Şimdi Ara

hiç kız arkadaşı olmamışlar hele bir gelin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
2.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendimi çok yalnız hissediyorum 20 yaşındayım6 ay sonra 21 e basacağım inşallah ama kendimi çok yalnız hissediyorum sizin yaşınız kaç neden olmadı onları yazsanıza bi efkarlanalım beraber

• La ben 24 yaşındayım hiç olmadı daha yaşın çok küçük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazılım öğren kendi kız arkadaşını kendin tasarla.

don hanım haber waifu simulator yap.

• Hocam ilerde genetik çalışmalarla her insanı doğmadan önce yakışıklı yapabilirler. Bence biz çok yanlış zamanda doğmuşuz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22

• Hocam o yaslar universite yaslari hic okuldan fln dami olmadi cevren yok mu?

• SM01_VXG kullanıcısına yanıt

Nasıl dayanıyorsunuz ben 21 yaşındayım kafayı yiyecek gibi oluyorum bazen.

• 40 yaşındayım hiç olmadı. Yanlızlığımı daha çok seviyorum.
    Aynı dili konuşanlar değil , aynı duyguları paylaşanlar anlaşır.
    Bu saatten sonra (bana) eğlenilecek kız (sevgili) lazım değil.
    Özel ve nadir bulunan evlenilecek kız gerek.

• sevgilisizlik değil de parasızlık sıkıntı, okul bitse adam akıllı bir para geçse de elime gezip tozsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sessiz biriyim diye olmadı. Yaş 21.

• moonwalk yapmayı öğren belki olur

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Hocam o yaslar universite yaslari hic okuldan fln dami olmadi cevren yok mu?

Hocam ben de ünideyim hatta sınıf 50 kız 10 erkekti ama insan losersa istediği kadar çevresinde kız olsun olmaz.

• Eskiden insanlar 14-15 yaşında evlendiriliyordu, şimdi 30undan önce evlenebilene imreniliyor. Çok kötü bir devirde doğduk galiba.

• meriçsen olmaması normal hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xiper

Hocam ilerde genetik çalışmalarla her insanı doğmadan önce yakışıklı yapabilirler. Bence biz çok yanlış zamanda doğmuşuz :D

Genetik çalışmalarla yapay bir eş de yaparsın kendine, istediğin fizikte bir bağyan tasarlarsın.hiç kız arkadaşı olmamışlar hele bir gelin 

• quote:

Orijinalden alıntı: brhmlpy

Hocam ben de ünideyim hatta sınıf 50 kız 10 erkekti ama insan losersa istediği kadar çevresinde kız olsun olmaz.

Alıntıları Göster

Kardesim kendinizi boyle etiketlerseniz herkes size loser der. Once kendinize deger verin hepiniz degerli kardeslerimizsiniz kimseden eksiginiz yok. O kizlarda normal insan cogu sizlerden karakter, insanlik ve zeka olarak dusuk insanlar hatta. Normal ortama girin selam verin vs yorum yapin yeri geldikce yakinlasirsiniz. Uzak yabani durmayin oyle.

• Peki hiç denedin mi şansını yoksa ayağına mı gelsin istiyorsun. Ben şuana kadar 4 tane kıza teklif ettiim hiçbiri olmadı. Üniversite başlasın yeni insanlarda deneyecem şansımı şuan hiç bir kız tanıdığım bile yok. Hedef koydum 2021 bitmeden kız arkadaşım olacak diye😀

• yaş 27 hiç olmadı hepinizi en devrimci duygularımla selamlıyorum

hiç kız arkadaşı olmamışlar hele bir gelin
  • Bende 21 den sonra açıldım gençler. Bu işlerde biraz fırlama olmak gerekiyor. Herkese gül atın tabi taciz etmeyin.
    Illa ki birileri düşecektir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.