Şimdi Ara

Hiç mi sorgulamıyosunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu başlık sadece çalışan mavi - beyaz yaka 25 yaş üstü arkadaşlar içindir 25 yaş altı asosyal ergenler yazmazsa iyi olur.

Hergün sabah 8'de kalkıp işe gidiyorsunuz akşam belki 17.00 belki 18.00 belki daha geç saatlerde çıkıp evinize gidiyorsunuz hayatınız bundan ibaret başka birşey yok. Ne kadar maaş alıyorsan al istersen 30k maaş al önemli değil hiç mi hayaliniz yok hiç mi ben bişey yapıyorum ama ne yapıyorum ne demiyosunuz bu kadar mı hayatınız değersiz kardeşim.

Kesinlikle yargılamıyorum meraktan soruyorum inanın bunca stres-sıkıntı yolda görsen selamını almiycağın tiplerle aynı ortamda hergün bulunmak arabası olmayanı için özellikle istanbul da toplu taşıması kalabalığı pisliği trafiği ya saymakla bitmez a.k böyle yaşamak bir insanı ne şekilde motive edebilir? Sadece karnın doyuyo ve bir 4 duvarda uyuyosun bu mu olay yani.

• Ben hergün sorguluyorum ama çare yok

Bende bıktım ise gitmekten 3 kuruşa calismaktan

Ama çare yok işi bıraksam o 3 kuruşuda bulamicam

Şu ölümlü dünyada hayatımızın çoğu heba oluyor

Yarın ise gidicem sabah 6:10 gibi kalkicam evden 7:00 de cikicam 8:00 mesai baslicak akşam 17:00 kadar eşşek gibi çalışacam eve gelmem 17:30-17:40 gibi olacak

Ve haftanın 5 günü böyle ay sonu aldığım parada 4000-4200 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 yaş altı beyaz yakayım 9.30'dan önce kalkmıyorum soruları alayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.