Şimdi Ara

Hiç cinli paranormal olay yaşayan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben yaşadım bi gün evde yatıyorum evde kimse yok kapı çaldı açtım kapıyı kapıda kimse yok kapıyı kapattım ama kapı kapanmadı kapı arasına bir şey sıkışmış eğildim ne göreyim 3 tane eti cin atıp kaçmış biri kapıma

• Hadi bende kendi yaşadığım olayı anlatayım

Ben 7 yaşındayken birgün geceleyin bilgisayarda FIFA oynuyordum arka yatakta da abim yatıyordu neyse ben oynamaya devam ederken aklıma babamın niye gece bu saate kadar uyanık kalıp oyun oynuyorsun git yat yarın okul var diye kızacağından tırstım yatak odasıyla benim odam hemen hemen bitişik aralarında sadece duvar ve 1 metre fark var Bir süre sonra oyun oynarken kafamı çevirip yatak odasına doğru bakarken tanımadığım bir adamın yatak odasının kapısından gözlerini dikmiş kaşlarını çatmış bana bakarken gördüm hemen gözlerimi kapatıp bağırdım bizimkiler hemen yanıma geldiler ne oldu diye sordular Ben de Bir adamın bana yatak odasından baktığını söyledim İlk başta hırsız olduğundan şüphelendik evdeki her yere camlara pencerelere baktık hepsi kapalı ve kilitliydi zaten camdada Demirlik vardı hem girse bile babam yatak odasında yatıyordu görürdü eve hırsız girmemişti Ama o bana bakan adam neyin nesiydi hala merak ediyorum açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsubasa16 -- 13 Ağustos 2021; 10:16:4 >

• Geçenlerde sabah uyanır uyanmaz, tuvalete gittim ve Klozetin hemen yanında, 1 metre civarı, ayağa kalkmış, Siyah renkli, Kobra yılanına benzer bir yılan gördüm, kendime gelince kayboldu. 

• Cin diye bişey yoktur hocam.O cin diye gördüğünüz şeyler psikolojiktir .Bende küçükken evlern üstünde canavar gibi şeyler görüyordum sonra ailem beni psikiyatra götürdü psikolojik rahatsızlık çıktı.

• moltakor12 M kullanıcısına yanıt

Hocam koskoca dünyada yanlız değiliz bence cinler var ama dediğin gibi bazı olaylar psikolojik olabiliyor

• Up

• ben de ateistim ama 3harfliler yok diyemem, müslümanken de allahtan çok 3harflilerden korkardım

• quote:

Orijinalden alıntı: moltakor12

Cin diye bişey yoktur hocam.O cin diye gördüğünüz şeyler psikolojiktir .Bende küçükken evlern üstünde canavar gibi şeyler görüyordum sonra ailem beni psikiyatra götürdü psikolojik rahatsızlık çıktı.

Müslüman mısın?

• Hayır hocam

• teyzemin yaşadığı olayı anlatıyorum

teyzem bir gün geceleyin salonda otururken dayımı tuvaletten çıkarken gördü teyzem o anda bir şey farketmedi ama sonradan dayımın uyuduğu aklına geldi hemen diğer odaya gidip baktı dayım uyuyor ertesi gün dayıma sordu sen geceleyin tuvalete gittin mi diye dayımda yok gitmedim dedi teyzemde dayıma bu olayı anlattı dayımın kılığındaki şeyin cin olduğunu düşünüyorum

• Bana kalırsa gerçek şu.İnsanlar hikaye kurmayı çok sever.Zaten dinlerde insanın zorluğa karşı hikaye kurma yetisinden gelmiştir. Sizin cin diye atfettiğiniz şeyler bilimsel olarak gerçek değildir.Cin çağırma ritüelleri felan hepsi yalandır.Fakat astral boyut cin olarak atfettirebilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.