Şimdi Ara

Hiç 'Keşke kız olsam' dediğiniz oldu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ilişki konularında kızların daha şanslı olduğunu düşünüyorum, ilk adımlar genelde erkeklerden gelir onlarda istediklerini seçer bu bakımdan birkaç kere iç geçirmiş olabilirim.

Sizin oldu ise neden?

• Olmadı
  • erkek olduğuma şükrediyorum
  • "Düşen sütyen askın yok. Canını acıtan ağda, cımbız yok. Duştan sonra saatlerce uğraşacağın saçın yok. Karnında taşıyacağın bebek yok. Sancısını çekeceğin reglin yok. Cinsel ilişkiye girsen kaybedeceğin hiçbir şey yok. Tek başına gece dışarı çıksan laf atacak kimse yok. Şort giysen bakacak insan yok..

Altı üstü bir adam olacaksın. Onu da olamıyorsan geber daha iyi. "

Okan Bayülgen
  • İyiki erkeğim hep söylerim
  • Benim oldu.Keşke hoşlandığım kızın yerinde olsaydım da bu kadar sevildiğini bilmekle geceleri rahat uyuyabilseydim ve keşke karşısımdaki erkeğe bir şans verseydim.Keşke sevdiğim kız da bunu anlasa.Ama anlatamıyordum ki.İçimden geçenleri bilse boynuma sarılır fakat anlatacaklarımı öğrendiğinde tek yaptığı bir kaç görüşme sonrasında ayrılmak oldu.Keşke anlatabilsem ama orhan veli de öyle dememişydi zaten.."Anlatamıyorum"
  • Erkek olmak tabii ki kat kat daha iyi ama iç geçirmiştir çoğu kişi bence elbet bir an da olsa
  • Regl olmaya,içime birşeyler almaya niyetim yok.
  • Olmadı.
  • Bir kere oldu o da çıkma teklifini eden taraf hep erkek tarafı olduğu içindi (en azından bize edenimiz olmadı diğer arkadaşları bilemicem).Ne diye hep biz ediyoruz lan nası sistem bu!
  • Bir atasözü derki :milyonlarca para olcağına fındık kadar mımın olsun demiş

not:ılık değilim sapına kadar erkeğim
  • Olmadı
  • oldu diyenleri not ettim
  • dünya kadar malın olacağına fındık kadar şeyin olsa yeter de artar
  • Olmadı değil ama Türkiye kız olmak istenecek en son ülkelerden biri herhalde.
  • tabiki de oldu kandırmayalım birbirimizi
  • Böyle diyen gerçekten varsa cinsel kimlik problemi yaşıyordur. Kimse böyle demez.
  • olmadı değil ama şöyle br durum var çirkin bir kızsan eğer erkeklerin hiçbiri ilgi göstermiyorsa sana sen bir bayan olarak sıcak bir arkadaşlık arıyorsan ve erkekler senden koşarak uzaklaşıyorsa işte o zaman bir kız olarak ``kimse beni istemiyor`` düşüncesine kapılırsın ve intihar etmek işten bile olmaz.Bizde bence böyle bir sıkıntı yok defalarca reddedilsek de en son söyleyeceğim şey şudur `` koy mıçına gitsin..! ``
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Grey

Böyle diyen gerçekten varsa cinsel kimlik problemi yaşıyordur. Kimse böyle demez.

Abartma ne alaka
  • Sabah kalkacak o kadar iş arasında saçlarını düzeltecek, makyaj yapcak, giysi seççek, kuaförde gününün yarısı geçicek daha cartıydı curtuydu. Ben almiyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.