olacağa benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim çok güzel olmuş şu anki haliyle bile. Devamını getirmeni diliyorum tebrik ederim.

• Yararlı konu +rep'imi verdim
  • Şu baştaki resmi simage yapabileydin iyidi sayfanın ırzına geçmişsin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BONZAI OR FEED

quote:

Orijinalden alıntı: xbeslag

baya oyun zekan 0 neyse

Malesef öyle
     High Elo AD Rehberi (v0.3)

Gold 5.Senin elonda vayneler tabi feedler.Seviyen ve oyun bilgin ortada, sus kucugun soz buyugun derler.Susta dinle.

• Eline sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 10 dakika hep keşke ben adc alsaydım diyorlar ne yapmam lazım

Adc iken tek yapabildiğim pozisyon almaya çalışmak galiba

Laningte nasıl öne geçebiliriz jungle sup farkı ile mi veya laningte öne geçmek için napmam lazım adam farma gelirken adama vuruyorum adamda bana vuruyor bazen veya 2v2 tradelerde napmam lazım kendimi korumam mı adcyi düşürelim sup kolay mantığı ile adcye atlamak mı

Şu şampiyonlara devam edip early de güçlü olanları falan yazarmısın şuan pek düşünemiyorumda
  • Valla begendim eline saglik

• quote:

Orijinalden alıntı: Dhiozy

Şu baştaki resmi simage yapabileydin iyidi sayfanın ırzına geçmişsin hocam

Tabiki

• Mestrant kullanıcısına yanıt
    su kucugun söz büyüğün değilmiydi la o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Geldi

su kucugun söz büyüğün değilmiydi la o

Kökü bu sekildedir zamanla degiserek bu sekilde aktarilmis ve kullanilmaya devam edilmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemâncı

İlk 10 dakika hep keşke ben adc alsaydım diyorlar ne yapmam lazım

Laningte nasıl öne geçebiliriz jungle sup farkı ile mi veya laningte öne geçmek için napmam lazım adam farma gelirken adama vuruyorum adamda bana vuruyor bazen veya 2v2 tradelerde napmam lazım kendimi korumam mı adcyi düşürelim sup kolay mantığı ile adcye atlamak mı

Şu şampiyonlara devam edip early de güçlü olanları falan yazarmısın şuan pek düşünemiyorumda

Adc train işidir ne kadar çok oynarsan o kadar çok gelışırsin çünkü bissuru farkli matchuplar var hepsine karşı oynamadan gene afallarsın.Tavsiyem cait alman yüksek menzili ve kaçış yeteneği olduğu için daha rahat oynarsın.Lanede her zaman agresif oynamana gerek yok takas yerine sadece farma odaklanmayı dene ama tabiki supportun sana uymayıp savaş başlatabilir eğer önde çıkacağını düşünüyorsan takasa girmelisin yoksa supportunu mecburen bırakacaksın oda anlar hatasını.
    Cait,lucian,sivir,jinx,graves bu heroların early gamede dürtecek skilleri veya uzun menzilleri var bu herolarla daha agresif oynayabilirsin.
    Edit:Takasta önde çıkabilmek için kendinin ve karşı takımın hasarıni hesaplayıp ona göre savaşman veya çekilmen lazım
    Lane kazanmak adc ve support için yari yariya adc iyi support kotuyse bi noktadan sonra karşi support farkini koyup avantaj elde edebilirler o yuzden sen kendini geliştirmeye bak supportun savaş başlattı diye hemen atlama kesebilrmiyim diye düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 11 Temmuz 2015; 11:49:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dertli Genç

quote:

Orijinalden alıntı: Kemâncı

İlk 10 dakika hep keşke ben adc alsaydım diyorlar ne yapmam lazım

Adc train işidir ne kadar çok oynarsan o kadar çok gelışırsin çünkü bissuru farkli matchuplar var hepsine karşı oynamadan gene afallarsın.Tavsiyem cait alman yüksek menzili ve kaçış yeteneği olduğu için daha rahat oynarsın.Lanede her zaman agresif oynamana gerek yok takas yerine sadece farma odaklanmayı dene ama tabiki supportun sana uymayıp savaş başlatabilir eğer önde çıkacağını düşünüyorsan takasa girmelisin yoksa supportunu mecburen bırakacaksın oda anlar hatasını.
    Cait,lucian,sivir,jinx,graves bu heroların early gamede dürtecek skilleri veya uzun menzilleri var bu herolarla daha agresif oynayabilirsin.

Tamamdır sağol

• Tam da Vayne üzerine odaklanmaya başlıyordum, iyi denk geldi bu konu.
    Fav'a attım, uygun bir zamanda baştan sona okuyacağım, eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

Tam da Vayne üzerine odaklanmaya başlıyordum, iyi denk geldi bu konu.
    Fav'a attım, uygun bir zamanda baştan sona okuyacağım, eline sağlık

vayne'ide ekleyecem en kısa sürede
  • Ayrintili kite rehberi hazirlarsan super olur. Video seklinde bir yandan goster bir yandan sesli anlat mesela. Kisayol tuslari a tusu shift tusu vb

• updullah
  • Vayne kalista bekliyoruz eline sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yararlı ve uğraşılmış bir konu üstlerde durmalı. Her hero için 3-4 bir şeyler yazarsan iyi olur. Yalnız şu kite olayı için ufak ayarlamalar yapılıyordu onlardan bahsetmemişsin. Mesela benim masaüstünde aa yapınca saldırı bitmeden hareket edince saldırı yarıda kesilip yola koyuluyor.
    Ek olarak hangi herolar hangi itemlerle daha uyumlu ondan da bahsede bilirsin. Örneğin Jinx için hayalet dansçının daha yararlı olması gibi. Ya da luci için Youmuu gibi.

• hacı ben kite ı sag click le yapiyorum ama onun baska bi yontemi vardi daha seri yapmak için onu anlatirmisin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.